TrichoScope ®

TrichoScope Dino-lite

Trichoskopia je relatívne nová veda zaoberajúca sa štúdiom zdravia vlasov a pokožky hlavy. Trichoskopiu často vykonávajú dermatológovia, ale v tomto odbore získava skúsenosti čoraz viac zdravotníckych profesionálov. Dino-Lite TrichoScope je pre trichoskopiu ideálnym nástrojom, pretože pomocou digitálneho mikroskopu možno skvele študovať pokožku hlavy a vlasov.

V prípade straty vlasov môže trichoskopia pre pacientov urobiť veľa, pretože existuje viac než 50 známych príčin straty vlasov a príčinu môže objasniť len podrobná štúdia. Snímky zachytené pomocou TrichoScope môžu odborníkom pomôcť rozpoznať problémy s pokožkou alebo vlasmi a určiť spôsob a zdroje liečby alebo predpísať tie správne lieky.

Široký rozsah
TrichoScope nie je dôležitý len pre lekársky svet. Vo forenznej vede (veda zaoberajúca sa hľadaním dôkazov pri vyšetrovaní trestných činov) je TrichoScope ceneným partnerom. Vďaka snímkam zachyteným pomocou TrichoScope môžu forenzne špecialisti dochádzať k dôležitým záverom ohľadom veku, váhy, rasy a zdravia obete. To môže vyšetrovanie posunúť.

TrichoScope je tiež stále bežnejším javom v kaderníctvach. Zákazníci môžu doslova získať lepší pohľad na starostlivosť o ich vlasy, spoločne s kaderníkom sa môžu pozrieť na dosiahnuté výsledky na PC, laptope alebo tablete Windows. Na snímkach pred a po si môžu prezrieť výsledky ošetrenia produktmi, ktoré podporujú rast vlasov.

Vyrobené pre prácu
TrichoScope je robustný, k dispozícii má rôzne rozsahy zväčšenia a existujú modely s VGA, 1.3 megapixelov a piatimi megapixelmi. Vďaka vstavanej bielej LED nie je nutné použiť externý zdroj osvetlenia. TrichoScope sa pripojí a napája cez USB, teda nie je potrebné použiť žiadne batérie.

Snímky možno zobraziť na monitore PC, laptope alebo tabletu Windows a uložiť ich v digitálnej podobe. Snímky možno vďaka možnosti uloženia do databázy pacientov alebo zákazníkov ľahko v priebehu času porovnávať.

Dino-Lite TrichoScope je v súlade so smernicou o zdravotníckych zariadeniach č. 93/42 / EEC, v znení úprav 2007/47 / EC a je kompatibilný s hlavnými operačnými systémami, napr. Windows a MacOS. Súčasťou balenia je všetok potrebný softvér.

Zobrazené produkty: 1-3 z 3 položiek

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa