Bluetooth bezdrôtové športové slúchadlá

Štýlové športové bezdrôtové slúchadla vydržia na jedno nabitie prehrávať hudbu až 12 hodín, pričom ich dosah je pri prehrávaní hudby a telefonovaní až 10 metrov.

119,00 € (s DPH)
Kód:
AKS-05
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Slúchadla svojím moderným vzhľadom a konštrukciou umožňujú pohodlné nosenie a pevnosť pri rôznych športových aktivitách. Bluetooth slúchadlá disponujú technológiou CVC potláčania šumu a hluku, pričom poskytujú krištáľovo čistý zvuk. Okrem počúvania hudby je možné cez slúchadla viesť aj telefonické hovory. Komunikáciu zabezpečuje citlivý mikrofón, ktorý je zabudovaný v jednom zo slúchadiel. Veľkou výhodou slúchadiel je dlhotrvajúca výdrž batérie pri počúvaní hudby na jedno nabitie, a to až  12 hodín na jedno nabitie. Slúchadlá sú svojou konštrukciou odolné proti vlhkosti a prachu. Počúvať hudbu a telefonovať je možné do vzdialenosti 10 metrov od smartfónu alebo tabletu.

Koncovky slúchadiel sú prispôsobené tak, aby z uší nevypadávali a zároveň sa pohodlne nosili. V balení slúchadiel sa navyše nachádzajú náhradné gumové štuple, ktoré je možné si vybrať presne podľa veľkosti ucha.

Ak patríte medzi nadšencov športu, určite oceníte aj vode-odolnosť slúchadiel. Slúchadla ustoja dážď i pot. Pokojne a bez obáv s nimi môžete za akéhokoľvek počasia absolvovať svoju športovú aktivitu bez strachu z poškodenia.

Technické špecifikácie:

Verzia Bluetooth: 4.1
Profil Bluetooth: A2DP / HFP / HSP / AVRCP
Doba počúvania hudby: 12 hodín
Doba hovoru: 12 hodín
Pohotovostný režim: 600 hodín
Bezdrôtový dosah: 10 metrov
Doba nabíjania slúchadiel: 3 hodiny
Redukcia šumu: CVC
LED indikátor: Áno
Multilink: Áno
Zobrazovanie stavu batérie: Áno (podpora v iOS)
SMART upozornenia: Áno
Rozmer: 66x42x25 mm
Hmotnosť: 15g

Obsah balenia:

1x Bezdrôtové slúchadla

1x USB kábel

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKS-05
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (8)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa