Lawmate PV-RC200HDi IP/P2P – Nenápadná WiFi špionážna Full HD kamera ukrytá v kľúčenke od auta

Bezkonkurenčná mini špionážna kamera ukrytá v bežnom kľúči od auta s možnosťou sledovania video záznamu v reálnom čase, alebo už zhotoveného záznamu cez WiFi s ovládaním pomocou mobilnej aplikácie pre iOS a Android. Zariadenie ukladá video záznam v kvalite Full HD (1920x1080) so zvukom na vloženú micro SD kartu.

210,00 € (s DPH)
Kód:
PV-RC200HDi IP/P2P
Značka:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Novinkou tohto špionážneho kľúča od auta je možnosť pripojenia sa na diaľku pomocou protokolu P2P/IP siete cez WiFi modul. Vďaka pripojeniu smerovača k zariadeniu má užívateľ slobodu prístupu kedykoľvek a kdekoľvek na svete, kde je k dispozícii internet.

Na zariadenie je možné sa priamo prihlásiť pomocou mobilných aplikácií určených pre systémy iOS a Android, vďaka ktorým je možné sledovať obraz na živo, alebo zo záznamu vo Full HD kvalite spoločne so zvukom na smartfóne alebo tablete. Zariadenie ponúka širokú škálu užitočných funkcii a využitia pre rôzne účely.

Lawmate_PV-RC200HDi_IP_P2P_Nenapadna_WiFi_spionazna_Full_HD_kamera_ukryta_v_klucenke_od_auta_Aplikacie.jpg

Zhotovený video záznam sa ukladá na vloženú micro SD kartu až do kapacity 32GB. Vo video nahrávkach je zobrazený presný dátum a čas zhotovenia video nahrávky. V zariadení je možné zapnúť/vypnúť funkciu premazávania najstarších video záznamov. Rovnako ako predchádzajúci model PV-RC200HDW, toto zariadenie ponúka formáty súborov MOV a JPG s min osvetlením 3,3 lux.

Funkcia zapnutia a vypnutia vibrácií umožňuje ovládanie zariadenia bez toho, aby sa užívateľ musel sústrediť na ukryté LED indikátory. Zariadenie sa jednoducho nastavuje aj ovláda. Po vytiahnutí micro SD karty zo zariadenia sa DVR nedá zapnúť.

Lawmate_PV-RC200HDi_IP_P2P_Nenapadna_WiFi_spionazna_Full_HD_kamera_ukryta_v_klucenke_od_auta_Popis.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Nahrávanie skrytých video záznamov s rozlíšením Full HD (1920x1080)
- Funkcia P2P/IP cez WiFi s možnosťou sledovať živé video alebo video zo záznamu prostredníctvom iOS/Android aplikácii
- Precízne skrytá nenápadná špionážna kamera
- Možnosť vybrať si kvalitu nahrávania v režimoch 1080p/720p/WVGA
- Aplikácia PV-CAM umožňuje nastavenie, monitorovanie, živé vysielanie a sťahovanie video súborov a fotografii na smartfón
- Možnosť zapnutia režimu vibrácii pre režim Power/REC/ WiFi
- Ukryté LED indikátory pre ľahšiu obsluhu zvlášť pre napájania/nabíjanie/Wi-Fi/REC
- Zariadenie sa dodáva so 16GB micro SD kartou
- V zariadení je možné použiť až 32GB micro SD kartu
- Zariadenie sa jednoducho nastavuje a ovláda
- Možnosť zapnutia funkcie prepisovania posledného zhotoveného video súboru

Technické špecifikácie:

Kamera: 1/3" progresívny snímač CMOS
Uhol zobrazenia: 66°
Video rozlíšenie: 1920x1080, 1280x720, 848x480 (všetky @ 30 fps)
Funkcia fotografovania: V aplikácii 2M (1600x1200)
Rozlíšenie snímača: 2304x1536
Wi-Fi: Vstavaný modul (IEEE 802.11 b / g / n)
Typ pamäte: Podpora micro SD (až 32GB SDHC)
Objektív: 4 mm
Min. Osvetlenie: 3.3 Lux @ F2.0
Formát videa: MOV
Formát obrázkových súborov: JPG
Dáta rozhranie: Mini USB 2.0
Zobrazenie dátumu a času: ROK/MESIAC/DEŇ, Hodina:Minúta:Sekunda
Upozornenie vibráciami: Zapnutie, vypnutie, nahrávanie, nízka batéria, WiFi zapnuté/vypnuté
Doba nabíjania: 120 min (560 mA)
Typ batérie: DC batéria s vysokým obsahom polymérov 3.7V/650mA
Životnosť batérie: Trvalé nahrávanie 60 minút (Zapnuté WiFi)
70 minút (Vypnuté WiFi)
Doba záznamu: Približne 300 minút @ 1080p (16GB pamäťová SD karta)
Rozmer: 71x41x16 mm
Hmotnosť: 46 g

Obsah balenia:

1x Kamera ukrytá v kľúči od auta PV-RC200HDi

1x USB kábel

1x 16GB pamäťová micro SD karta

1x Krúžok na kľúče

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
PV-RC200HDi IP/P2P
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
444,00 € (s DPH)

Tento digitálny diktafón je extrémne ľahký (7 gramov) s mikro rozmerom (29 x 15 x 12 mm). Spoľahlivo a ľahko sa ovláda. Je vyrobený z pevného kovového puzdra. Podporuje aktiváciu hlasu pre ukladanie pamäte, a má 2 režimy nahrávania (nepretržité a pri detekcii hlasu). Ovládanie diktafónu sa vykonáva iba s jedným spínačom. Diktafón disponuje funkciou "digitálneho podpisu".

336,00 € (s DPH)

AKMASA-5a je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

325,00 € (s DPH)

Smart hodinky LawMate PV-WT20W so skrytou Full HD kamerou a možnosťou vzdialeného sledovania obrazu cez aplikáciu (dosah 5m) majú výdrž až 90 minút na jedno nabitie bez použitia WiFi. Moderný dizajn digitálnych hodiniek, ktorý nebudí žiadne podozrenie majú jednoduché a spoľahlivé ovládanie jedným tlačidlom. Kamera je umiestnená na strane, tak nemusíte pri natáčaní podozrivo vykrúcať ruku.

325,00 € (s DPH)

Plnohodnotný Bluetooth reproduktor má zabudovanú miniatúrnu kameru spoločne s WiFi modulom, vďaka čomu je možné sledovať video záznam na živo, alebo zo záznamu vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom na diaľku cez bezplatné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu, ktorú je možné vložiť do ukrytého slotu pre pamäťové karty.

380,00 € (s DPH)

Najmenší a najnenápadnejší profesionálny špionážny diktafón na trhu s nízkou spotrebou energie a vysokou kvalitou nahrávaného zvuku. Diktafón obsahuje tie najdôležitejšie funkcie pre skryté nahrávanie, ako je spustenie nahrávania pri detekcii hlasu (VAS), šifrovanie zaznamenaných nahrávok, plánovanie nahrávania na presný dátum a čas. 

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa