DermaScope ®

DermaScope Dino-Lite

Dino-Lite DermaScope® je jednoduchý spôsob použitia digitálneho mikroskopu, ktorý dokáže snímať vysoko kvalitné fotografie a videá kože. Tieto fotografie sú oveľa podrobnejšie ako v prípade digitálneho fotoaparátu s makro objektívom, ktorý sa v tomto prípade často používa. Preto mnoho profesionálov používa Dino-Lite DermaScope®.

DermaScope možno umiestniť na koži - buď s vodou alebo olejom - a pozrieť sa a odfotiť obrázok névus alebo léziu. Zväčšenie, ktorého s pomocou DermaScope dosiahnete, zobrazí lekárovi to, čo nemožno vidieť voľným okom a pomôže mu to určiť správnu diagnózu. Pacient si môže v rovnakú chvíľu na obrazovke počítača prezerať skúmané miesto.

Dino-Lite DermaScope je pripojený a napájaný cez port USB k počítaču, takže nie je potrebné vymieňať alebo dobíjať žiadne batérie. DermaScope má tiež 8 LED, ktoré mu poskytujú vynikajúci zdroj osvetlenia, vďaka čomu je DermaScope vysoko univerzálnym nástrojom.

Široký rozsah

DermaScope používajú nielen dermatológovia, ktorým pomáha pri určovaní diagnóz, ale aj praktickí lekári. Používajú DermaScope ako súčasť teledermatologického vyšetrenia v jednej z častí rýchlo sa rozširujúceho odvetvia teľa lekárstva. Lekár môže poslať klinicke a dermatologické fotografie dermatológovi spoločne s pacientovými údajmi a otázkami. Dermatológ späť zašle svoj názor a pacient musí dermatológa navštíviť len v prípade podozrenia.

Všetky verzie Dino-Lite DermaScope sa tiež používajú vo veterinárnych ordináciách, čo len potvrdzuje univerzálnosť Dino-Lite. DermaScope je robustné zariadenie a funguje za všetkých okolností. U všetkých modelov je k dispozícii polarizačný filter, ktorý pomáha znížiť odrazy z lesklej pokožky a ktorý zlepšuje kvalitu snímok. DermaScope je štandardne vybavený softvérom pre Windows a MacOS, ktorý umožňuje využívať všetkých funkcií digitálneho mikroskopu.

Dino-Lite DermaScope je k dispozícii ako model s 5 megapixelmi a robustným kovovým krytom a tiež ako model s 1,3 megapixelmi a odolným kompozitným krytom. DermaScope je vhodný k intenzívnemu každodennému použitiu. Samozrejme, že DermaScope je certifikovaný v súlade so smernicou o zdravotníckych zariadeniach 93/42 / EEC, 2007/47 / EC.

Zobrazené produkty: 1-4 z 4 položiek

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa