Špionážny diktafón ukrytý v elegantnom pere

AKR-818 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v elegantnom pere a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka plnej funkčnosti bežného pera. Pamäť zariadenia má kapacitu 8Gb a rozširujúci slot na extra SD kartu. Na jedno nabitie do plna zvládne zaznamenať 20 hodín čistého kvalitného zvukového záznamu. Diktafón sa jednoducho ovláda a zvládne ho aj technicky menej zdatný človek.

114,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-818
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Špionážne pero AKR-818 je plnohodnotný, kvalitný, štýlový, dizajnový výrobok, ktorý Vám poslúži v niektorých situáciách keď potrebujete zaznamenať dôležité informácie. Pero je plne funkčné a tak nevzbudzuje žiadne podozrenie. Ovládanie diktafónu je absolútne jednoduché a zvládne ho aj technicky menej zdatný človek. Diktafón sa po zapojení do počítača správa ako bežný USB kľúč na ktorý si môžete ukladať aj osobné súbory, odohrávať nahrávky, mazať. Zariadenie AKR-818 disponuje extra zásuvkou na rozširujúcu SD kartu. Ak vložíte do zariadenia SD kartu po pripojení k počítaču sa Vám ukážu dva disky, vnútorná pamäť a prídavná pamäť.

Prístroj dokáže nahrávať aj po pripojení na externý zdroj energie ako je nabíjačka, počítač, powerbanka. Vtedy nahráva do zaplnenia vstavanej pamäte 36hod. Po pripojení extra SD karty do druhého slotu dokáže pri nahrávaní plynulo prejsť na rozširujúcu SD kartu a pokračovať v nahrávke.

Nahrávanie sa zapína a vypína tlačidlom na vrchu pera. Počas nahrávania prístroj nevydáva žiadne svetelné ani zvukové upozornenia.

 

Vlastnosti zariadenia:

- Plne funkčné vysokokvalitné štýlové pero s diktafónom
- Veľmi jednoduché ovládanie jedným tlačidlom
- Vysoká citlivosť mikrofónu
- Dlhá výdrž nahrávania
- Možnosť nahrávať pri nabíjaní
- Extra prídavná pamäť
- Elegantný dizajn 
- Dátum a čas v názve súboru
- Pevný lesklý kovový plášť pera

Technické špecifikácie:

Výdrž nahrávania pri plne nabitej batérii: 20 hodín - 4,6 Gb
Po pripojení na externý zdroj: do zaplnenia pamäti
Veľkosť záznamu: 2 hodiny - 460 Mb
Veľkosť pamäte: 8 Gb - 36 hodín
Rozšíriteľná pamäť: max 64Gb - 11,5 dní
Podpora formátov: WAV
Veľkosť: 150 x 13 mm
Hmotnosť: 28 gBalenie obsahuje:

1 x Pero s diktafónom
1 x USB dátový kábel
1 x Návod na obsluhu

Podrobnosti o produkte
AKR-818
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
229,00 € (s DPH)

Šikovná kamera s výbornou kvalitou zaznamenaného Full HD videa so zvukom s možnosťou spojenia smartfónu alebo tabletu priamo cez mobilnú aplikáciu. Kamera dokáže zhotovovať čitateľný video záznam aj v úplnej tme, vďaka zabudovaným IR diódam. Všetky zhotovené videá, fotografie a audio záznamy sa ukladajú na ľubovoľnú micro SD kartu.

380,00 € (s DPH)

Najmenší a najnenápadnejší profesionálny špionážny diktafón na trhu s nízkou spotrebou energie a vysokou kvalitou nahrávaného zvuku. Diktafón obsahuje tie najdôležitejšie funkcie pre skryté nahrávanie, ako je spustenie nahrávania pri detekcii hlasu (VAS), šifrovanie zaznamenaných nahrávok, plánovanie nahrávania na presný dátum a čas. 

115,00 € (s DPH)

AKR-820 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v pere s dlhou výdržou nahrávania až 40 hodín s funkciou detekcie zvuku a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka tomu že je neustále v pohotovostnom móde. Zároveň má možnosť vypočuť nahrávky bez nutnosti použitia počítača. Pamäť zariadenia má dostatočnú kapacitu a to 32Gb. Zariadenie sa dá využiť aj na počúvanie hudby, nahrávok a prenos rôznych súborov.

79,00 € (s DPH)

Malý diktafón s dlhou výdržou nahrávania zvukových záznamov poskytuje priame spojenie s pevnou linkou, ktoré umožňuje automatické zaznamenávanie prichádzajúcich hovorov. Zariadenie poskytuje taktiež funkciu zaznamenávania hovorov hlasovou detekciou. Zariadenie sa jednoducho ovláda a je možné ho tajne ovládať pomocou vibrácií alebo zvolenej LED signalizácie.

444,00 € (s DPH)

Tento plochý digitálny diktafón je jedným z najmenších profesionálnych záznamníkov na svete, ktorý ponúka široké možnosti nahrávacích režimov. Svojím miniatúrnym rozmerom a neobvyklým dizajnom nevzbudzuje žiadne podozrenie, skôr pripomína prívesok na kľúče. Vstavaný citlivý mikrofón poskytuje vysokú citlivosť a dokáže zaznamenávať reč a zvuky z okolia vo vysokej kvalite do vzdialenosti 12 metrov.

119,00 € (s DPH)

Nabíjací stojan (micro USB) v sebe ukrýva špionážnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, videozáznam pri pohybe, alebo samostatný zvuk. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na micro SD kartu, ktorá je nenápadne ukrytá v zariadení. Všetky funkcie sa zapínajú diaľkovým ovládaním.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa