Špionážny diktafón ukrytý v elegantnom pere

AKR-818 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v elegantnom pere a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka plnej funkčnosti bežného pera. Pamäť zariadenia má kapacitu 8GB a rozširujúci slot na extra SD kartu. Na jedno nabitie do plna zvládne zaznamenať 20 hodín čistého kvalitného zvukového záznamu. Diktafón sa jednoducho ovláda a zvládne ho aj technicky menej zdatný človek.

114,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-818
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Špionážne pero AKR-818 je plnohodnotný, kvalitný, štýlový, dizajnový výrobok, ktorý Vám poslúži v niektorých situáciách keď potrebujete zaznamenať dôležité informácie. Pero je plne funkčné a tak nevzbudzuje žiadne podozrenie. Ovládanie diktafónu je absolútne jednoduché a zvládne ho aj technicky menej zdatný človek. Diktafón sa po zapojení do počítača správa ako bežný USB kľúč na ktorý si môžete ukladať aj osobné súbory, odohrávať nahrávky, mazať. Zariadenie AKR-818 disponuje extra zásuvkou na rozširujúcu SD kartu. Ak vložíte do zariadenia SD kartu po pripojení k počítaču sa Vám ukážu dva disky, vnútorná pamäť a prídavná pamäť.

Prístroj dokáže nahrávať aj po pripojení na externý zdroj energie ako je nabíjačka, počítač, powerbanka. Vtedy nahráva do zaplnenia vstavanej pamäte 36hod. Po pripojení extra SD karty do druhého slotu dokáže pri nahrávaní plynulo prejsť na rozširujúcu SD kartu a pokračovať v nahrávke.

Nahrávanie sa zapína a vypína tlačidlom na vrchu pera. Počas nahrávania prístroj nevydáva žiadne svetelné ani zvukové upozornenia.

 

Vlastnosti zariadenia:

- Plne funkčné vysokokvalitné štýlové pero s diktafónom
- Veľmi jednoduché ovládanie jedným tlačidlom
- Vysoká citlivosť mikrofónu
- Dlhá výdrž nahrávania
- Možnosť nahrávať pri nabíjaní
- Extra prídavná pamäť
- Elegantný dizajn 
- Dátum a čas v názve súboru
- Pevný lesklý kovový plášť pera

Technické špecifikácie:

Výdrž nahrávania pri plne nabitej batérii: 20 hodín - 4,6 Gb
Po pripojení na externý zdroj: do zaplnenia pamäti
Veľkosť záznamu: 2 hodiny - 460 Mb
Veľkosť pamäte: 8 Gb - 36 hodín
Rozšíriteľná pamäť: max 64Gb - 11,5 dní
Podpora formátov: WAV
Veľkosť: 150 x 13 mm
Hmotnosť: 28 gBalenie obsahuje:

1 x Pero s diktafónom
1 x USB dátový kábel
1 x Návod na obsluhu

Podrobnosti o produkte
AKR-818
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
128,00 € (s DPH)

AKA-R01 je šikovný zvukový rekordér malých rozmerov s dlhou výdržou batérie a ovládaním cez wifi internet a aplikáciu priamo vo vašom mobilnom zariadení. Už žiadne ďalšie poplatky. Môžete odpočúvať živý zvuk, alebo prehrávať záznamy z histórie a to všetko cez bežný internet. Zariadenie disponuje aj detekciou zvuku a tím pádom máte hneď informáciu v aplikácii, takže vám nič dôležité neunikne.

120,00 € (s DPH)

Diktafón AKR-Q70 má zabudovaný magnet, disponuje dlhou výdržou batérie 144 hodín nahrávania v kuse, alebo detekciou zvuku alebo si môžete nastaviť čas od-do a koľko dní má nahrávať. Nahrávky sa dajú vypočuť aj bez použitia počítača. Diktafón je tvarovo zaoblený, ľahko sa ovláda jedným prepínačom. Výborne sa hodí na nahrávanie prednášok, školení, ako aj na skryté nahrávanie.

380,00 € (s DPH)

Najmenší a najnenápadnejší profesionálny špionážny diktafón na trhu s nízkou spotrebou energie a vysokou kvalitou nahrávaného zvuku. Diktafón obsahuje tie najdôležitejšie funkcie pre skryté nahrávanie, ako je spustenie nahrávania pri detekcii hlasu (VAS), šifrovanie zaznamenaných nahrávok, plánovanie nahrávania na presný dátum a čas. 

99,00 € (s DPH)

Ak-28-UR je diktafón s malými rozmermi ktorý sa dá použiť ako prívesok na krk, kľúče, ruksak, alebo v aute. Svojím tvarom pôsobí nenápadne. Diktafón nahráva vo vysokej kvalite a mikrofón zachytí zvuk do vzdialenosti približne piatich metrov. Diktafón sa ľahko ovláda jedným prepínačom a na jedno nabitie do plna dokáže zaznamenať 40 hodín zvuku.

154,80 € (s DPH)

Malý diktafón s dlhou výdržou nahrávania zvukových záznamov poskytuje priame spojenie s pevnou linkou, ktoré umožňuje automatické zaznamenávanie prichádzajúcich hovorov. Zariadenie poskytuje taktiež funkciu zaznamenávania hovorov hlasovou detekciou. Zariadenie sa jednoducho ovláda a je možné ho tajne ovládať pomocou vibrácií alebo zvolenej LED signalizácie.

444,00 € (s DPH)

Digitálny rekordér je vyrobený z odolného platového puzdra . Diktafón zabezpečuje vysokú kvalitu záznamu (vzhľadom k 16-bitovému audio kodeku), zariadenie podporuje hlasovú aktiváciu pre úsporu pamäti a kapacity batérie (až 70 záznamových hodín). Diktafón je určený pre kvalitné nahrávanie zvuku v náročných akustických podmienkach (systém AGC) a to pre dlhé vzdialenosti až 15 metrov.

68,00 € (s DPH)

Diktafón ukrytý v moderných hodinkách s MP3 prehrávačom na prvý pohľad pôsobí nenápadne. Vďaka zabudovanému reproduktoru dokážu prehrávať záznamy bez nutnosti pripájania slúchadiel. Vďaka detekcii zvuku môžu nahrávať len v prípade zachytenia zvuku čím výrazne šetria čas pri analýze nahrávky. Na jedno nabitie vydržia nahrávať až 18 hodín. Pre väčšiu bezpečnosť je možné hodinky zablokovať heslom.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa