IriScope ®

Výhody nášho zákazníka

Zasielame aj do Českej republiky

Záruka 24 mesiacov na nový tovar

Možnosť vrátiť tovar do 14 dní

Expresné dodanie tovaru do 24 hodín

Diskrétne doručenie zásielky do rúk

Technická podpora a servis

Ochrana osobných a platobných údajov

Vyšetrenie na detektore lži
IriScope ®

Dino-Lite IriScope je šikovný nástroj, ktorý sa ľahko používa a ocení ho každý lekár. Vďaka zväčšeniu 10-20x, ktoré vám umožní zobraziť detaily, ktoré by ste voľným okom ťažko videli, môžete zachytiť snímky ostré ako britva. Prípady podráždenia hmyzom alebo neznámym objektom v oku možno detegovať pomocou IriScope príčinu a stanoviť tú správnu di...

Dino-Lite IriScope je šikovný nástroj, ktorý sa ľahko používa a ocení ho každý lekár. Vďaka zväčšeniu 10-20x, ktoré vám umožní zobraziť detaily, ktoré by ste voľným okom ťažko videli, môžete zachytiť snímky ostré ako britva. Prípady podráždenia hmyzom alebo neznámym objektom v oku možno detegovať pomocou IriScope príčinu a stanoviť tú správnu diagnózu pre ďalšiu liečbu.

Snímky IriScope majú rozlíšenie až 1,3 megapixelov a do očnej jamky možno umiestniť špeciálne navrhnutú prednú krytku, vďaka čomu získate tú správnu vzdialenosť pre zachytenie dokonalého záberu. IriScope má vlastné vstavané LED dvoch rôznych farieb - žlté a biele. Žlté LED slúži na snímanie tmavšej dúhovky. LED sú napájané priamym pripojením USB, a preto je zbytočné používať batérie preto je IriScope vždy pripravený na použitie.

Vysoká mobilita

Veľkou výhodou zariadenia IriScope je, že pacient a lekár môžu obrazovku sledovať spoločne, či už ide o bežnú počítačovú obrazovku, laptop alebo tablet Windows. To je dôkazom vysokej mobility Dino-Lite IriScope. Netreba hovoriť, že snímky a videá je možné ukladať na akékoľvek digitálne médium. Rovnako je možné uložiť do pacientovej zložky a v priebehu času ďalej používať.
Samozrejme, že IriScope je certifikovaný v súlade so smernicou o zdravotníckych zariadeniach 93/42 / EEC, 2007/47 / EC. Dino-Lite IriScope sa dodáva so software pre Windows a MacOS.

Viac informácií

IriScope ®  V tejto kategórii je 1 produkt.

Zobrazených je 1 - 1 z 1 položky
Zobrazených je 1 - 1 z 1 položky
Spokojnosť zákazníkov

Spokojnosť

Zákazníkom garantujeme vrátenie peňazí do 14 dní. V prípade, ak s tovarom nebudete spokojný, vrátime Vám plnú sumu.

Záruka a servis

Záruka a servis

Rýchle a bezproblémové vybavenie vzniknutých reklamácií a servisných oprav.

Kvalita

Kvalita

Ponúkame Vám kvalitné a overené produkty, ktoré pre Vás starostlivo vyberáme a overujeme, pričom nezabúdame na cenovú dostupnosť.

Doprava a doručenie

Doprava

Pri nákupe nad 150€ je u nás doprava zdarma. Ponúkaný tovar, ktorý máme na sklade odosielame do 24 hodín.

Kamenná predajňa

Kamenná predajňa

Nájdete nás aj v kamennej predajni na ulici Galvaniho 8 v Bratislave.

Komunikujeme

Komunikácia

Komunikujeme telefonicky, e-mailom, osobne a cez chat.