Nabíjačka pre smartfóny so skrytou špionážnou HD kamerou

Nabíjací stojan (micro USB) v sebe ukrýva špionážnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, videozáznam pri pohybe, alebo samostatný zvuk. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na micro SD kartu, ktorá je nenápadne ukrytá v zariadení. Všetky funkcie sa zapínajú diaľkovým ovládaním.

119,00 € (s DPH)
Kód:
AkMn-55
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto zariadenie okrem svojej štandardnej nabíjacej funkcie dokáže nahrávať skrytý HD (720P) video záznam spoločne so zvukom na vloženú micro SD kartu. Zariadenie sa jednoducho ovláda pomocou pribaleného diaľkového ovládania, vďaka ktorému je možné si vybrať z niekoľkých užitočných režimov zhotovovania video záznamov. Zariadenie má v sebe ukrytý mikrofón, ktorý súčasne s videom nahráva čistý a zrozumiteľný zvuk z okolitého prostredia.

Zariadenie stačí pripojiť k elektrickej zásuvke a zvoliť na diaľkovom ovládači vyhovujúci režim nahrávania.

Medzi dostupné režimy nahrávania patrí určite nahrávanie video záznamov pri detekcii pohybu, kedy zariadenie šetrí pamäť vloženej micro SD karty a začne nahrávať video záznam iba v dôležitých momentoch, kedy sa pred objektívom skrytej kamery naozaj niečo odohráva. Keď sa pred objektívom nič nedeje, nahrávanie sa automaticky zastaví a zariadenie prejde do pohotovostného režimu.

Samozrejmosťou je režim nepretržitého nahrávania, ktorý zhotovuje záznam v slučke nepretržite až do kedy ho manuálne užívateľ nezastaví. Každý zhotovený video záznam v sebe ukrýva presne zobrazený dátum a čas. Táto informácia slúži pre lepšiu orientáciu pri hľadaní dôležitých momentov.

V prípade potreby je možné zvoliť aj režim nahrávania čistého zvukového záznamu bez video záznamu. Táto možnosť tak pripomína funkciu skrytého diktafónu (odposluchu).

V momente, keď sa na vloženej micro SD karte zaplní celkový úložný priestor, zariadenie automaticky začne nahrádzať najstarší zhotovený záznam najnovším záznamom. Všetky zhotovené video záznamy sa nahrávajú v populárnom formáte AVI. V prípade voľby nahrávania zvuku sa zvukové záznamy ukladajú vo formáte WAV.

Zariadenie dokáže nabíjať všetky smartfóny, ktoré sa dobíjajú prostredníctvom micro USB portu.

Vlastnosti zariadenia:

- Zariadenie nahráva kvalitné video záznamy v rozlíšení 720P spoločne so zvukom.
- Univerzálna nabíjačka pre zariadenie s portom micro USB.
- Zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý zaznamenáva čistý zvukový záznam.
Možnosť vybrať si z troch režimov nahrávania:

1. Nahrávanie pri detekcii pohybu
2. Nepretržité nahrávanie
3. Nahrávanie zvukového záznamu bez videa vo formate (WAV)
- Ovládanie elegantným diaľkovým ovládačom.
- Všetky zhotovené video a audio záznamy sa ukladajú na vloženú micro SD kartu až do veľkosti 32GB.
- Nahrávanie v slučke. V prípade zaplnenia priestoru na vloženej micro SD karte sa automaticky nahrádza najstarší zhotovený záznam najnovším.
- Pečiatka s presným zobrazením dátumu a času vo videu pre lepšiu orientáciu.
- Veľmi jednoduché ovládanie a sťahovanie zhotovených záznamov (ako z USB kľúča).

Technické špecifikácie:

CMOS: 5.0 Mega Pixel
Rozlíšenie videa: 1280x720
Formát videa: AVI (H.264)
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Uhol zobrazenia: 120°
Detekcia pohybu: Do 6 metrov
Nízke osvetlenie: 1,5LUX
Typ pamäte: Micro SD karta až 32GB
Pracovné napätie: 5V

Obsah balenia:

1x Nabíjačka so skrytou kamerou

1x Čítačka micro SD kariet

1x USB kábel

1x USB adaptér

1x Diaľkové ovládanie

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AkMn-55
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (15)
87,90 € (s DPH)

Bežná USB nabíjačka s dvomi USB výstupmi a zabudovanou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje video záznam v rozlíšení Full HD spoločne so zvukom na vloženú micro SD kartu a zároveň prenáša živý obraz cez WiFi internet až k vám do mobilného telefónu. K takejto skrytej kamere neodmysliteľne patrí funkcia detekcie pohybu, vďaka ktorej neprídete o dôležité dianie v priestore pred objektívom.

42,00 € (s DPH)

AKABA-01 je prenosný a univerzálny batériový box, ktorý dokáže napájať 5V,1A rôzne Wi-Fi kamery, batériové kamery, DIY modulové kamery, digitálne produkty, ako sú chytré telefóny, podložky, drony a iné. zariadenia, ktoré sa nabíjajú prúdom 5V/1A kedykoľvek a kdekoľvek. Jeho hlavnými vlastnosťami sú veľká kapacita, viacúčelovosť, dlhá životnosť, bezpečnosť a spoľahlivosť.

129,00 € (s DPH)

Mini špionážna kamera ukrytá vo funkčnej USB nabíjačke nahráva skrytý video záznam spoločne so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD priamo na vloženú micro SD kartu. Zariadenie si vďaka zabudovanému IR prisvitu dokáže poradiť aj s úplnou tmou. Vďaka možnosti voľby nahrávania pri detekcii pohybu zariadeniu nič neunikne. Rovnako je možné zvoliť voľbu nepretržitého nahrávania video záznamu.

100,00 € (s DPH)

30-wattová nabíjačka ponúka vysokovýkonný
6-ampérový výstup, ktorý vám umožní rýchlo nabiť až 5 zariadení súčasne. V nabíjačke je zabudovaná mini kamera, cez ktorú môžete pozorovať, čo sa pred objektívom v danom čase odohráva. Vďaka funkcii "detekcia pohybu" Vám nič dôležité neunikne. Prenosná nabíjačka je malých rozmerov, hodí sa pri cestovaní po svete, do práce, alebo na kontrolu domácnosti.

89,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD na vloženú SD kartu. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

138,00 € (s DPH)

Bluetooth reproduktor so skrytou WiFi kamerou s Full HD rozlíšením, detekciou pohybu, s nočným videním do 6m,  podporou micro SD kariet až 64GB a možnosťou vzdialeného ovládania cez mobilnú aplikáciu. Samozrejmosťou je pozeranie živého obrazu so zvukom alebo archívu na diaľku na smartfone alebo tablete s operačným systémom Android/iOS.

179,00 € (s DPH)

Tento bezdrôtový bluetooth reproduktor s hodinami, budíkom, teplomerom a možnosťou bezdrôtového nabíjania mobilu, v sebe ukrýva Full HD kameru s 2Mpx snímačom. Objektív má uhol záberu 120° a v noci vidí do 6 metrov. Na uloženie záznamov podporuje až 128Gb micro SD kartu. Muziku prehráva ako bežný BT reproduktor buď bezdrôtovo, z USB kľúča, alebo po stereo kábli.

126,00 € (s DPH)

Táto skrytá kamera v modernom prevedení sieťového adaptéra zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo aj do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať a počúvať, čo sa práve odohráva cez deň aj v noci kdekoľvek sa nachádzate. 

87,90 € (s DPH)

Bežná USB nabíjačka so zabudovanou miniatúrnou kamerou DVR, ktorá zhotovuje video záznam v rozlíšení Full HD spoločne so zvukom na vloženú ľubovoľnú veľkosť micro SD karty až do 32GB. Nabíjačku stačí vložiť do zásuvky a hneď nahráva, nič nevysiela. Disponuje detekciou pohybu čím šetrí miesto v pamäti. Nechýba funkcia nahrávanie v slučke, kde pri zaplnení pamäte staré záznamy budú nahradené novými

87,90 € (s DPH)

Bežná USB nabíjačka s dvomi USB výstupmi a zabudovanou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje video záznam v rozlíšení Full HD spoločne so zvukom na vloženú micro SD kartu a zároveň prenáša živý obraz cez WiFi internet až k Vám do mobilného telefónu. K takejto skrytej kamere neodmysliteľne patrí funkcia detekcie pohybu, vďaka ktorej neprídete o dôležité dianie v priestore pred objektívom.

159,00 € (s DPH)

AKA-IP038 Inteligentné domáce bezpečnostné hodiny so zabudovanou skrytou kamerou FULL HD a vďaka napájaniu priamo z 230V už nemusíte viac riešiť batérie. Tieto hodiny disponujú aj budíkom a dvomi USB zásuvkami pre nabíjanie rôznych zariadení. Kamera disponuje nočným videním a detekciou pohybu s tím že o pohybe vám dá hneď vedieť priamo do aplikácie v mobilnom telefóne so systémom Android a iOS.

98,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom na diaľku cez internet prostredníctvom spárovania zabudovaného WiFi modulu s routerom. V reálnom čase si tak viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

135,00 € (s DPH)

BT reproduktor s lampou a nabíjačkou AKM-080 disponuje s ukrytou špionážnou WiFi kamerou. Kvalitný obraz so zvukom je možné na živo sledovať priamo cez mobilné aplikácie pre iOS a Android. Video záznam so zvukom sa ukladá na micro SD kartu, a môžete aj robiť video a foto záznamy priamo do mobilu. Kamera sa jednoducho nastavuje a ovláda. BT reproduktor plní svoju funkciu.

78,00 € (s DPH)

USB autonabíjačka AMLC-T4 sa ovláda cez aplikáciu. Táto autonabíjačka má v sebe zabudovaný GPS lokátor a funkciu odpočúvania. Je ideálna na ochranu a informáciu o polohe Vášho auta. Vo vnútri nabíjačky je batéria vďaka čomu dokáže pracovať aj mimo autozásuvky. Zariadenie dokáže rozpoznávať otrasy vďaka 3D G-senzoru a stráži aj hladinu zvuku. Po prekročení určitej hladiny zavolá na hlavné číslo.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa