LawMate PV-WT20W Digitálne hodinky s kamerou

Smart hodinky LawMate PV-WT20W so skrytou Full HD kamerou a možnosťou vzdialeného sledovania obrazu cez aplikáciu (dosah 5m) majú výdrž až 90 minút na jedno nabitie bez použitia WiFi. Moderný dizajn digitálnych hodiniek, ktorý nebudí žiadne podozrenie majú jednoduché a spoľahlivé ovládanie jedným tlačidlom. Kamera je umiestnená na strane, tak nemusíte pri natáčaní podozrivo vykrúcať ruku.

325,00 € (s DPH)
Kód:
PV-WT20W
Značka:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

LawMate PV-WT20W je Full HD 1080P digitálny videorekordér v Smart hodinkách s Wi-Fi prenosom obrazu a zvuku do aplikácie vo vašom smart fóne. V porovnaní s predchádzajúcim modelom PV-WT10 ponúka PV-WT20W vylepšené rozlíšenie, pribudla často žiadaná možnosť Wi-Fi a bol aktualizovaný dizajn. 

PV-WT20W vyzerajú a fungujú ako bežné inteligentné hodinky, ale ponúkajú skrytý záznam v rozlíšení Full HD - 1080p pričom zaznamenávajú až 30 snímok za sekundu. Tento nový a vylepšený rekordér LawMate poskytuje vstavaný modul Wi-Fi, ktorý umožňuje plnú kontrolu, monitorovanie a sťahovanie nahrávok prostredníctvom aplikácie. 

Vďaka umiestneni objektívu kamery na bočnej strane zariadenia môžete pri nahrávaní držať ruku v prirodzenej polohe. Hodinky majú jednoduchý dizajn s jedným tlačidlom, ľahko sa ovládajú a predovšetkým sú užívateľsky prívetivé, takže sa môžete sústrediť na prácu v teréne a pri manipulácii sa nebudete zdať podozriví. Užitočné sú aj špeciálne znaky na obrazovke, ktoré označujú stav zariadenia, ako napríklad Zapnutie / vypnutie, Zapnutie / vypnutie nahrávania a Slabá batéria. 

Zariadenie je tiež vybavené voliteľnou funkciou Over-write, ktorá umožňuje používateľovi prepísať pamäťovú kartu, aby ju nebolo potrebné meniť, keď je plná. Hodinky majú možnosť časového vodoznaku pre lepšiu orientáciu pri hľadaní v záznamoch. 

PV-WT20W má integrovanú 3,7V 500mA batériu s výdržou až 90 minút pri vypnutom Wi-Fi vysielaní. Hodinky majú integrovanú pamäť 32 GB.

 Po vykonaní testov odolnosti môžeme konštatovať, že PV-WT20W vykazujú ešte lepší výkon, ako je uvedené v špecifikáciách zariadenia.


Vlastnosti zariadenia:


- ​Príjemný silikónový remienok
- Nízka váha hodiniek
- Jednoduché ovládanie
- Nahrávanie videa so zvukom a časový vodoznak
- Funkcia nahrávania v slučke (po zaplnení pamäte sa automaticky začnú prepisovať najstaršie záznamy)
- Živé video až do vzdialenosti 5m cez mobilnú aplikáciu pre Android / iOS
- Ikony na obrazovke indikujú stav zariadenia
- Možnosť "skryť SSID", aby váš bezdrôtový prenos zostal plne diskrétny
- Všetky záznamy sa ukladajú do vnútornej pamäti
- Upozornenie vibrovaním

Technické špecifikácie:

Typ snímača: 1/2,9" progresívny CMOSS
Rozlíšenie snímača: 2304 × 1536
Rozlíšenie videozáznamu: 1920 × 1080 / 30fps
Citlivosť snímača: 3,3 Lux @ F 2,0
Ohnisková vzdialenosť: 4 mm
Uhol pohľadu: 66°
Video kódek: H.264, MP4
Wi-Fi: dosah 5m  IEEE 802.11b/g/n protokol RTSP
Typ pamäte: 32Gb integrovaná
Veľkosť LCD:  1,3 palca, 320 * 240
Kapacita batérie: 500 mAh
Nabíjanie: 5V / 1A
Spotreba energie: 220 mAh -260 mAh ( Wi-Fi vypnuté ) ( Wi-Fi zapnuté+90 mAh ) 
Doba nabíjania:  100 minút
Životnosť batérie: Nepretržité nahrávanie 65 minút ( Wi-Fi zapnuté ) / 90 minút ( Wi-Fi vypnuté )
Vibračné upozornenie: Zapnutie / vypnuté, Nahrávanie, Slabá batéria
Veľkosť obvodu remienka: 16 – 21 cm
Váha: 54g
Rozmery: 230 x 45 x 12 mm

Obsah balenia:

1x LawMate PV-WT20W

1x USB kábel

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
PV-WT20W
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
336,00 € (s DPH)

AKMASA-5 je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

360,00 € (s DPH)

AKMASA-12a je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

484,00 € (s DPH)

PV-900 EVO3 je maketa bežného smartfónu so skrytou kamerou hore na ráme telefónu vďaka čomu môžete sledovať obraz keď je telefón položený na stole. Zariadenie má rozlíšenie Full HD. Má integrovanú pamäť a dokáže nahrávať v režimoch Zapnuté / Manuálne / Detekcia pohybu. Obraz sa dá po spárovaní s WiFi sledovať na diaľku v druhom smartfóne v aplikácii. Telefón môže fungovať aj bez internetu ako DVR.

154,80 € (s DPH)

Malý diktafón s dlhou výdržou nahrávania zvukových záznamov poskytuje priame spojenie s pevnou linkou, ktoré umožňuje automatické zaznamenávanie prichádzajúcich hovorov. Zariadenie poskytuje taktiež funkciu zaznamenávania hovorov hlasovou detekciou. Zariadenie sa jednoducho ovláda a je možné ho tajne ovládať pomocou vibrácií alebo zvolenej LED signalizácie.

319,00 € (s DPH)

Kamerový modul Lawmate PV-DY20i je dokonalým riešením na vlastné ukrytie kamery kdekoľvek. Zariadenie disponuje veľmi jednoduchým ovládaním za pomoci prepínačov na tele ako aj prostredníctvom mobilnej aplikácie pre iOS a Android cez ktorú je možnosť vzdialene sledovať záznamy ako aj živý obraz. Súčasťou je aj diaľkové ovládanie, ktorým sa dá zapnúť a vypnúť prístroj, nahrávanie a WiFi.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa