Digitálny diktafón v prívesku v tvare psíka

Nenápadný roztomilý doplnok v podobe psa, ktorého hlavnou funkciou je nahrávanie zvuku. Nahrané súbory sa ukladajú na vnútornú pamäť s kapacitou 32GB, ktoré si môžete vypočuť bez použitia počítača a to vďaka pribaleným slúchadlám. Príjemný a nenápadný dizajn nebudí žiadne podozrenie.

108,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-600
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Nenápadný diktafón na ochranu vášho dieťaťa či získanie dôkazov šikany. Vďaka dlhej výdrži na jedno nabitie môžete získať 80 hodín záznamu. Tento diktafón slúži aj ako prehrávač s možnosťou prenášania súborov medzi počítačmi. Zariadenie má 32GB vstavanú pamäť, čo zabezpečuje dostatočnú kapacitu pre Vaše záznamy. Výhodou zariadenia je nahrávanie čistého zvuku, optimálna veľkosť produktu a dizajn, ktorý nie je podozrivý.

digitálny prívesok v podobe psadigitálny prívesok v podobe psa 

Dodatočný otvor v zariadení umožňuje nosiť tento diktafón na šnúrke alebo ho niekam zavesiť. Rekordér je možné použiť aj ako prehrávač - dokáže prehrávať nahrávky, prepínať na nasledujúce a predchádzajúce súbory a meniť hlasitosť. Súčasťou balenia sú slúchadlá, šnúrka na zavesenie a USB kábel.

Vlastnosti zariadenia: 

1. Extra dlhý pracovný čas na jedno nabitie (80 hodín)

2. Roztomilý dizajn - ľahko prenášateľný 

3. Inteligentná funkcia - hlasom aktivované nahrávanie

4. Jednoduché operácie: nahrávanie, nahrávanie detekciou hlasu, prehrávanie súborov, prenášanie súborov

5. So vstavanou internou pamäťou 32Gb

Špecifikácia produktu:

Formát záznamu: WAV
Formáty prehrávania: MP3, WMA, WAV
Aktivácia hlasom: Áno
Výdrž batérie pri nahrávaní: 80 hodín
Kapacita batérie: 400 mAh
Nabíjanie: 5V/1A
Veľkosť pamäte: 32Gb
Veľkosť zápisu: 4 hodiny / 337 Mb
Rozmery zariadenia: 70 x 45 x 35 mm
Hmotnosť: 27g

Obsah balenia:

1x Diktafón v tvare psa

1x Šnúrka

1x Slúchadlá

1x USB kábel

1x Používateľský manuál

Podrobnosti o produkte
AKR-600
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
119,00 € (s DPH)

Nabíjací stojan (micro USB) v sebe ukrýva špionážnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, videozáznam pri pohybe, alebo samostatný zvuk. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na micro SD kartu, ktorá je nenápadne ukrytá v zariadení. Všetky funkcie sa zapínajú diaľkovým ovládaním.

444,00 € (s DPH)

Tento digitálny diktafón je extrémne ľahký (7 gramov) s mikro rozmerom (29 x 15 x 12 mm). Spoľahlivo a ľahko sa ovláda. Je vyrobený z pevného kovového puzdra. Podporuje aktiváciu hlasu pre ukladanie pamäte, a má 2 režimy nahrávania (nepretržité a pri detekcii hlasu). Ovládanie diktafónu sa vykonáva iba s jedným spínačom. Diktafón disponuje funkciou "digitálneho podpisu".

380,00 € (s DPH)

Najmenší a najnenápadnejší profesionálny špionážny diktafón na trhu s nízkou spotrebou energie a vysokou kvalitou nahrávaného zvuku. Diktafón obsahuje tie najdôležitejšie funkcie pre skryté nahrávanie, ako je spustenie nahrávania pri detekcii hlasu (VAS), šifrovanie zaznamenaných nahrávok, plánovanie nahrávania na presný dátum a čas. 

154,80 € (s DPH)

Malý diktafón s dlhou výdržou nahrávania zvukových záznamov poskytuje priame spojenie s pevnou linkou, ktoré umožňuje automatické zaznamenávanie prichádzajúcich hovorov. Zariadenie poskytuje taktiež funkciu zaznamenávania hovorov hlasovou detekciou. Zariadenie sa jednoducho ovláda a je možné ho tajne ovládať pomocou vibrácií alebo zvolenej LED signalizácie.

340,00 € (s DPH)

Hlavnou výhodou Diktafónu S78 je, že okrem vstavanej nabíjateľnej batérie má aj solárny panel ktorý dobíja batériu počas nahrávania. Pre nepretržitý chod musíte vystaviť rekordér dostatočnému svetlu a nastaviť ho do režimu nepretržitého nahrávania dokola. Takto z neho urobíte „čiernu skrinku“ ktorá bude zaznamenávať všetko, čo sa v miestnosti deje za posledných 150 hodín (ak nenastavíte inak).

99,00 € (s DPH)

AKR-819 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v pere s výdržou nahrávania do 11 hodín na jedno nabitie. Po prepnutí prepínača v tele pera sa dá ovládať nahrávanie tlačidlom na vrchu pera. Zároveň má možnosť vypočuť nahrávky bez nutnosti použitia počítača. Pamäť zariadenia má dostatočnú kapacitu a to 8Gb. Zariadenie sa dá využiť aj na počúvanie hudby, nahrávok a prenos rôznych súborov.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa