Hodinky s detekciou a nahrávaním zvuku AkHnz

Diktafón ukrytý v moderných hodinkách s MP3 prehrávačom na prvý pohľad pôsobí nenápadne. Vďaka zabudovanému reproduktoru dokážu prehrávať záznamy bez nutnosti pripájania slúchadiel. Vďaka detekcii zvuku môžu nahrávať len v prípade zachytenia zvuku čím výrazne šetria čas pri analýze nahrávky. Na jedno nabitie vydržia nahrávať až 18 hodín. Pre väčšiu bezpečnosť je možné hodinky zablokovať heslom.

68,00 € (s DPH)
Kód:
AkHnz
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tieto moderné hodinky pôsobia úplne ako bežné hodinky s MP3 prehrávačom, pričom majú zabudovaný mikrofón a diktafón.
S pamäťou 8Gb si vystačia pri najnižšej kvalite na 570 hodín záznamu. Hodinky sa jedným tlačidlom vypínajú a zapínajú.

Na vytvorenie záznamu stačí podržať jedno tlačidlo. Všetky údaje ukážu hodinky na obrazovke, ktorá sa dá nastaviť aby po určitej dobe zhasla čím sa šetrí aj batéria a nahrávanie nepriťahuje žiadnu pozornosť. 

Na vypočutie záznamov môžete používať pribalené slúchadlá, alebo môžete využiť vstavaný reproduktor kde sa dá samozrejme nastaviť hlasitosť prehrávania.

Výbornou funkciou je detekcia zvuku, kde hodinky nahrávajú len keď úroveň hluku prekročí vami stanovenú úroveň. V nastaveniach môžete zapnúť funkciu vďaka ktorej v slúchadlách budete počuť to čo sa akurát práve teraz nahráva. Tak ľahšie preveríte na ako citlivo máte nastaviť detekciu zvuku, prípadne môžu hodinky slúžiť ako načúvací prístroj pre sluchovo postihnutých.

Hodinky dokážu prehrať bežné MP3 hudobné skladby, takže sa dajú využiť ako prehrávač a po zapojení do počítača sa správajú ako bežný USB kľúč čo vám môže pomôcť aj pri núdzovom prenášaní súborov. Pre väčšiu bezpečnosť je možné hodinky zablokovať heslom.

Zástrčka USB na nabíjanie a prenos súborov je šikovne vyvedená zospodu čo napomáha možnosti ponechať hodinky položené na stole - poličke s nabíjacím káblom zapnutým v nabíjačke pre dlhodobé nahrávanie.

Vlastnosti zariadenia:

- Detekcia zvuku čo pomôže pre ľahšiu prácu pri analýze nahrávky
- Dlhá výdrž nahrávania
- Spustenie nahrávania jedným tlačidlom
- Uzamknutie heslom - voliteľné
- Po pripojení do počítača funguje ako USB kľúč
- Dokáže prehrávať MP3 súbory so zabudovaným reproduktorom
- Má zabudovaný reproduktor na prehrávanie záznamov a hudby
- Možnosť nastavovania kvality nahrávky pre šetrenie miesta v pamäti
- Možnosť nastavovania citlivosti mikrofónu pre detekciu zvuku

Technické špecifikácie:

Maximálna vzdialenosť zvuku od mikrofónu: 5-10 metrov
Výdrž zaznamenávania pri plnom nabití batérie: 18 hodín
Formát záznamu: MP3 - 32/64/128kbps, WAV - 192/768/1536kbps
Maximálna kapacita záznamu do 8Gb: 570 / 285 / 142 / 94 / 24 / 12 hodín
Detekcia zvuku: Áno (voliteľná citlivosť mikrofónu)
Batéria: Polymer 3,7V 150mAh
Doba nabíjania: 1 - 2 hodiny
Váha: 46gramov

Obsah balenia:

1x Hodinky s diktafónom

1x USB Kábel

1x Slúchadlá

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AkHnz
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
119,00 € (s DPH)

Nabíjací stojan (micro USB) v sebe ukrýva špionážnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, videozáznam pri pohybe, alebo samostatný zvuk. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na micro SD kartu, ktorá je nenápadne ukrytá v zariadení. Všetky funkcie sa zapínajú diaľkovým ovládaním.

43,20 € (s DPH)

AKds12 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk presne z vašich úst čisto a zreteľne. Dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds12 je vhodný pri tvorbe novinárskych rozhovorov, videí do sociálnych sieti.

99,00 € (s DPH)

Ak-28-UR je diktafón s malými rozmermi ktorý sa dá použiť ako prívesok na krk, kľúče, ruksak, alebo v aute. Svojím tvarom pôsobí nenápadne. Diktafón nahráva vo vysokej kvalite a mikrofón zachytí zvuk do vzdialenosti približne piatich metrov. Diktafón sa ľahko ovláda jedným prepínačom a na jedno nabitie do plna dokáže zaznamenať 40 hodín zvuku.

444,00 € (s DPH)

Digitálny rekordér je vyrobený z odolného platového puzdra . Diktafón zabezpečuje vysokú kvalitu záznamu (vzhľadom k 16-bitovému audio kodeku), zariadenie podporuje hlasovú aktiváciu pre úsporu pamäti a kapacity batérie (až 70 záznamových hodín). Diktafón je určený pre kvalitné nahrávanie zvuku v náročných akustických podmienkach (systém AGC) a to pre dlhé vzdialenosti až 15 metrov.

340,00 € (s DPH)

Hlavnou výhodou Diktafónu S78 je, že okrem vstavanej nabíjateľnej batérie má aj solárny panel ktorý dobíja batériu počas nahrávania. Pre nepretržitý chod musíte vystaviť rekordér dostatočnému svetlu a nastaviť ho do režimu nepretržitého nahrávania dokola. Takto z neho urobíte „čiernu skrinku“ ktorá bude zaznamenávať všetko, čo sa v miestnosti deje za posledných 150 hodín (ak nenastavíte inak).

380,00 € (s DPH)

Najmenší a najnenápadnejší profesionálny špionážny diktafón na trhu s nízkou spotrebou energie a vysokou kvalitou nahrávaného zvuku. Diktafón obsahuje tie najdôležitejšie funkcie pre skryté nahrávanie, ako je spustenie nahrávania pri detekcii hlasu (VAS), šifrovanie zaznamenaných nahrávok, plánovanie nahrávania na presný dátum a čas. 

99,00 € (s DPH)

AKR-819 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v pere s výdržou nahrávania do 11 hodín na jedno nabitie. Po prepnutí prepínača v tele pera sa dá ovládať nahrávanie tlačidlom na vrchu pera. Zároveň má možnosť vypočuť nahrávky bez nutnosti použitia počítača. Pamäť zariadenia má dostatočnú kapacitu a to 8Gb. Zariadenie sa dá využiť aj na počúvanie hudby, nahrávok a prenos rôznych súborov.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa