TrichoScope ®

Výhody nášho zákazníka

Zasielame aj do Českej republiky

Záruka 24 mesiacov na nový tovar

Možnosť vrátiť tovar do 14 dní

Expresné dodanie tovaru do 24 hodín

Diskrétne doručenie zásielky do rúk

Technická podpora a servis

Ochrana osobných a platobných údajov

Vyšetrenie na detektore lži
TrichoScope ®

Trichoskopia je relatívne nová veda zaoberajúca sa štúdiom zdravia vlasov a pokožky hlavy. Trichoskopiu často vykonávajú dermatológovia, ale v tomto odbore získava skúsenosti čoraz viac zdravotníckych profesionálov. Dino-Lite TrichoScope je pre trichoskopiu ideálnym nástrojom, pretože pomocou digitálneho mikroskopu možno skvele študovať pokožku ...

Trichoskopia je relatívne nová veda zaoberajúca sa štúdiom zdravia vlasov a pokožky hlavy. Trichoskopiu často vykonávajú dermatológovia, ale v tomto odbore získava skúsenosti čoraz viac zdravotníckych profesionálov. Dino-Lite TrichoScope je pre trichoskopiu ideálnym nástrojom, pretože pomocou digitálneho mikroskopu možno skvele študovať pokožku hlavy a vlasov.

V prípade straty vlasov môže trichoskopia pre pacientov urobiť veľa, pretože existuje viac než 50 známych príčin straty vlasov a príčinu môže objasniť len podrobná štúdia. Snímky zachytené pomocou TrichoScope môžu odborníkom pomôcť rozpoznať problémy s pokožkou alebo vlasmi a určiť spôsob a zdroje liečby alebo predpísať tie správne lieky.

Široký rozsah
TrichoScope nie je dôležitý len pre lekársky svet. Vo forenznej vede (veda zaoberajúca sa hľadaním dôkazov pri vyšetrovaní trestných činov) je TrichoScope ceneným partnerom. Vďaka snímkam zachyteným pomocou TrichoScope môžu forenzne špecialisti dochádzať k dôležitým záverom ohľadom veku, váhy, rasy a zdravia obete. To môže vyšetrovanie posunúť.

TrichoScope je tiež stále bežnejším javom v kaderníctvach. Zákazníci môžu doslova získať lepší pohľad na starostlivosť o ich vlasy, spoločne s kaderníkom sa môžu pozrieť na dosiahnuté výsledky na PC, laptope alebo tablete Windows. Na snímkach pred a po si môžu prezrieť výsledky ošetrenia produktmi, ktoré podporujú rast vlasov.

Vyrobené pre prácu
TrichoScope je robustný, k dispozícii má rôzne rozsahy zväčšenia a existujú modely s VGA, 1.3 megapixelov a piatimi megapixelmi. Vďaka vstavanej bielej LED nie je nutné použiť externý zdroj osvetlenia. TrichoScope sa pripojí a napája cez USB, teda nie je potrebné použiť žiadne batérie.

Snímky možno zobraziť na monitore PC, laptope alebo tabletu Windows a uložiť ich v digitálnej podobe. Snímky možno vďaka možnosti uloženia do databázy pacientov alebo zákazníkov ľahko v priebehu času porovnávať.

Dino-Lite TrichoScope je v súlade so smernicou o zdravotníckych zariadeniach č. 93/42 / EEC, v znení úprav 2007/47 / EC a je kompatibilný s hlavnými operačnými systémami, napr. Windows a MacOS. Súčasťou balenia je všetok potrebný softvér.

Viac informácií

TrichoScope ®  V tejto kategórii je 6 produktov.

Zobrazených je 1 - 6 z 6 položiek
Zobrazených je 1 - 6 z 6 položiek
Spokojnosť zákazníkov

Spokojnosť

Zákazníkom garantujeme vrátenie peňazí do 14 dní. V prípade, ak s tovarom nebudete spokojný, vrátime Vám plnú sumu.

Záruka a servis

Záruka a servis

Rýchle a bezproblémové vybavenie vzniknutých reklamácií a servisných oprav.

Kvalita

Kvalita

Ponúkame Vám kvalitné a overené produkty, ktoré pre Vás starostlivo vyberáme a overujeme, pričom nezabúdame na cenovú dostupnosť.

Doprava a doručenie

Doprava

Pri nákupe nad 150€ je u nás doprava zdarma. Ponúkaný tovar, ktorý máme na sklade odosielame do 24 hodín.

Kamenná predajňa

Kamenná predajňa

Nájdete nás aj v kamennej predajni na ulici Galvaniho 8 v Bratislave.

Komunikujeme

Komunikácia

Komunikujeme telefonicky, e-mailom, osobne a cez chat.