WiFi modul pre vlastné riešenie kamuflovanej Full HD kamery s IR v predmetoch

Tento modul AKR-M010 poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou WiFi sieťou a sledovať záznam z aplikácie pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

132,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-M010 (WiFi)
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

opis produktu:

S týmto inteligentným riešením kamerového modulu môžete ľahko vytvoriť svoj vlastný špionážny produkt. Skrytý modul s kamerou môžete vložiť prakticky do akéhokoľvek ľubovoľného zariadenia, ktoré máte vo Vašej domácnosti alebo v práci. Zariadenie bolo navrhnuté tak, aby ho hoci aj menej technický zdatný užívateľ bol schopný ľahko obsluhovať a nastavovať.


Zariadenie má navyše v sebe zabudovaný WiFi modul, ktorý umožňuje spárovanie modulu s Vašou domácou WiFi sieťou, vďaka čomu je možné obsluhovať zariadenie na diaľku kedykoľvek a odkiaľkoľvek s prístupom na internet pomocou smartfónu, alebo tabletu.


Tento modul patrí medzi vychytané novinky trhu so SMART funkciou pripojenia sa cez aplikáciu pre iOS a Android. Vďaka bezplatnej aplikácii, ktorú si viete stiahnuť v obchode s aplikáciami môžete mať vždy dianie pred skrytou kamerou pod kontrolou. Priamo v aplikácii je možné nastaviť zasielanie informácií o pohybe pred skrytým objektívom v podobe SMART notifikácií, ktoré sa užívateľovi zobrazia na displeji telefónu v tom momente, kedy zariadenie zachytí pohyb.

Zariadenie zhotovuje kvalitný video záznam v rozlíšení Full HD spoločne so zvukom a vďaka IR svetlu zaznamenáva obraz aj v úplnej tme do vzdialenosti 5 - 6 m. Okrem toho má zariadenie v sebe zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý zaznamenáva hlas a zvuky z jeho okolia. Všetky zhotovené záznamy zariadenie ukladá na vloženú ľubovoľnú micro SD kartu až do veľkosti 128GB. Záznamy je potom možné spätne sledovať na diaľku cez aplikáciu, alebo priamo na počítači stiahnutím záznamov z micro SD karty za pomoci pribalenej USB čítačky.


Za zmienku stojí určite spomenúť funkciu detekcie pohybu, ktorá zabezpečí, že zariadenie začne nahrávať záznamy na vloženú micro SD kartu len v prípade dôležitých momentov, kedy sa pred objektívom zariadenia začne niečo odohrávať, čo má neskôr pozitívny vplyv na dlhšiu výdrž batérie a taktiež na kapacitu vloženej micro SD karty.


V zariadení je možné spustiť aj nepretržité nahrávanie video záznamu čo má však vplyv na batériu. Pri zvolení kontinuálneho nahrávania zariadenie vydrží zhotovovať video záznam až 4 hodiny na jedno nabitie. Alternatívnym riešením je možnosť mať pripojené zariadenie k elektrickej zásuvke pomocou dodávaného USB kábla a 5V adaptéra - bežná nabíjačka mobilného telefónu (adaptér neni súčasťou balenia), čím sa zabezpečí nepretržitý chod zariadenia bez akýchkoľvek obmedzení.


Určite treba spomenúť, že zariadenie dokáže okrem nahrávania video záznamov zhotovovať aj fotografie. A je aj možnosť zachytávať video alebo fotografie priamo do telefónu.

Obraz zo zariadenia môžete zdieľať s viacerými mobilnými zariadeniami naraz. V aplikácii si dokážete nastaviť aj zasielanie notifikácii na e-mail. Zariadenie pri zachytení pohybu pošle fotku s presným dátumom a časom.


V prípade, že sa video záznamami zaplní pamäť vloženej micro SD karty, je možné nastaviť funkciu automatického prepisovania najstaršieho zhotoveného záznamu novým záznamom. V záznamoch je samozrejme možné zapnúť tzv. pečiatku s presným dátumom a časom pre ľahšiu orientáciu pri hľadaní dôležitého momentu.

Vlastnosti zariadenia:

- Jednoduché a hlavne flexibilné zhotovenie konštrukcie miniatúrnej kamery a zariadenia pre ukrytie do akéhokoľvek bežného predmetu
- Miniatúrna nenápadná kamera, umiestnená na pásovom vodiči.
- Nahrávanie video záznamov vo vysokom rozlíšení Full HD spoločne so zvukom.
- Nahrávanie obrazu aj v úplnej tme do vzdialenosti 5 - 6 m.
- Ovládanie, nastavovanie a prezeranie záznamov v reálnom čase, alebo z archívu z akéhokoľvek miesta na svete s dostupným internetovým pripojením.
- Podpora aplikácií pre populárne platformy operačných systémov iOS a Android pre smartfóny a tablety.
- Možnosť zapnúť detekciu pohybu pričom zariadenie nahráva záznam na vloženú micro SD kartu, len v tých momentoch, keď sa pred objektívom skrytej kamery niečo udeje.
- Podpora ľubovoľnej micro SD karty až do veľkosti 128GB. Kartu treba pred prvým použitím v prístroji sformátovať.
- Priamo v mobilnej aplikácií je možné nastaviť zasielanie notifikácií do aplikácie a na e-mail o pohybe pred zariadením, tým pádom nikdy nič dôležité užívateľovi neunikne.
- Citlivý mikrofón, ktorý zachytí akýkoľvek zvuk, alebo hlas z okolia.
- Externá vysokokapacitná batéria až 1200mAh s dlhou výdržou nahrávania.
- Možnosť pripojiť zariadenie priamo k elektrickej sieti pomocou dodávaného USB kábla pre nepretržitú prevádzku zariadenia.
- Funkcia nahrávania pri detekcii pohybu alebo nepretržité nahrávanie.
- Jednoduchá obsluha zariadenia a taktiež prívetivé užívateľské prostredie v aplikácii.
- Možnosť zapnutia/vypnutia automatického prepisovania posledného zhotoveného záznamu.
- Časová pečiatka s presným dátumom a časom zobrazená vo videu pre ľahšiu orientáciu.

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie videa: 1920x1080
Počet snímkov za sekundu: 25 fps
Kodek: H.264
Rozlíšenie fotografie: 4032x3024
CMOS snímač: 1.0MPx
Uhol zobrazenia: 120°
infra led IR: 3 kusy
Podpora P2P: Áno
Vzdialenie ovládanie: Áno (smartfón, tablet)
Podpora micro SD: 128GB
Výdrž batérie: Pri nepretržitom nahrávaní cca 4 hodiny
Batéria: Nabíjateľná 1200mAh
Doba nabíjania: 3 hodiny
Podpora aplikácií: iOS a Android
Dĺžka pasoveho vodiča: Kábel kamery 13 cm
Veľkosť kamery: objektív Ø 4,6 mm, obal kamery 8 x 8 mm
Certifikácia: CE, RoHS

Obsah balenia:

1x WiFi špionážny modul s kamerou

1x Externá batéria

1x Čítačka SD kariet

1x USB kábel

1x Užívateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-M010 (WiFi)
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (10)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa