Digitálny diktafón v prívesku v tvare psíka

Nenápadný roztomilý doplnok v podobe psa, ktorého hlavnou funkciou je nahrávanie zvuku. Nahrané súbory sa ukladajú na vnútornú pamäť s kapacitou 32GB, ktoré si môžete vypočuť bez použitia počítača a to vďaka pribaleným slúchadlám. Príjemný a nenápadný dizajn nebudí žiadne podozrenie.

108,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-600
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Nenápadný diktafón na ochranu vášho dieťaťa či získanie dôkazov šikany. Vďaka dlhej výdrži na jedno nabitie môžete získať 80 hodín záznamu. Tento diktafón slúži aj ako prehrávač s možnosťou prenášania súborov medzi počítačmi. Zariadenie má 32GB vstavanú pamäť, čo zabezpečuje dostatočnú kapacitu pre Vaše záznamy. Výhodou zariadenia je nahrávanie čistého zvuku, optimálna veľkosť produktu a dizajn, ktorý nie je podozrivý.

digitálny prívesok v podobe psadigitálny prívesok v podobe psa 

Dodatočný otvor v zariadení umožňuje nosiť tento diktafón na šnúrke alebo ho niekam zavesiť. Rekordér je možné použiť aj ako prehrávač - dokáže prehrávať nahrávky, prepínať na nasledujúce a predchádzajúce súbory a meniť hlasitosť. Súčasťou balenia sú slúchadlá, šnúrka na zavesenie a USB kábel.

Vlastnosti zariadenia: 

1. Extra dlhý pracovný čas na jedno nabitie (80 hodín)

2. Roztomilý dizajn - ľahko prenášateľný 

3. Inteligentná funkcia - hlasom aktivované nahrávanie

4. Jednoduché operácie: nahrávanie, nahrávanie detekciou hlasu, prehrávanie súborov, prenášanie súborov

5. So vstavanou internou pamäťou 32Gb

Špecifikácia produktu:

Formát záznamu: WAV
Formáty prehrávania: MP3, WMA, WAV
Aktivácia hlasom: Áno
Výdrž batérie pri nahrávaní: 80 hodín
Kapacita batérie: 400 mAh
Nabíjanie: 5V/1A
Veľkosť pamäte: 32Gb
Veľkosť zápisu: 4 hodiny / 337 Mb
Rozmery zariadenia: 70 x 45 x 35 mm
Hmotnosť: 27g

Obsah balenia:

1x Diktafón v tvare psa

1x Šnúrka

1x Slúchadlá

1x USB kábel

1x Používateľský manuál

Podrobnosti o produkte
AKR-600
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
380,00 € (s DPH)

Najmenší a najnenápadnejší profesionálny špionážny diktafón na trhu s nízkou spotrebou energie a vysokou kvalitou nahrávaného zvuku. Diktafón obsahuje tie najdôležitejšie funkcie pre skryté nahrávanie, ako je spustenie nahrávania pri detekcii hlasu (VAS), šifrovanie zaznamenaných nahrávok, plánovanie nahrávania na presný dátum a čas. 

115,00 € (s DPH)

AKR-820 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v pere s dlhou výdržou nahrávania až 40 hodín s funkciou detekcie zvuku a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka tomu že je neustále v pohotovostnom móde. Zároveň má možnosť vypočuť nahrávky bez nutnosti použitia počítača. Pamäť zariadenia má dostatočnú kapacitu a to 32GB. Zariadenie sa dá využiť aj na počúvanie hudby, nahrávok a prenos rôznych súborov.

114,00 € (s DPH)

AKR-818 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v elegantnom pere a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka plnej funkčnosti bežného pera. Pamäť zariadenia má kapacitu 8GB a rozširujúci slot na extra SD kartu. Na jedno nabitie do plna zvládne zaznamenať 20 hodín čistého kvalitného zvukového záznamu. Diktafón sa jednoducho ovláda a zvládne ho aj technicky menej zdatný človek.

444,00 € (s DPH)

Digitálny rekordér je vyrobený z odolného platového puzdra . Diktafón zabezpečuje vysokú kvalitu záznamu (vzhľadom k 16-bitovému audio kodeku), zariadenie podporuje hlasovú aktiváciu pre úsporu pamäti a kapacity batérie (až 70 záznamových hodín). Diktafón je určený pre kvalitné nahrávanie zvuku v náročných akustických podmienkach (systém AGC) a to pre dlhé vzdialenosti až 15 metrov.

444,00 € (s DPH)

Tento plochý digitálny diktafón je jedným z najmenších profesionálnych záznamníkov na svete, ktorý ponúka široké možnosti nahrávacích režimov. Svojím miniatúrnym rozmerom a neobvyklým dizajnom nevzbudzuje žiadne podozrenie, skôr pripomína prívesok na kľúče. Vstavaný citlivý mikrofón poskytuje vysokú citlivosť a dokáže zaznamenávať reč a zvuky z okolia vo vysokej kvalite do vzdialenosti 12 metrov.

340,00 € (s DPH)

Hlavnou výhodou Diktafónu S78 je, že okrem vstavanej nabíjateľnej batérie má aj solárny panel ktorý dobíja batériu počas nahrávania. Pre nepretržitý chod musíte vystaviť rekordér dostatočnému svetlu a nastaviť ho do režimu nepretržitého nahrávania dokola. Takto z neho urobíte „čiernu skrinku“ ktorá bude zaznamenávať všetko, čo sa v miestnosti deje za posledných 150 hodín (ak nenastavíte inak).

99,00 € (s DPH)

AKR-819 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v pere s výdržou nahrávania do 11 hodín na jedno nabitie. Po prepnutí prepínača v tele pera sa dá ovládať nahrávanie tlačidlom na vrchu pera. Zároveň má možnosť vypočuť nahrávky bez nutnosti použitia počítača. Pamäť zariadenia má dostatočnú kapacitu a to 8Gb. Zariadenie sa dá využiť aj na počúvanie hudby, nahrávok a prenos rôznych súborov.

120,00 € (s DPH)

Diktafón AKR-900 má zabudovaný magnet, disponuje dlhou výdržou batérie (6dní), možnosťou nahrávania v kuse a detekciou zvuku. Nahrávky sa dajú vypočuť aj bez použitia počítača, nahrávaný zvuk vďaka procesoru na redukciu šumu je kvalitne zaznamenaný. Diktafón je tvarovo zaoblený, ľahko sa ovláda jedným prepínačom. Výborne sa hodí na nahrávanie prednášok, školení, ako aj na skryté nahrávanie.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa