Univerzálny Box pre 6 x 18650 Li-ion batérie s výstupom 5V/1A

AKABA-01 je prenosný a univerzálny batériový box, ktorý dokáže napájať 5V,1A rôzne Wi-Fi kamery, batériové kamery, DIY modulové kamery, digitálne produkty, ako sú chytré telefóny, podložky, drony a iné. zariadenia, ktoré sa nabíjajú prúdom 5V/1A kedykoľvek a kdekoľvek. Jeho hlavnými vlastnosťami sú veľká kapacita, viacúčelovosť, dlhá životnosť, bezpečnosť a spoľahlivosť.

42,00 € (s DPH)
Kód:
AKABA-01
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

AKABA-01 je prenosný batériový box so šiestimi 18650 Li-ion batériami ktoré si musíte dokúpiť. Tento box sa dá použiť na napájanie monitorovacej kamery, modulu s kamerou, mobilného telefónu, tabletu alebo iných kompatibilných zariadení. Okrem bežného USB výstupu 5V/1A má aj kablikový výstup s 3,7V/1A s ktorým sa dajú napájať moduly AKR-M008 (WiFi) AKR-M010 (WiFi) AKIP-051B (4G a WiFi)  skontrolujte si či vám sedia čierny s čiernym (-) a červený s červeným (+) káblikom.

kábliky

Výkon a váha tohto batériového boxu bude záležať od typu batérii ktoré si doň vložíte. Box funguje už od jednej batérie.

Batériový box nieje určený do exteriéru.

Technické špecifikácie:

Typ batérie: 6 x 18650 Li-ion 3,7V
Výstupné napätie koncovka: 3,7V
Výstupné napätie USB: 5V
Výstupný prúd: 1A
Rozmery: 130 x 75 x 20 mm
Váha bez batérii: 99g

Obsah balenia:

1x Obal batérie bez článkov

2x skrutka

1x USB kábel

1x Používateľský manuál

Podrobnosti o produkte
AKABA-01
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (10)
130,00 € (s DPH)

Tento modul AKR-M008 poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou WiFi sieťou a sledovať obraz v aplikácii pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

105,00 € (s DPH)

Modul AKR-C012 poskytuje užívateľovi možnosť ho ukryť do akéhokoľvek bežného predmetu a vďaka IR prísvitu môže vidieť obraz aj v úplnej tme. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s WiFi sieťou a sledovať živý obraz alebo záznam cez aplikáciu pre smartfóny a tablety na diaľku 24/7 z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Zariadenie je malých rozmerov.

319,00 € (s DPH)

Kamerový modul Lawmate PV-DY20i je dokonalým riešením na vlastné ukrytie kamery kdekoľvek. Zariadenie disponuje veľmi jednoduchým ovládaním za pomoci prepínačov na tele ako aj prostredníctvom mobilnej aplikácie pre iOS a Android cez ktorú je možnosť vzdialene sledovať záznamy ako aj živý obraz. Súčasťou je aj diaľkové ovládanie, ktorým sa dá zapnúť a vypnúť prístroj, nahrávanie a WiFi.

102,00 € (s DPH)

Modul AKR-C017 poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek ľubovoľného predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou WiFi sieťou a sledovať záznam z aplikácie pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

132,00 € (s DPH)

Tento modul AKR-M010 poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou WiFi sieťou a sledovať záznam z aplikácie pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

84,00 € (s DPH)

Tento modul AKR-C010 poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou WiFi sieťou a sledovať záznam z aplikácie pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

154,00 € (s DPH)

Tento modul AKR-M001 poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou sieťou a sledovať HD 1080P video v aplikácii pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

120,00 € (s DPH)

Tento modul AKR-M005 poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek ľubovoľného predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Takto skrytá kamera je ťažko odhaliteľná, keďže zariadenie neni pripojené na WiFi ani GSM sieť a nič nevysiela.

160,00 € (s DPH)

Tento kamerový modul AKR-LS010 je dokonalým riešením na vlastné ukrytie kamery kdekoľvek do elektronických zariadení, či iných predmetov. Modul disponuje pinhole objektívom ktorému stačí 2mm dierka, PIR senzorom pre detekciu pohybu a IR prisvietením do vzdialenosti 5m. Modul takto vydrží ísť na pribalenú batériu v pohotovostnom režime 180dní. 

180,00 € (s DPH)

Modul AKIP-051B poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu pinhole kameru do akéhokoľvek predmetu a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Zabudovaný modul je možné spárovať s WiFi alebo použiť SIM kartu a sledovať obraz so zvukom v aplikácii v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Modul disponuje aj automatickým nočným videním.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa