Digitálny diktafón v prívesku v tvare psíka

Nenápadný roztomilý doplnok v podobe psa, ktorého hlavnou funkciou je nahrávanie zvuku. Nahrané súbory sa ukladajú na vnútornú pamäť s kapacitou 32GB, ktoré si môžete vypočuť bez použitia počítača a to vďaka pribaleným slúchadlám. Príjemný a nenápadný dizajn nebudí žiadne podozrenie.

108,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-600
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Nenápadný diktafón na ochranu vášho dieťaťa či získanie dôkazov šikany. Vďaka dlhej výdrži na jedno nabitie môžete získať 80 hodín záznamu. Tento diktafón slúži aj ako prehrávač s možnosťou prenášania súborov medzi počítačmi. Zariadenie má 32GB vstavanú pamäť, čo zabezpečuje dostatočnú kapacitu pre Vaše záznamy. Výhodou zariadenia je nahrávanie čistého zvuku, optimálna veľkosť produktu a dizajn, ktorý nie je podozrivý.

digitálny prívesok v podobe psadigitálny prívesok v podobe psa 

Dodatočný otvor v zariadení umožňuje nosiť tento diktafón na šnúrke alebo ho niekam zavesiť. Rekordér je možné použiť aj ako prehrávač - dokáže prehrávať nahrávky, prepínať na nasledujúce a predchádzajúce súbory a meniť hlasitosť. Súčasťou balenia sú slúchadlá, šnúrka na zavesenie a USB kábel.

Vlastnosti zariadenia: 

1. Extra dlhý pracovný čas na jedno nabitie (80 hodín)

2. Roztomilý dizajn - ľahko prenášateľný 

3. Inteligentná funkcia - hlasom aktivované nahrávanie

4. Jednoduché operácie: nahrávanie, nahrávanie detekciou hlasu, prehrávanie súborov, prenášanie súborov

5. So vstavanou internou pamäťou 32Gb

Špecifikácia produktu:

Formát záznamu: WAV
Formáty prehrávania: MP3, WMA, WAV
Aktivácia hlasom: Áno
Výdrž batérie pri nahrávaní: 80 hodín
Kapacita batérie: 400 mAh
Nabíjanie: 5V/1A
Veľkosť pamäte: 32Gb
Veľkosť zápisu: 4 hodiny / 337 Mb
Rozmery zariadenia: 70 x 45 x 35 mm
Hmotnosť: 27g

Obsah balenia:

1x Diktafón v tvare psa

1x Šnúrka

1x Slúchadlá

1x USB kábel

1x Používateľský manuál

Podrobnosti o produkte
AKR-600
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
120,00 € (s DPH)

Diktafón AKR-Q70 má zabudovaný magnet, disponuje dlhou výdržou batérie 144 hodín nahrávania v kuse, alebo detekciou zvuku alebo si môžete nastaviť čas od-do a koľko dní má nahrávať. Nahrávky sa dajú vypočuť aj bez použitia počítača. Diktafón je tvarovo zaoblený, ľahko sa ovláda jedným prepínačom. Výborne sa hodí na nahrávanie prednášok, školení, ako aj na skryté nahrávanie.

154,80 € (s DPH)

Malý diktafón s dlhou výdržou nahrávania zvukových záznamov poskytuje priame spojenie s pevnou linkou, ktoré umožňuje automatické zaznamenávanie prichádzajúcich hovorov. Zariadenie poskytuje taktiež funkciu zaznamenávania hovorov hlasovou detekciou. Zariadenie sa jednoducho ovláda a je možné ho tajne ovládať pomocou vibrácií alebo zvolenej LED signalizácie.

444,00 € (s DPH)

Tento plochý digitálny diktafón je jedným z najmenších profesionálnych záznamníkov na svete, ktorý ponúka široké možnosti nahrávacích režimov. Svojím miniatúrnym rozmerom a neobvyklým dizajnom nevzbudzuje žiadne podozrenie, skôr pripomína prívesok na kľúče. Vstavaný citlivý mikrofón poskytuje vysokú citlivosť a dokáže zaznamenávať reč a zvuky z okolia vo vysokej kvalite do vzdialenosti 12 metrov.

165,00 € (s DPH)

Zariadenie nahráva čistý a kvalitný zvuk. Diktafón svojím nenápadným vzhľadom pripomína záložnú nabíjačku pre smartfóny a tablety, tzv. power bank. Zariadenie okrem nahrávania skrytých audio záznamov dokáže nabíjať akýkoľvek smartfón, alebo tablet s USB. Vysoká kapacita batérie zabezpečuje dlhotrvajúcu prevádzku zariadenia až 150 dní v pohotovostnom režime. 

120,00 € (s DPH)

AK-RM6 je diktafón s malými rozmermi ktorý sa dá použiť ako prívesok na krk, kľúče, ruksak, v aute kde pôsobí nenápadne. Diktafón nahráva vo vysokej kvalite a mikrofón zachytí zvuk do vzdialenosti približne piatich metrov. Diktafón sa ľahko ovláda jedným prepínačom a na jedno nabitie do plna dokáže zaznamenať 12,5 hodín zvuku. Disponuje funkciou detekcia hlasu a plánované nahrávanie podľa rozvrhu.

444,00 € (s DPH)

Digitálny rekordér je vyrobený z odolného platového puzdra . Diktafón zabezpečuje vysokú kvalitu záznamu (vzhľadom k 16-bitovému audio kodeku), zariadenie podporuje hlasovú aktiváciu pre úsporu pamäti a kapacity batérie (až 70 záznamových hodín). Diktafón je určený pre kvalitné nahrávanie zvuku v náročných akustických podmienkach (systém AGC) a to pre dlhé vzdialenosti až 15 metrov.

68,00 € (s DPH)

Diktafón ukrytý v moderných hodinkách s MP3 prehrávačom na prvý pohľad pôsobí nenápadne. Vďaka zabudovanému reproduktoru dokážu prehrávať záznamy bez nutnosti pripájania slúchadiel. Vďaka detekcii zvuku môžu nahrávať len v prípade zachytenia zvuku čím výrazne šetria čas pri analýze nahrávky. Na jedno nabitie vydržia nahrávať až 18 hodín. Pre väčšiu bezpečnosť je možné hodinky zablokovať heslom.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa