IriScope ®

IriScope Dino-Lite

Dino-Lite IriScope je šikovný nástroj, ktorý sa ľahko používa a ocení ho každý lekár. Vďaka zväčšeniu 10-20x, ktoré vám umožní zobraziť detaily, ktoré by ste voľným okom ťažko videli, môžete zachytiť snímky ostré ako britva. Prípady podráždenia hmyzom alebo neznámym objektom v oku možno detegovať pomocou IriScope príčinu a stanoviť tú správnu diagnózu pre ďalšiu liečbu.

Snímky IriScope majú rozlíšenie až 1,3 megapixelov a do očnej jamky možno umiestniť špeciálne navrhnutú prednú krytku, vďaka čomu získate tú správnu vzdialenosť pre zachytenie dokonalého záberu. IriScope má vlastné vstavané LED dvoch rôznych farieb - žlté a biele. Žlté LED slúži na snímanie tmavšej dúhovky. LED sú napájané priamym pripojením USB, a preto je zbytočné používať batérie preto je IriScope vždy pripravený na použitie.

Vysoká mobilita

Veľkou výhodou zariadenia IriScope je, že pacient a lekár môžu obrazovku sledovať spoločne, či už ide o bežnú počítačovú obrazovku, laptop alebo tablet Windows. To je dôkazom vysokej mobility Dino-Lite IriScope. Netreba hovoriť, že snímky a videá je možné ukladať na akékoľvek digitálne médium. Rovnako je možné uložiť do pacientovej zložky a v priebehu času ďalej používať.
Samozrejme, že IriScope je certifikovaný v súlade so smernicou o zdravotníckych zariadeniach 93/42 / EEC, 2007/47 / EC. Dino-Lite IriScope sa dodáva so software pre Windows a MacOS.

Zobrazené produkty: 1-1 z 1 položiek

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa