Diktafón s magnetom a dlhou výdržou

Diktafón AKR-900 má zabudovaný magnet, disponuje dlhou výdržou batérie (6dní), možnosťou nahrávania v kuse a detekciou zvuku. Nahrávky sa dajú vypočuť aj bez použitia počítača, nahrávaný zvuk vďaka procesoru na redukciu šumu je kvalitne zaznamenaný. Diktafón je tvarovo zaoblený, ľahko sa ovláda jedným prepínačom. Výborne sa hodí na nahrávanie prednášok, školení, ako aj na skryté nahrávanie.

120,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-900
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Diktafón AKR-900 malých rozmerov so zabudovaným výkonným procesorom na redukciu šumu, umožňuje vysokú kvalitu záznamu. Nahrávka aj hudba sú pri prehrávaní čisté a zrozumiteľné. Všetky funkcie sa ovládajú pomocou posúvacieho tlačidla na diktafóne, pribaleného mini kábla s tlačidlami. Vďaka tomuto ovládaciemu káblu sa zaobídete aj bez počítača, môžete jednotlivé nahrávky púšťať, pretáčať, vymazávať.
  diktafón   magnetický diktafón   magnetický profesionálny diktafón                                                                
Úplné nabitie pomocou USB kábla trvá približne 6 hodín a pri plnom nabití dokáže nahrávať až 144 hodín. V pohotovostnom režime ( pri zapnutej funkcii detekcie zvuku ) vydrží 365dní v závislostí od zaznamenávaného času. Mini diktafón má zabudovaný magnet, takže ho môžete využiť aj na nenápadné nahrávanie, napríklad umiestnením pod stôl, posteľ alebo stoličku.
                                                                  diktafón   

Rekordér je vybavený hlasovým aktivačným systémom, aktivuje sa v prítomnosti zvukov a hlasov, kedy začne automaticky nahrávať. Akonáhle hladina zvuku poklesne, zariadenie zastaví záznam, čím sa šetrí pamäť. Pomocou dodaného USB káblu stačí rekordér pripojiť k USB portu počítača. Nahrané súbory môžete kopírovať do ale aj z Vášho počítača ako aj hudbu.
Zariadenie je veľmi odolné a spoľahlivé. Vo svojom dizajne nemá žiadne pohyblivé ani ľahko poškoditeľné časti. 

Vlastnosti zariadenia:

- Nepretržité nahrávanie zvuku jedným prepnutím
- Prehrávanie, mazanie súborov pomocou ovládacieho káblu a slúchadiel bez potreby počítača
- MP3 prehrávač
- Režim aktivácie hlasom
- Nahrávanie v slučke ( najstaršie záznamy nahradí novými )
- PCM redukcia šumu
- Automatické ukladanie záznamov
- Jednoduché ovládanie
- Oblý tvar diktafónu bez pohyblivých častí
- Zabudovaný magnet na pripevnenie ku kovovým častiam

Technické špecifikácie:

Materiál krytu: Tvrdý plast
Pamäť: Vstavaná - 32GB
Ovládanie: Hlavné tlačidlo na diktafóne + ovládací kábel s tlačidlami
Prehrávanie nahrávok: cez počítač pomocou dodaného USB káblu, alebo za pomoci ovládacieho káblu na slúchadlách
Kontrolka: červená a modrá
Frekvencia:  48KHz
Bitová rýchlosť nahrávania: 192KBPS nastaviteľné
Formát záznamu zvuku po konverzii: WAV
Formát prehrávania

WAV, MP3, WMA

Citlivosť pri detekcii hlasu: Nastaviteľné
Hlasitosť nahrávky: Nastaviteľné
Výdrž nahrávania pri plne nabitej batérie: 144 hod nahrávania bez prestávky
Komunikácia s počítačom: Rozhranie USB 2.0
Napájací zdroj: Zabudovaná lítiová batéria 18650 3.7V 3350mAh
Doba do úplného nabitia: 6 hodín
Veľkosť: 25x30x75mm
Váha: 65 gramov

Obsah balenia:

1x Diktafón 

1x USB kábel

1x Ovládací kábel

1x Slúchadlá

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-900
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
119,00 € (s DPH)

Nabíjací stojan (micro USB) v sebe ukrýva špionážnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, videozáznam pri pohybe, alebo samostatný zvuk. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na micro SD kartu, ktorá je nenápadne ukrytá v zariadení. Všetky funkcie sa zapínajú diaľkovým ovládaním.

444,00 € (s DPH)

Tento plochý digitálny diktafón je jedným z najmenších profesionálnych záznamníkov na svete, ktorý ponúka široké možnosti nahrávacích režimov. Svojím miniatúrnym rozmerom a neobvyklým dizajnom nevzbudzuje žiadne podozrenie, skôr pripomína prívesok na kľúče. Vstavaný citlivý mikrofón poskytuje vysokú citlivosť a dokáže zaznamenávať reč a zvuky z okolia vo vysokej kvalite do vzdialenosti 12 metrov.

79,00 € (s DPH)

Malý diktafón s dlhou výdržou nahrávania zvukových záznamov poskytuje priame spojenie s pevnou linkou, ktoré umožňuje automatické zaznamenávanie prichádzajúcich hovorov. Zariadenie poskytuje taktiež funkciu zaznamenávania hovorov hlasovou detekciou. Zariadenie sa jednoducho ovláda a je možné ho tajne ovládať pomocou vibrácií alebo zvolenej LED signalizácie.

444,00 € (s DPH)

Tento digitálny diktafón je extrémne ľahký (7 gramov) s mikro rozmerom (29 x 15 x 12 mm). Spoľahlivo a ľahko sa ovláda. Je vyrobený z pevného kovového puzdra. Podporuje aktiváciu hlasu pre ukladanie pamäte, a má 2 režimy nahrávania (nepretržité a pri detekcii hlasu). Ovládanie diktafónu sa vykonáva iba s jedným spínačom. Diktafón disponuje funkciou "digitálneho podpisu".

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa