Profesionálny miniatúrny digitálny záznamník

Digitálny rekordér je vyrobený z odolného platového puzdra . Diktafón zabezpečuje vysokú kvalitu záznamu (vzhľadom k 16-bitovému audio kodeku), zariadenie podporuje hlasovú aktiváciu pre úsporu pamäti a kapacity batérie (až 70 záznamových hodín). Diktafón je určený pre kvalitné nahrávanie zvuku v náročných akustických podmienkach (systém AGC) a to pre dlhé vzdialenosti až 15 metrov.

444,00 € (s DPH)
Kód:
EMT-A78+
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

5 dôležitých bodov, prečo vlastniť tento diktafón:

- Diktafón sa dokonale hodí na nahrávanie dôležitých myšlienok a situácií. Pamätajte si, že váš nápad zaznamenaný na diktafón sa dokonale hodí v momente, keď nemáte pri sebe diár alebo zápisník, vďaka tomu človek len tak nezabudne dôležité postrehy a poznámky z podstatných okamihov.

- Zariadenie má miniatúrne rozmery, čím pôsobí veľmi nenápadne. Diktafón sa môže hodiť na účel zaznamenávania rozhovorov so skorumpovanými úradníkmi, vydieračmi, alebo pre osobnú dokumentáciu rozhovorov s verejnými činiteľmi.

- Riešenie pri zaznamenávaní vhodných bodov na prednášku, ak ste študent alebo učiteľ. Osloboďte sa od únavného zapisovania na papier!

- Na zaznamenávanie konferencií a obchodných stretnutí. Uložte konverzáciu pre neskoršie dolaďovanie, identifikujte chyby a opomenutia.

- Pre profesionálnu prácu: nahrávanie rozhovorov novinárov, tajných rozhovorov,  spisovateľský účel, atď.


Prečo by ste mali zvoliť tento model hlasového záznamníku?

1) Rekordér patrí medzi najmenšie na svete! Diktafón sa ľahko zmestí do malého vrecka na košeli alebo nohaviciach. Zariadenie je ho ľahko možné ukryť prakticky kdekoľvek. Miniatúrny rekordér je veľmi pohodlný na prenášanie, váži len 14 gramov. Akonáhle je nutné niečo zaznamenať ihneď je po ruke.

2) Napriek miniatúrnej veľkosti ma diktafón vysokú kvalitu nahrávania audio záznamu s využitím vysoko citlivého mikrofónu, nahrávanie je pritom možné až do vzdialenosti 15 metrov. Na kvalitu záznamov v zariadení dohliada profesionálny zvukový kodek. Kvalita nahrávania závisí vo veľkej miere od bitovej hĺbky zvukového kodeku. Najlepšia kvalita záznamu je zabezpečená profesionálnym 16-bitovým audio kodekom. Pri nahrávaní je dokonale čitateľný a rozoznateľný hlas pri priraďovaní ku konkrétnej osobe.

3) Diktafón poskytuje zaručenú ochranu záznamov pred falšovaním. To je jedna z najdôležitejších výhod. Všetky nahrávky z rekordéra sú špeciálne kódované (takzvaný "digitálny podpis"), ktorý možno ľahko zistiť, pričom disponujú informáciami ako: model záznamníku, sériové číslo, dátum / čas záznamu, vykonané, alebo nie modifikácie záznamu. A čo je najdôležitejšie - kontinuita záznamu a jeho modifikácie môžu byť kontrolované pomocou špeciálneho programu pri overovaní pravosti zvukového záznamu. Ak by sa niekto pokúšal upraviť záznam z tohto diktafónu bude detekovaný so 100% pravdepodobnosťou.

4) Zariadenie je veľmi odolné a spoľahlivé. Vo svojom dizajne nie sú žiadne pohyblivé časti ani ľahko poškoditeľné časti. Zariadenie sa vyrába z veľmi odolných plastových alebo kovových krytov. Z hľadiska spoľahlivosti je to jeden z najlepších diktafónov na svete.

Výhody rekordéra

Profesionálna kvalita záznamu (hlasom môžete určiť totožnosť vlastníka!). Mimoriadne malé rozmery záznamníka len 41 x 29 x 8 mm. Rekordér je vybavený 16-bitovým zvukovým kodekom a vysoko citlivým mikrofónom, čo poskytuje vynikajúcu kvalitu záznamu až do vzdialenosti 15 metrov. Okrem štandardnej voľby kvality záznamu je možné nastaviť inú kvalitu záznamu pre rôzne situácie, zmenu parametrov vzorkovacej frekvencie a typu kompresie. Vysoká kvalita nahrávania ako aj ďalšie funkcie (napríklad "digitálny podpis") umožňujú používanie zvukových záznamov zaznamenaných diktafónovom ako nepochybný dôkaz na súde.

Čitateľný záznam z veľmi blízkych i dlhých vzdialeností. Rekordér je vybavený funkciou AGC (automatická kontrola zvuku), ktorá umožňuje čitateľnejšie nahrávanie. Užitočnosť AGC je mimoriadne pozorovateľná, napríklad pri nahrávaní hovoriaceho, ktorý sa pohybuje po miestnosti, pričom sa vzdiaľuje a približuje. Vďaka AGC bude úroveň hlasitosti takéhoto záznamu vyrovnaná bez ohľadu na vzdialenosť oddeľujúcu zdrojom zvuku z rekordéra.

Rekordér má veľmi nízku spotrebu energie a ak je napájaný nabitou 100% batériou, môže nahrávať nepretržite po dobu 70 hodín. To je veľmi slušný výsledok!


Režimy záznamu diktafónu

Nepretržité nahrávanie:

V tomto režime sa nahrávajú zvukové záznamy nepretržite, kým sa pamäť nezaplní. Po vyčerpaní vnútornej pamäte sa zariadenie zastaví. Nepretržité nahrávanie sa používa v tých prípadoch, keď sú všetky zaznamenané zvukové údaje dôležité a je potrebné ich uložiť.

Nepretržité nahrávanie so slučkou

V režime nahrávania slučkou sa nahrávanie nezastaví, keď sa zaplní voľná pamäť v rekordéri, tak sa nahradia staré záznamy najnovšími. Pamäť bude vždy obsahovať najnovšie údaje v čase zastavenia nahrávania.

Popis základných funkcií rekordéra

Kvalita záznamu rekordéra sa dá upraviť v závislosti od konkrétnej situácie. Rekordér má viac zvukových vzorkovacích frekvencií (8, 10, 13,3, 20 kHz) a kompresii reči (bez kompresie, u-Law), ktoré vám umožnia nahrávať s rôznou kvalitou, a vybrať  tak ten správny kompromis medzi kvalitou a dĺžkou záznamu v závislosti od situácii. Čím vyššia je vzorkovacia frekvencia, tým lepšia je kvalita záznamu. Napríklad, ak potrebujete zaznamenať dôkladne dôležitý rozhovor je nutné, aby bola kvalita záznamu čo najlepšia, takže je vhodné zvoliť najvyššiu vzorkovaciu rýchlosť a nie kompresný režim. Pri zaznamenávaní prednášok môže byť nastavená nižšia vzorkovacia frekvencia a kompresia u-Law, takže pamäť rekordéra vydrží zhotovovať viac.

Ovládané jedným prepínačom

Ovládanie rekordéra je veľmi jednoduché a vykonáva sa jediným prepínačom (s polohami pre zapnutie a vypnutie). Ako indikátor prevádzky a stavu rekordéra slúži mikro LED indikátor, čo sa týka indikácii, môžete zhruba určiť kapacitu batérie a množstvo zostávajúcej pamäte. Rekordér je nakonfigurovaný pomocou počítačového softvéru.

Časované nahrávanie podľa harmongramu

Rekordér umožňuje nastaviť spustenie nahrávania podľa presného zadania trvania a ukončenia nahrávania podľa harmonogramu (Od-Do). V nastaveniach je možné taktiež určiť aj jednorázovo dátum a presný čas začatia a ukončenia nahrávania.

Aktivácia hlasovej nahrávky - rekordér ukladá len dôležité momenty

Rekordér je vybavený hlasovým aktivačným systémom (VAS), ktorý umožňuje efektívne komprimovať pauzy v správach a zvyšovať skutočný čas nahrávania. Zariadenie sa aktivuje v prítomnosti zvukov a hlasov, kedy začne automaticky nahrávať, akonáhle hladina zvuku poklesne pod prahovú hlasitosť, zariadenie sa vráti do pohotovostného režimu a zastaví záznam. Pri používaní tejto funkcie systému sa šetrí pamäť a kapacita batérie. Pri preberaní audio záznamov do počítača môžete dĺžku prestávok obnoviť (vo forme intervalov úplného ticha) alebo preskočiť v závislosti od potreby. Prahová úroveň zvukového systému sa dá upraviť podľa vlastného uváženia (napríklad umožniť nahrávanie aj s tichými zvukmi alebo naopak - len pri hlasných rozhovoroch na vysokých tónoch).

Ochrana záznamov heslom: k materiálom budete mať prístup len vy!

Ak zaznamenané údaje majú veľkú hodnotu a vyžadujú dôvernosť môžete ich chrániť pred neoprávneným zásahom pomocou hesla. Heslo pre prístup k rekordéru (záznamy, nastavenia) je predvolené užívateľom z počítača pri používaní softvéru.

Pripojenie k počítaču a konfigurácia rekordéra pomocou dodaného softvéru

Pomocou dodaného adaptéra sa rekordér pripája k portu USB počítača (pomocou rozhrania USB 2.0 je rýchlosť prenosu až 7 MB / s). Ak chcete synchronizovať rekordér s počítačom, používa sa špeciálny softvér, ktorý je integrovaný vo vnútornej pamäti zariadenia a nevyžaduje žiadnu inštaláciu. Jeho funkčnosť umožňuje:

- Uložiť záznamy ako štandardné zvukové súbory;

- Počúvanie nahrávok z rekordéra priamo bez toho, aby sa kopírovali do počítača;

- Strihať a pracovať s fragmentom záznamu;

- Reprodukovať iba potrebné segmenty záznamu vytvorené pomocou hlasovej aktivácie VAS, vynechaním momentov ticha;

- Upraviť kvalitu záznamu (vzorkovacia frekvencia, kompresia, VAS atď.);

- Vybrať režim prevádzky;

- Synchronizovať dátum a čas rekordéra s počítačom;

- Povoliť a nakonfigurovať časovače;

- Nastaviť a upraviť heslo na ochranu prístupu k nastaveniam rekordéra.

Používanie diktafónu ako "flash disk" na prenos akýchkoľvek dát

Pri pripojení k počítaču môže byť rekordér použitý aj ako bežný "flash disk" na ukladanie a prenos súborov. Rekordér je možné používať súčasne, a to ako pre nahrávanie zvuku, tak aj ako flash disk.


Technické špecifikácie:

Rozmery rekordéra: 41 x 29 x 8 mm
Hmotnosť: 14 gramov
Čas nahrávania: až 150 hodín
Zabudovaná kapacita pamäte Flash: 4GB
Ovládanie: S vypínačom (Zap./Vyp.)
Prehrávanie nahrávok: cez PC
Režim nahrávania: Mono
LED indikátor: Áno (mikro LED)
Passband:: 100 - 10 000Hz
S/N pomer: -65 dB
Zdroj záznamu: Vstavaný mikrofón
Citlivosť zabudovaného mikrofónu: až 15 metrov
Audio kodek: 16-bit
Kompresné algoritmy: bez kompresie / u-Law
Frekvencie: 8, 10, 13,3, 20 kHz
Zabudované zosilnenie: -1 až +40 dB
Ochrana záznamov: digitálny podpis, heslo
Formát záznamu zvuku po konverzii: .WAV
Napájanie: Zabudovaná batéria Li-pol (150 mAh)
Trvanie práce z plne nabitého akumulátora: - Nepretržitý záznam zvuku so vzorkovacou frekvenciou 8 kHz, bez kompresie - až do 70 h;
- Režim záznamu s VAS (ak je akustický signál pod prahovou hodnotou) - až 150 hodín;
- Pohotovostný režim - až 4 mesiace.
Ďalšie funkcie rekordéra: Vstavaným systémom AGC, VAS (Voice Activation System), časovač (one-time a denne), "digitálny podpis", 2 režimy nahrávania (slučka a kontinuálne), by mohli byť použité ako flash disk
Komunikácia s počítačom: Rozhranie USB 2.0, rýchlosť prenosu dát - až 7 MB / s. Podporované operačné systémy: Windows XP, Vista, 7, 8, 10
Rozsah prevádzkovej teploty: od 0 do + 40 ° C


Obsah balenia:


1x Profesionálny diktáfon EMT-A78+

1x USB adaptér

1x Návod na obsluhuUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
EMT-A78+
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa