NECK BAND Bluetooth slúchadlá s Handsfree

NECK BAND slúchadlá sú štýlovým bezdrôtovým headsetom, ktoré vďaka bezdrôtovému pripojeniu a špeciálnej optimalizácií výkonu vstavanej batérie, využijete 7-9 hodín (pri maximálnej hlasitosti) kedykoľvek a kdekoľvek. Bluetooth slúchadlá sú tiež vybavené mikrofónom pre pohodlné hands-free telefonovanie.

24,00 € (s DPH)
Farba
  • červená
  • čierna
  • strieborná
Kód:
GF - B08
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Slúchadlá disponujú DSP bluetooth na redukciu šumu z prostredia. Inteligentná technológia optimalizácie výkonu, dovoľuje nepretržité prehrávanie hudby (pri maximálnej hlasitosti) až 7-9 hodín. Slúchadlá majú výborný stereo zvuk, takže vďaka týmto vlastnostiam si s Neck Band slúchadlami užijete počúvanie hudby viac ako kedykoľvek predtým.

Okrem počúvania hudby je možné headset využiť aj na handsfree telefonovanie. Komunikáciu sprostredkováva citlivý mikrofón. Na bande je umiestnený vypínač zariadenia a tlačidlá ovládanie hlasitosti. Zariadenie je jednoduché na používanie a spárujete ho s Vašim mobilným telefónom 3sekundovým podržaním tlačidla vypínača, kedy aktivujete bluetooth.

Vďaka zabudovateľnému magnetu na slúchadlách, nákrčníku a výberu z troch veľkostí silikónových koncoviek do uší, je veľmi pohodlný na dlhé nosenie. Dosah signálu je 10-15metrov.

Tieto praktické NECK BAND Bluetooth slúchadlá s handsfree odporúčame ako na prácu tak aj na zábavu.

Technické špecifikácie:

Verzia Bluetooth: 4.1
Doba počúvania hudby: 7-9 hodín
Doba hovoru: 7-9 hodín
Pohotovostný režim: 360 hodín
Bezdrôtový dosah: 10-15 metrov
Doba nabíjania slúchadiel: 2 hodiny
Redukcia šumu: DSP
LED indikátor: Áno

Obsah balenia:

1x Bezdrôtové slúchadla

2x Náhradné silikonové koncovky

1x USB kábel

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
GF - B08
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (10)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa