Bezdrôtové bluetooth sluchadla

Bohatý výber bezdrôtových Bluetooth slúchadiel pre smartfóny a tablety

Ak Vám pri počúvaní hudby prekážajú káble, zbavte sa káblov pomocou moderných, bezdrôtových slúchadiel. Jednoducho ich môžete spárovať s kompatibilnými zariadeniami so systémami iOS, Android alebo Windows. Užívate si hodiny pohodlného počúvania hudby a telefonovania pri športových aktivitách, alebo len tak v domácnosti.

Väčšina ponúkaných Bluetooth slúchadiel sú navyše dodávané spoločne s nabíjacím puzdrom, alebo power bankom, ktorý okrem bezdrôtových slúchadiel dokáže nabiť Váš smartfón alebo tablet.

Jedinečný dizajn, cenová dostupnosť a najmä vyvážený zvuk slúchadiel so záložným zdrojom energie poskytuje bohaté možnosti v porovnaní s konkurenčnými výrobkami. Vyskúšajte novinku na trhu v oblasti bezdrôtových slúchadiel a nechajte sa príjemne prekvapiť ich kvalitou, jednoduchosťou a konštrukčným zhotovením.

24,00 € (s DPH)

NECK BAND slúchadlá sú štýlovým bezdrôtovým headsetom, ktoré vďaka bezdrôtovému pripojeniu a špeciálnej optimalizácií výkonu vstavanej batérie, využijete 7-9 hodín (pri maximálnej hlasitosti) kedykoľvek a kdekoľvek. Bluetooth slúchadlá sú tiež vybavené mikrofónom pre pohodlné hands-free telefonovanie.

119,00 € (s DPH)

Nové moderné bezdrôtové slúchadla s podporou technológie Bluetooth 5.0 s nabíjacím puzdrom pre dobíjanie batérii slúchadiel s možnosťou počúvania hudby do vzdialenosti 10 metrov -  nepretržite až 3,5 hodiny. Nabíjacie puzdro poskytuje až trojnásobné nabitie slúchadiel na plnú kapacitu, pričom výdrž slúchadiel v pohotovostnom režime je až 120 hodín.

49,00 € (s DPH)

Prenosné bezdrôtové stereo slúchadlo s mikrofónom s prenášaním zvuku cez technológiu Bluetooth 4.1. Slúchadlo je momentálne ponúkané ako najmenšie handsfree slúchadlo na trhu s nabíjačkou na batériu s možnosťou plného dobitia batérie v slúchadle až dva krát.

Zobrazené produkty: 1-11 z 11 položiek

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa