Bezdrôtové slúchadla s nabíjacím puzdrom – AKS-08

Bezdrôtové slúchadlá prenášajú čistý a kvalitný zvuk a hlas cez mikrofón prostredníctvom technológie Bluetooth. Slúchadla sa dodávajú spoločne s nabíjacím puzdrom, ktoré zabezpečí, že slúchadla budú nabité aj v krajných situáciách.

84,00 € (s DPH)
Farba
  • biela
  • čierna
Kód:
AKS-08 Black
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Revolučná novinka na trhu v oblasti bezdrôtových bluetooth slúchadiel ponúka inteligentné riešenie, ktoré spája bezdrôtové slúchadla s nabíjacím puzdrom, vďaka ktorému je možné nabiť slúchadlá na plnú kapacitu až dva krát. Slúchadlá na jedno nabitie vydržia 2 hodiny pri vytrvalom počúvaní hudby a až 3 hodiny v režime hands-free. Okrem počúvania hudby je možné používať slúchadla aj ako bežnú hands-free sadu pri šoférovaní alebo chôdzi.

Slúchadlá podporujú bezdrôtový prenos zvuku a hlasu prostredníctvom zabudovaného mikrofónu u väčšiny smartfónov, tabletov, notebookov s podporou operačných systémov iOS, Android alebo Windows. Redukcia šumu a ozveny filtruje okolitý hluk a umožňuje čistejší zvuk počas hovoru a pri počúvaní hudby.

Bezdrotove_sluchadla_s_nabijacim_puzdrom_AKS-WS8_Popis_01.jpg

Set slúchadiel s nabíjacím puzdrom je ako stvorený pre aktívny životný štýl. Slúchadlá sú vhodné aj pre užívateľov, ktorí vyžadujú komfort pri športovej činnosti. Vďaka modernej technológii nano watersafe sú slúchadlá potu odolné a taktiež odolné voči nízkotlakovej striekajúcej vode (norma IPX5). Slúchadla sa vďaka svojím možnostiam perfektne hodia na behanie, cyklistiku, turistiku, cvičenie a iné podobné aktívne činnosti.

Zariadenie disponuje podporou Siri hlasových príkazov (Dostupné u Apple produktov). Pomocou stlačenia tlačidla na slúchadlách je možné plnohodnotne dvíhať volania na telefón a používať zvukovú asistenciu (Siri).

Funkcia SMART MultiPoint konektivity poskytuje užívateľovi možnosť pripojenia slúchadiel k viacerým zariadeniam s podporou bluetooth, čo v praxi znamená, že ak má užívateľ spárovaný tablet a súčasne aj smartfón, môže popri počúvaní hudby na tablete zdvíhať prichádzajúce telefonáty zo smartfónu. Táto funkcia umožňuje prijať hovor bez toho, aby sa užívateľ musel obťažovať s prepínaním zdroja bluetooth na druhé zariadenie.

Bezdrotove_sluchadla_s_nabijacim_puzdrom_AKS-WS8_Popis_02.jpg

Magnetické puzdro má v sebe zabudovanú batériu, ktorá slúži na dobíjanie slúchadiel. Tým, že je puzdro v oblasti do ktorej sa ukladajú slúchadlá magnetické, užívateľ nemusí mať starosti a obavu so skladovaním slúchadiel. Slúchadla sa pri vložení do puzdra magneticky prichytia. Samotné puzdro sa dobíja pomocou priloženého mikro USB kábla.

Slúchadlá sú kompatibilné s väčšinou komerčných zariadení ako sú smartfóny, tablety, notebooky s operačnými systémami (iOS, Android a Windows).

Bezdrotove_sluchadla_s_nabijacim_puzdrom_AKS-WS8_Popis_03.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Kvalitné zhotovenie nabíjacieho puzdra a slúchadiel
- Vynikajúca kvalita prenášaného zvuku
- Dlhá životnosť batérie slúchadiel a záložnej batérie
- Veľmi jednoduché párovanie slúchadiel cez Bluetooth
- Podpora iOS, Android a PC zariadení s podporou BT 4.1
- Možnosť používať aj ako handsfree
- V balení sú pribalené 3 rôzne veľkosti ušných vložiek

Technické špecifikácie:

Pohotovostná doba (zapnuté): Približne 27 hodín
Pohotovostná doba (vypnuté): 120 dní
Hudobný čas: až 2 hodiny
Doba hovoru: až 3 hodiny
Bluetooth frekvenčná odozva: 2.4-2.48GHz
Verzia Bluetooth: 4.1
Bluetooth rozsah: 10M
Citlivosť mikrofónu: -40 ± 2db
Profily Bluetooth: A2DP/AVRCP/HFP/HSP a SPP
Nabíjanie záložného zdroja cez: Micro USB
Vylepšenia zvuku: Zníženie hluku a zrušenie ozveny
Typ batérie: Dobíjacia lítium-iónová polymérová batéria
Vstup batérie: Slúchadlo: 5V/35mA
Nabíjacie puzdro  : 5V/110mA
Kapacita batérie: Slúchadlo: 55mAh
Nabíjacie puzdro: 280mAh
Pracovné napätie: 3.2V-4.2V
Rozmery: Slúchadlo: 2.1cm x 1.4cm
Nabíjacie puzdro: 5.9cm x 4.4cm
Hmotnosť: Slúchadlo: 5.2g
Nabijacie puzdro: 11.2g
Produkt certifikovaný: FCC/CE/ROHS/BQB

Kompatibilita so zariadeniami:

iPhone 7, 7 Plus, 6S, 6S Plus, 6, 6 Plus, SE, 5s, 5, 4S, iPod, iPad, iPad Mini, iPad Pro, MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, iMac, Mac Pro, Mac Mini, Samsung Galaxy S6, S5, S4, S6 hrana Edge +, 7, 6, 5, 4, 3, Edge, Android, Windows, tablety, notebooky, počítače.

Obsah balenia:

2x Bezdrôtové Bluetooth slúchadlo

1x Prenosné nabíjacie puzdro

1x USB nabíjací kábel

3x Ušné vložky (malé, stredné, veľké)

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKS-08 Black
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (8)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa