Diktafón EDIC-mini Tiny+ B70

Diktafón EDIC-mini Tiny+ B70 je jeden z najmenších diktafónov, disponuje predovšetkým kvalitným a citlivým mikrofónom, internou pamäťou s kapacitou 4GB, detekciou zvuku a výdržou 10 hodín nahrávania na jednu batériu.

294,00 € (s DPH)
Kód:
AK-B70
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Diktafóny tejto série patrí medzi profesionálne zariadenia s veľmi citlivým mikrofónom, vyvinuté pre vysoko kvalitné nahrávanie a svojimi miniatúrnymi rozmermi sa radia medzi najmenšie diktafóny na svete. Disponujú internou pamäťou čo napomohlo k dosiahnutiu malých rozmerov. Diktafón B70 je jednoduché zariadenie a jeho ovládanie zvládne úplne každý. Do zariadenia stačí jednoducho vložiť priloženú batériu a zariadenie je pripravené na použitie. Diktafón je vybavený veľmi kvalitným mikrofónom, ktorý bez problémov zaznamená bežnú konverzáciu až na vzdialenosť 12 metrov. Vynikajúca je aj možnosť nastavenia zosilnenia signálu mikrofónu a to od 0 dB do 40 dB. Nastaviť je možné pevné zosilnenie, tak aj automatické podľa citlivosti zvukov v okolí diktafónu, čo umožňuje dokonalé nahrávanie veľmi hlasných zvukov a zosilnenie tichých zvukov. Diktafón B70 disponuje dvomi režimami automatického nahrávanie podľa časového rozvrhu, kde je možné nastaviť nahrávanie každý deň vo vami zvolenom čase alebo vymedziť presný dátum a čas nahrávania. Oba režimy je možné použiť aj súčasne, ale doba nahrávania sa nesmie prelínať. Diktafón disponuje funkciou "automatické spustenie nahrávania pri detekcii hlasu" s nastaviteľnou citlivosťou. Citlivosť je možné nastaviť od 0 dB (nízka citlivosť) až po -55 dB (vysoká citlivosť). Veľmi užitočnou vlastnosťou je funkcia nahrávania v slučke, kedy sa po zaplnení pamäte diktafónu začnú automaticky prepisovať najstaršie záznamy. Každá nahrávka je označená časovou známkou a proti zneužitiu vytvorených nahrávok neoprávnenou osobou má slúžiť funkcia "ochrana užívateľským heslom". Na prehrávanie vytvorených nahrávok pripojte zariadenie pomocou USB adaptéru k počítaču. Behom prvého pripojenia zariadenia k počítaču je nutné nainštalovať program EMPlus. tento program je prispôsobený na ovládanie diktafónu a nachádza sa v internej pamäte zariadenia. Program podporuje operačné systémy Windows XP/Vista/7/8/10

Vlastnosti zariadenia:

- režim aktivácie nahrávania pri detekcii zvuku
- režim automatického nahrávania pomocou časovača
- nahrávanie v slučke
- kvalitu nahrávania
- heslo pre ochranu informácii
- skontrolovať stav zaplnenia kapacity zariadenia

Technické špecifikácie:

Výdrž v pohotovostnom móde: 9 mesiacov
Výdrž v móde detekcie hlasu: 70 hodín
Max. zaznamenaná vzdialenosť od diktafónu: 12 metrov
Výdrž záznamenávania pri plnom nabití: 10 hodín
Počet hodín záznamu na zaplnenie kapacity pamäte: 150 hodín
Kapacita pamäte: 4 GBo
Funkcia nahrávanie aktiváciou hlasom: Áno
Váha: 7g
Rozmery: 37 x 15 x 7 mm

Obsah balenia:

1x Diktafón EDIC-mini Tiny+ B70

1x USB kábel s adaptérom

1x Batéria LR43

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AK-B70
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
26,40 € (s DPH)

Digitálny bezdrôtový  menič hlasu, ktorý dokáže zmeniť Váš hlas v ôsmych rôznych zneniach podľa Vášho výberu. S týmto zariadením nachytáte kohokoľvek bez toho, aby rozpoznal Váš hlas. Stačí len rozprávať a o ostatné sa postará modulátor. Prístroj má možnosť nastavenia výšky tónu hlasu a rýchlosti odozvy pre ešte dokonalejší efekt robotického hlasu. Zmeňte bežné telefonáty na zábavné nachytávky.

144,00 € (s DPH)

Diktafón je vo veľmi dobrom nenápadnom prevedení a je na nerozoznanie od bežných hodiniek. Jeho ovládanie je veľmi jednoduché a nenápadné. Jeho výdrž nahrávania v kuse na jedno nabitie batérie je 20 hodín, pri detekcii hlasu môže vydržať až 25 dní. Hodinky okrem normálneho nahrávania a detekcie hlasu majú aj plánované nahrávanie.

444,00 € (s DPH)

Tento plochý digitálny diktafón je jedným z najmenších profesionálnych záznamníkov na svete, ktorý ponúka široké možnosti nahrávacích režimov. Svojím miniatúrnym rozmerom a neobvyklým dizajnom nevzbudzuje žiadne podozrenie, skôr pripomína prívesok na kľúče. Vstavaný citlivý mikrofón poskytuje vysokú citlivosť a dokáže zaznamenávať reč a zvuky z okolia vo vysokej kvalite do vzdialenosti 12 metrov.

99,00 € (s DPH)

AKR-819 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v pere s výdržou nahrávania do 11 hodín na jedno nabitie. Po prepnutí prepínača v tele pera sa dá ovládať nahrávanie tlačidlom na vrchu pera. Zároveň má možnosť vypočuť nahrávky bez nutnosti použitia počítača. Pamäť zariadenia má dostatočnú kapacitu a to 8Gb. Zariadenie sa dá využiť aj na počúvanie hudby, nahrávok a prenos rôznych súborov.

340,00 € (s DPH)

Hlavnou výhodou Diktafónu S78 je, že okrem vstavanej nabíjateľnej batérie má aj solárny panel ktorý dobíja batériu počas nahrávania. Pre nepretržitý chod musíte vystaviť rekordér dostatočnému svetlu a nastaviť ho do režimu nepretržitého nahrávania dokola. Takto z neho urobíte „čiernu skrinku“ ktorá bude zaznamenávať všetko, čo sa v miestnosti deje za posledných 150 hodín (ak nenastavíte inak).

114,00 € (s DPH)

AKR-818 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v elegantnom pere a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka plnej funkčnosti bežného pera. Pamäť zariadenia má kapacitu 8GB a rozširujúci slot na extra SD kartu. Na jedno nabitie do plna zvládne zaznamenať 20 hodín čistého kvalitného zvukového záznamu. Diktafón sa jednoducho ovláda a zvládne ho aj technicky menej zdatný človek.

68,00 € (s DPH)

Diktafón ukrytý v moderných hodinkách s MP3 prehrávačom na prvý pohľad pôsobí nenápadne. Vďaka zabudovanému reproduktoru dokážu prehrávať záznamy bez nutnosti pripájania slúchadiel. Vďaka detekcii zvuku môžu nahrávať len v prípade zachytenia zvuku čím výrazne šetria čas pri analýze nahrávky. Na jedno nabitie vydržia nahrávať až 18 hodín. Pre väčšiu bezpečnosť je možné hodinky zablokovať heslom.

99,00 € (s DPH)

Ak-28-UR je diktafón s malými rozmermi ktorý sa dá použiť ako prívesok na krk, kľúče, ruksak, alebo v aute. Svojím tvarom pôsobí nenápadne. Diktafón nahráva vo vysokej kvalite a mikrofón zachytí zvuk do vzdialenosti približne piatich metrov. Diktafón sa ľahko ovláda jedným prepínačom a na jedno nabitie do plna dokáže zaznamenať 40 hodín zvuku.

59,90 € (s DPH)

AKds13 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si nenápadne upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk zo všetkých smerov 360° dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds13 je ľahučký a prenášate si ho v prenosnom nabíjateľnom puzdre. Je vhodný pri tvorbe videa do sociálnych sieti.

444,00 € (s DPH)

Digitálny rekordér je vyrobený z odolného platového puzdra . Diktafón zabezpečuje vysokú kvalitu záznamu (vzhľadom k 16-bitovému audio kodeku), zariadenie podporuje hlasovú aktiváciu pre úsporu pamäti a kapacity batérie (až 70 záznamových hodín). Diktafón je určený pre kvalitné nahrávanie zvuku v náročných akustických podmienkach (systém AGC) a to pre dlhé vzdialenosti až 15 metrov.

119,00 € (s DPH)

Nabíjací stojan (micro USB) v sebe ukrýva špionážnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, videozáznam pri pohybe, alebo samostatný zvuk. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na micro SD kartu, ktorá je nenápadne ukrytá v zariadení. Všetky funkcie sa zapínajú diaľkovým ovládaním.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa