GPS/GSM odposluch v USB autonabíjačke AMLC-T4

USB autonabíjačka AMLC-T4 sa ovláda cez aplikáciu. Táto autonabíjačka má v sebe zabudovaný GPS lokátor a funkciu odpočúvania. Je ideálna na ochranu a informáciu o polohe Vášho auta. Vo vnútri nabíjačky je batéria vďaka čomu dokáže pracovať aj mimo autozásuvky. Zariadenie dokáže rozpoznávať otrasy vďaka 3D G-senzoru a stráži aj hladinu zvuku. Po prekročení určitej hladiny zavolá na hlavné číslo.

78,00 € (s DPH)
Kód:
AMLC-T4
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Dva nabíjacie USB porty pre nabíjanie batérie mobilných telefónov, tabletov a iných zariadení. Táto autonabíjačka má vstavaný GPS čip vďaka čomu sleduje vaše auto v reálnom čase s presnosťou do 10 metrov. Má vstavanú GPS GSM anténu, vstavaný mikrofón vysokej citlivosti, vďaka ktorému môžete počúvať zvuky v aute a to v reálnom čase. Funkciou detekcie hlasu vám pošle správu do aplikácii, alebo vám zavolá hneď ako zachytí zvýšenú hladinu zvuku nad 45db.

  GPS/ GSM odposluch v auto-USB-nabíjačke    umiestnenie SIM karty

Ukladá 90-dňovú históriu prejdenej trasy ktorú si pohodlne môžete kontrolovať buď v počítači alebo v bezplatnej aplikácii. V aplikácii si môžete nastaviť elektronický plot čo vám zabezpečí kontrolu pohybu vozidla za hranice tohto neviditeľného plotu. Ďalšou funkciou je nastavenie prekročenia vami stanovenej rýchlosti. Zariadenie vám oznámi v aplikácii ak bude rýchlosť prekročená.
Táto autonabíjačka má v sebe funkciu dochádzky. Táto funkcia slúži na kontrolu v ktorý deň prišlo zariadenie na konkrétne miesto s konkrétnou WiFi sieťou. Na základe SSID – názov WiFi siete. Na zariadení je možné nastaviť súčasne 3 ploty. V prípade že zariadenie plot prekročí, ihneď dostanete upozornenie a zaznamená sa zápis. Nastavenie funkcie automatického volania, alebo manuálneho pomocou SOS tlačidla. Pridajte SOS telefónne číslo a dve monitorovacie čísla. Zariadenie disponuje aj reproduktorom vďaka čomu je možné viesť obojsmernú komunikáciu s osobou pri smart fone a osobou v pri nabíjačke.

Pre úsporu energie, keď zariadenie ide z batérie, môžete si vybrať zapnutie / vypnutie určovania polohy GPS, vypnutie / zapnutie zariadenia v určitom čase.

Vlastnosti zariadenia:

Zabudovaný GSM odposluch v bežnej USB auto nabíjačke
Zariadenie dokáže ukázať aktuálnu polohu a zaznamenávať prejdenú trasu - história 3 mesiace dozadu
Možnosť zapnúť funkciu detekcie hlasu / zvuku / pohybu (automaticky zatelefonuje) pošle hlásenie
Zariadenie je možné používať aj mimo zapaľovania, má vlastnú zabudovanú batériu
Zabudovaný citlivý mikrofón a reproduktor
- Sledovacie zariadenie je možné vypnúť prostredníctvom aplikácie na mobilnom telefóne
Možnosť monitorovať zvuk z okolia zariadenia kedykoľvek a kdekoľvek
Zariadenie funguje ako bežná auto USB nabíjačka na mobilné zariadenia
Jednoduchá inštalácia 

Technické špecifikácie:

Režim určovania polohy GPS + AGPS + WIFI+ LBS
Slot pre pamäťovú kartu: Nie
Nastavenie času: Automaticky
Diaľkové vypnutie/zapnutie: Prostredníctvom aplikácie
Batéria: 500 MAh
Vstup: 9V-32V, pre autá, nákladné autá a iné modely
Výstup: 2x 5V/4,8A rýchlonabíjanie
Senzor: 3D G-senzor
Odchýlka GPS: +/- 10 metrov
Odchýlka WiFi: +/- 50 metrov 
Odchýlka LBS: +/- 100 metrov
Pracovná teplota: od -20 °C do +55 °C
Skladovacia teplota: od -40 °C do +85 °C
Váha: 55g
Rozmery: 105 x 50x 20mm
Materiál: Odolný PC materiál spomaľujúci horenie

Obsah balenia:

1x USB nabíjačka so zabudovaným odposluchom a lokátorom

1x SK manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AMLC-T4
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (13)
98,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom na diaľku cez internet prostredníctvom spárovania zabudovaného WiFi modulu s routerom. V reálnom čase si tak viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

126,00 € (s DPH)

Táto skrytá kamera v modernom prevedení sieťového adaptéra zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo aj do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať a počúvať, čo sa práve odohráva cez deň aj v noci kdekoľvek sa nachádzate. 

179,00 € (s DPH)

Tento bezdrôtový bluetooth reproduktor s hodinami, budíkom, teplomerom a možnosťou bezdrôtového nabíjania mobilu, v sebe ukrýva Full HD kameru s 2Mpx snímačom. Objektív má uhol záberu 120° a v noci vidí do 6 metrov. Na uloženie záznamov podporuje až 128Gb micro SD kartu. Muziku prehráva ako bežný BT reproduktor buď bezdrôtovo, z USB kľúča, alebo po stereo kábli.

159,00 € (s DPH)

AKA-IP038 Inteligentné domáce bezpečnostné hodiny so zabudovanou skrytou kamerou FULL HD a vďaka napájaniu priamo z 230V už nemusíte viac riešiť batérie. Tieto hodiny disponujú aj budíkom a dvomi USB zásuvkami pre nabíjanie rôznych zariadení. Kamera disponuje nočným videním a detekciou pohybu s tím že o pohybe vám dá hneď vedieť priamo do aplikácie v mobilnom telefóne so systémom Android a iOS.

100,00 € (s DPH)

30-wattová nabíjačka ponúka vysokovýkonný
6-ampérový výstup, ktorý vám umožní rýchlo nabiť až 5 zariadení súčasne. V nabíjačke je zabudovaná mini kamera, cez ktorú môžete pozorovať, čo sa pred objektívom v danom čase odohráva. Vďaka funkcii "detekcia pohybu" Vám nič dôležité neunikne. Prenosná nabíjačka je malých rozmerov, hodí sa pri cestovaní po svete, do práce, alebo na kontrolu domácnosti.

138,00 € (s DPH)

Bluetooth reproduktor so skrytou WiFi kamerou s Full HD rozlíšením, detekciou pohybu, s nočným videním do 6m,  podporou micro SD kariet až 64GB a možnosťou vzdialeného ovládania cez mobilnú aplikáciu. Samozrejmosťou je pozeranie živého obrazu so zvukom alebo archívu na diaľku na smartfone alebo tablete s operačným systémom Android/iOS.

87,90 € (s DPH)

Bežná USB nabíjačka s dvomi USB výstupmi a zabudovanou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje video záznam v rozlíšení Full HD spoločne so zvukom na vloženú micro SD kartu a zároveň prenáša živý obraz cez WiFi internet až k Vám do mobilného telefónu. K takejto skrytej kamere neodmysliteľne patrí funkcia detekcie pohybu, vďaka ktorej neprídete o dôležité dianie v priestore pred objektívom.

114,00 € (s DPH)

AKR-IP025 je moderne vyzerajúca funkčná nabíjačka mobilných telefónov, tabletov so zabudovanou kvalitnou kamerou 1080p a automaticky prepínacím nočným videním na vzdialenosť 6m dokonale ukrytým za polopriesvitným tmavým sklom bez toho aby upútala nejaké podozrenie. Na nabíjačke počas prevádzky nič nesvieti.  

89,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD na vloženú SD kartu. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

119,00 € (s DPH)

Nabíjací stojan (micro USB) v sebe ukrýva špionážnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, videozáznam pri pohybe, alebo samostatný zvuk. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na micro SD kartu, ktorá je nenápadne ukrytá v zariadení. Všetky funkcie sa zapínajú diaľkovým ovládaním.

87,90 € (s DPH)

Bežná USB nabíjačka so zabudovanou miniatúrnou kamerou DVR, ktorá zhotovuje video záznam v rozlíšení Full HD spoločne so zvukom na vloženú ľubovoľnú veľkosť micro SD karty až do 32GB. Nabíjačku stačí vložiť do zásuvky a hneď nahráva, nič nevysiela. Disponuje detekciou pohybu čím šetrí miesto v pamäti. Nechýba funkcia nahrávanie v slučke, kde pri zaplnení pamäte staré záznamy budú nahradené novými

129,00 € (s DPH)

Mini špionážna kamera ukrytá vo funkčnej USB nabíjačke nahráva skrytý video záznam spoločne so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD priamo na vloženú micro SD kartu. Zariadenie si vďaka zabudovanému IR prisvitu dokáže poradiť aj s úplnou tmou. Vďaka možnosti voľby nahrávania pri detekcii pohybu zariadeniu nič neunikne. Rovnako je možné zvoliť voľbu nepretržitého nahrávania video záznamu.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa