Lawmate AR-200 – Profesionálny hlasový záznamník

Malý diktafón s dlhou výdržou nahrávania zvukových záznamov poskytuje priame spojenie s pevnou linkou, ktoré umožňuje automatické zaznamenávanie prichádzajúcich hovorov. Zariadenie poskytuje taktiež funkciu zaznamenávania hovorov hlasovou detekciou. Zariadenie sa jednoducho ovláda a je možné ho tajne ovládať pomocou vibrácií alebo zvolenej LED signalizácie.

154,80 € (s DPH)
Kód:
AR-200
Značka:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Nová generácia profesionálnych diktafónov od spoločnosti Lawmate poskytuje nadštandardný výber užitočných funkcií spojených s dodávaným príslušenstvom.

Napriek svojím malým rozmerom je zariadenie vybavené kvalitným citlivým mikrofónom a batériou s dlhodobou výdržou. Zariadenie je dodávané spoločne s rôznymi adaptérmi, pomocou ktorých je po zapojení možné nahrávať rozhovory z pevných liniek. Všetky audio nahrávky z diktafónu sú zaznamenávané do široko používaného formátu MP3.

Diktafón AR-200 slúži aj ako bežný diktafón pre štandardné nahrávanie osobných rozhovorov s možnosťou zapnutia funkcie hlasom aktivovaného nahrávania (tzv. VAR). Vďaka tejto funkcii je možné diktafón položiť, alebo skryť prakticky kamkoľvek. V prípade, že zariadenie zachytí zvuk z okolia, okamžite prejde z pohotovostného režimu do režimu automatického nahrávania a začne zhotovovať zvukový záznam. Ak sa v miestnosti ukončí rozhovor, zariadenie automaticky uloží zhotovený záznam a prejde do pohotovostného režimu v ktorom šetrí batériu. Diktafón môže byť použitý aj ako MPS prehrávač.

Lawmate_AR-200_Profesionalny_hlasovy_zaznamnik_Popis.jpg

Tento najmodernejší zvukový rekordér je vybavený vysoko kvalitným, super-citlivým mikrofónom AGC, ktorý poskytuje skvelé ostré, jasné a čisté zvukové záznamy. Prevádzkový čas tohto zariadenia na jedno nabitie je až 32 hodín. V pohotovostnom režime zariadenie vydrží po dobu až 80 hodín. Zariadenie poskytuje až tri režimy nahrávania, a to konkrétne manuálny režim, hlasový režim (VAR) a automatický režim. Rozmer samotného zariadenia je len 96x29x14 mm.

Diktafón je vybavený vstavanou internou pamäťou 4GB a má možnosť pripojenia k externej pamäti pomocou zamaskovaného micro USB slotu. Vďaka tejto možnosti je možné rozšíriť vnútornú pamäť zariadenia na pamäť bez časového obmedzenia zhotovených nahrávok.

Zariadenie sa dokonale hodí na zhotovovanie tajných záznamov počas rozhovorov, či už osobných, alebo prostredníctvom telefonátov.

Vlastnosti zariadenia:

- Priame pripojenie diktafónu k pevnej telefónnej linke
- Režimy nahrávania (hlasové nahrávanie, nahrávanie prichádzajúcich hovorov, manuálne nahrávanie)
- Možnosť prehrávať už zhotovený záznam cez priložené slúchadlá
- Funkcia nahrávania pomocou detekcie hlasu
- Nahrávanie audio záznamu až 32 hodín
- Výdrž batérie v pohotovostnom režime až 80 hodín
- Citlivý mikrofón s automatickou reguláciou zosilnenia (AGC)
- Nízka hmotnosť a veľkosť
- Jednoduchá obsluha zariadenia

Technické špecifikácie:

Úložisko: Zabudované 4GB
Upozornenia: Vibrácie a LED
Mikrofón: AGC
Režim nahrávania: - Manuálny
- Hlasovo aktivovaný
- Automatický
Formát súboru: MP3
Pripojenie: Micro USB
Výkon batérie: 800 mA
Pohotovostný prúd: 9 mA
Prevádzkový prúd: 25 mA
Prehrávací prúd: 20 mA
Pohotovostný režim: 80 hodín
Doba prevádzky: 32 hodín
Rozmer: 96x29x15 mm
Hmotnosť: 42g

Obsah balenia:

1x Diktafón AR-200

1x micro USB kábel

1x Rozdeľovacia skrinka telefónnej linky

1x Telefónny konektor

2x RJ-11 kábel

1x Slúchadla

2x Hygienická ochrana slúchadiel

1x Mikrofón slúchadielUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AR-200
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa