Diktafón EDIC-mini Tiny+ B70

Diktafón EDIC-mini Tiny+ B70 je jeden z najmenších diktafónov, disponuje predovšetkým kvalitným a citlivým mikrofónom, internou pamäťou s kapacitou 4GB, detekciou zvuku a výdržou 10 hodín nahrávania na jednu batériu.

294,00 € (s DPH)
Kód:
AK-B70
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Diktafóny tejto série patrí medzi profesionálne zariadenia s veľmi citlivým mikrofónom, vyvinuté pre vysoko kvalitné nahrávanie a svojimi miniatúrnymi rozmermi sa radia medzi najmenšie diktafóny na svete. Disponujú internou pamäťou čo napomohlo k dosiahnutiu malých rozmerov. Diktafón B70 je jednoduché zariadenie a jeho ovládanie zvládne úplne každý. Do zariadenia stačí jednoducho vložiť priloženú batériu a zariadenie je pripravené na použitie. Diktafón je vybavený veľmi kvalitným mikrofónom, ktorý bez problémov zaznamená bežnú konverzáciu až na vzdialenosť 12 metrov. Vynikajúca je aj možnosť nastavenia zosilnenia signálu mikrofónu a to od 0 dB do 40 dB. Nastaviť je možné pevné zosilnenie, tak aj automatické podľa citlivosti zvukov v okolí diktafónu, čo umožňuje dokonalé nahrávanie veľmi hlasných zvukov a zosilnenie tichých zvukov. Diktafón B70 disponuje dvomi režimami automatického nahrávanie podľa časového rozvrhu, kde je možné nastaviť nahrávanie každý deň vo vami zvolenom čase alebo vymedziť presný dátum a čas nahrávania. Oba režimy je možné použiť aj súčasne, ale doba nahrávania sa nesmie prelínať. Diktafón disponuje funkciou "automatické spustenie nahrávania pri detekcii hlasu" s nastaviteľnou citlivosťou. Citlivosť je možné nastaviť od 0 dB (nízka citlivosť) až po -55 dB (vysoká citlivosť). Veľmi užitočnou vlastnosťou je funkcia nahrávania v slučke, kedy sa po zaplnení pamäte diktafónu začnú automaticky prepisovať najstaršie záznamy. Každá nahrávka je označená časovou známkou a proti zneužitiu vytvorených nahrávok neoprávnenou osobou má slúžiť funkcia "ochrana užívateľským heslom". Na prehrávanie vytvorených nahrávok pripojte zariadenie pomocou USB adaptéru k počítaču. Behom prvého pripojenia zariadenia k počítaču je nutné nainštalovať program EMPlus. tento program je prispôsobený na ovládanie diktafónu a nachádza sa v internej pamäte zariadenia. Program podporuje operačné systémy Windows XP/Vista/7/8/10

Vlastnosti zariadenia:

- režim aktivácie nahrávania pri detekcii zvuku
- režim automatického nahrávania pomocou časovača
- nahrávanie v slučke
- kvalitu nahrávania
- heslo pre ochranu informácii
- skontrolovať stav zaplnenia kapacity zariadenia

Technické špecifikácie:

Výdrž v pohotovostnom móde: 9 mesiacov
Výdrž v móde detekcie hlasu: 70 hodín
Max. zaznamenaná vzdialenosť od diktafónu: 12 metrov
Výdrž záznamenávania pri plnom nabití: 10 hodín
Počet hodín záznamu na zaplnenie kapacity pamäte: 150 hodín
Kapacita pamäte: 4 GBo
Funkcia nahrávanie aktiváciou hlasom: Áno
Váha: 7g
Rozmery: 37 x 15 x 7 mm

Obsah balenia:

1x Diktafón EDIC-mini Tiny+ B70

1x USB kábel s adaptérom

1x Batéria LR43

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AK-B70
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
26,40 € (s DPH)

Digitálny bezdrôtový  menič hlasu, ktorý dokáže zmeniť Váš hlas v ôsmych rôznych zneniach podľa Vášho výberu. S týmto zariadením nachytáte kohokoľvek bez toho, aby rozpoznal Váš hlas. Stačí len rozprávať a o ostatné sa postará modulátor. Prístroj má možnosť nastavenia výšky tónu hlasu a rýchlosti odozvy pre ešte dokonalejší efekt robotického hlasu. Zmeňte bežné telefonáty na zábavné nachytávky.

120,00 € (s DPH)

Diktafón AKR-900 má zabudovaný magnet, disponuje dlhou výdržou batérie (6dní), možnosťou nahrávania v kuse a detekciou zvuku. Nahrávky sa dajú vypočuť aj bez použitia počítača, nahrávaný zvuk vďaka procesoru na redukciu šumu je kvalitne zaznamenaný. Diktafón je tvarovo zaoblený, ľahko sa ovláda jedným prepínačom. Výborne sa hodí na nahrávanie prednášok, školení, ako aj na skryté nahrávanie.

114,00 € (s DPH)

AKR-818 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v elegantnom pere a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka plnej funkčnosti bežného pera. Pamäť zariadenia má kapacitu 8GB a rozširujúci slot na extra SD kartu. Na jedno nabitie do plna zvládne zaznamenať 20 hodín čistého kvalitného zvukového záznamu. Diktafón sa jednoducho ovláda a zvládne ho aj technicky menej zdatný človek.

104,90 € (s DPH)

Zariadenie nahráva čistý a kvalitný zvuk. Diktafón svojím nenápadným vzhľadom pripomína záložnú nabíjačku pre smartfóny a tablety, tzv. power bank. Zariadenie okrem nahrávania skrytých audio záznamov dokáže nabíjať akýkoľvek smartfón, alebo tablet s USB. Vysoká kapacita batérie zabezpečuje dlhotrvajúcu prevádzku zariadenia až 150 dní v pohotovostnom režime. 

115,00 € (s DPH)

AKR-820 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v pere s dlhou výdržou nahrávania až 40 hodín s funkciou detekcie zvuku a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka tomu že je neustále v pohotovostnom móde. Zároveň má možnosť vypočuť nahrávky bez nutnosti použitia počítača. Pamäť zariadenia má dostatočnú kapacitu a to 32GB. Zariadenie sa dá využiť aj na počúvanie hudby, nahrávok a prenos rôznych súborov.

99,00 € (s DPH)

AKR-819 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v pere s výdržou nahrávania do 11 hodín na jedno nabitie. Po prepnutí prepínača v tele pera sa dá ovládať nahrávanie tlačidlom na vrchu pera. Zároveň má možnosť vypočuť nahrávky bez nutnosti použitia počítača. Pamäť zariadenia má dostatočnú kapacitu a to 8Gb. Zariadenie sa dá využiť aj na počúvanie hudby, nahrávok a prenos rôznych súborov.

43,20 € (s DPH)

AKds12 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk presne z vašich úst čisto a zreteľne. Dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds12 je vhodný pri tvorbe novinárskych rozhovorov, videí do sociálnych sieti.

444,00 € (s DPH)

Tento digitálny diktafón je extrémne ľahký (7 gramov) s mikro rozmerom (29 x 15 x 12 mm). Spoľahlivo a ľahko sa ovláda. Je vyrobený z pevného kovového puzdra. Podporuje aktiváciu hlasu pre ukladanie pamäte, a má 2 režimy nahrávania (nepretržité a pri detekcii hlasu). Ovládanie diktafónu sa vykonáva iba s jedným spínačom. Diktafón disponuje funkciou "digitálneho podpisu".

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa