Špionážne kľúčenky

Špionážne kľúčenky

Skoro každý človek má dnes auto a tak nosí na zväzku kľúče alebo diaľkové ovládanie od auta. Tieto kľúčenky sú na oko nerozpoznateľné od bežných kľúčeniek od auta s tím rozdielom že disponujú skrytou kamerou pre získanie usvedčujúcich dôkazov napríklad o klamstve či podvode.

75,00 € (s DPH)

Potrebujete tajne vyhotoviť fotografiu, prípadne videozáznam? Nemáte po ruke podobné zariadenie? Táto mini špionážna kamera dokonale kamuflovaná v kľúčoch od auta je určená práve pre Vás. Kamera s nočným prisvietením a možnosťou fotografovania 12mpx vám pomôže vyhotoviť potrebný dôkaz. Vysoké rozlíšenie FULL HD a detekcia pohybu s 30 obrázkami za sekundu vyhotoví kvalitný záznam obrazu a zvuku.

140,00 € (s DPH)

Kamera je dokonale ukrytá v kľúči od auta. Ukryté nahrávacie zariadenie zaznamenáva kvalitný záznam so zvukom v rozlíšení 4K ultra HD 3840x2160 a dokáže robiť aj fotografie. Citlivý snímač a kvalitná optika si poradia aj s horšími svetelnými podmienkami. Kľúčenka pracuje aj s p2p WiFi sieťou a aplikáciou, nie je to podmienka. Jednoducho sa ovláda aj inštaluje.

210,00 € (s DPH)

Bezkonkurenčná mini špionážna kamera ukrytá v bežnom kľúči od auta s možnosťou sledovania video záznamu v reálnom čase, alebo už zhotoveného záznamu cez WiFi s ovládaním pomocou mobilnej aplikácie pre iOS a Android. Zariadenie ukladá video záznam v kvalite Full HD (1920x1080) so zvukom na vloženú micro SD kartu.

Zobrazené produkty: 1-7 z 7 položiek

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa