WiFi modul pre vlastné riešenie kamuflovanej Full HD kamery v predmetoch

Tento modul AKR-M008 poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou WiFi sieťou a sledovať obraz v aplikácii pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

130,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-M008 (WiFi)
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

S týmto inteligentným riešením kamerového modulu môžete ľahko vytvoriť svoj vlastný špionážny produkt. Skrytý modul s kamerou môžete vložiť prakticky do akéhokoľvek ľubovoľného zariadenia, ktoré máte vo Vašej domácnosti alebo v práci. Zariadenie bolo navrhnuté tak, aby ho hoci aj menej technický zdatný užívateľ bol schopný ľahko obsluhovať a nastavovať.


Zariadenie má navyše v sebe zabudovaný WiFi modul, ktorý umožňuje spárovanie modulu s Vašou domácou WiFi sieťou, vďaka čomu je možné obsluhovať zariadenie na diaľku kedykoľvek a odkiaľkoľvek s prístupom na internet pomocou smartfónu alebo tabletu.

Tento modul patrí medzi vychytané novinky trhu so SMART funkciou pripojenia sa cez aplikáciu pre iOS a Android. Vďaka bezplatnej aplikácii, ktorú si viete stiahnuť v obchode s aplikáciami môžete mať vždy dianie pred skrytou kamerou pod kontrolou. Priamo v aplikácii je možné nastaviť zasielanie informácií o pohybe pred skrytým objektívom v podobe SMART notifikácií, ktoré sa užívateľovi zobrazia na displeji telefónu v tom momente, kedy zariadenie zachytí pohyb.

                  WiFi_modul_pre_vlastne_riesenie_skrytej_Full_HD_kamery_v_predmetoch_Popis_1.jpg


Zariadenie zhotovuje kvalitný video záznam v rozlíšení HD 1080P spoločne so zvukom. Okrem toho má zariadenie v sebe zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý zaznamenáva hlas a zvuky z jeho okolia. Všetky zhotovené záznamy zariadenie ukladá na vloženú ľubovoľnú micro SD kartu až do veľkosti 128GB. Záznamy je potom možné spätne sledovať na diaľku cez aplikáciu, alebo priamo na PC alebo notebooku stiahnutím dát z micro SD karty.

Za zmienku stojí určite spomenúť funkciu detekcie pohybu, ktorá zabezpečí, že zariadenie začne nahrávať záznamy na vloženú micro SD kartu len v prípade dôležitých momentov, kedy sa pred objektívom zariadenia začne niečo odohrávať, čo má neskôr pozitívny vplyv na kapacitu vloženej micro SD karty.

             WiFi_modul_pre_vlastne_riesenie_skrytej_Full_HD_kamery_v_predmetoch_Popis_2.jpg

Záznamy a fotografie je možné robiť aj priamo v aplikácii čím sa záznam ukladá priamo do telefónu. Vďaka tomu môžete mať záznam zdvojený keby náhodou kameru odhalili a odcudzili.

V zariadení je možné spustiť aj nepretržité nahrávanie video záznamu bez prestávky, čo má však vplyv na batériu. Pri zvolení kontinuálneho nahrávania zariadenie vydrží zhotovovať video záznam až 4 hodiny na jedno nabitie. Alternatívnym riešením je možnosť mať pripojené zariadenie k elektrickej zásuvke pomocou dodávaného USB kábla a adaptéra, čím sa zabezpečí, že zariadenie bude pracovať nepretržite bez akýchkoľvek obmedzení.

V prípade, že sa video záznamami zaplní pamäť vloženej micro SD karty je možné nastaviť funkciu automatického prepisovania najstaršieho zhotoveného záznamu. V záznamoch je samozrejme možné zapnúť tzv. pečiatku s presným dátumom a časom pre ľahšiu orientáciu pri hľadaní dôležitého momentu.

Vlastnosti zariadenia:

- Jednoduché a hlavne flexibilné zhotovenie konštrukcie miniatúrnej kamery a zariadenia pre ukrytie do akéhokoľvek bežného predmetu
- Miniatúrna nenápadná kamera, umiestnená na pásovom vodiči
- Nahrávanie video záznamov vo vysokom rozlíšení HD, SD spoločne so zvukom
- Ovládanie, nastavovanie a prezeranie záznamov v reálnom čase, alebo z archívu z akéhokoľvek miesta na svete s dostupným internetovým pripojením
- Podpora aplikácií pre populárne platformy operačných systémov iOS a Android pre smartfóny a tablety
- Možnosť zapnúť detekciu pohybu pričom zariadenie nahráva záznam na vloženú micro SD kartu, len v tých momentoch, keď sa pred objektívom skrytej kamery niečo udeje, viac úrovní citlivosti
- Podpora ľubovoľnej micro SD karty až do veľkosti 128GB
- Priamo v mobilnej aplikácií je možné nastaviť zasielanie notifikácií o pohybe pred zariadením, tým pádom nikdy nič dôležité užívateľovi neunikne
- Citlivý mikrofón, ktorý zachytí akýkoľvek zvuk alebo hlas z okolia
- Externá vysokokapacitná batéria až 1500mAh s dlhou výdržou nahrávania
- Možnosť pripojiť zariadenie priamo k elektrickej sieti pomocou dodávaného USB kábla a adaptéra pre nepretržitú prevádzku zariadenia
- Jednoduchá obsluha zariadenia a taktiež prívetivé užívateľské prostredie v aplikácii
- Možnosť zapnutia/vypnutia automatického prepisovania posledného zhotoveného záznamu
- Časová pečiatka s presným dátumom a časom zobrazená vo videu pre ľahšiu orientáciu
- Časový harmonogram nahrávanie a široká ponuka rôznych iných nastavení

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie videa: HD 1080P
Počet snímkov za sekundu: 25 fps
Kodek: H.264
CMOS snímač: 2.0 MPx
Uhol zobrazenia: 90°
Podpora P2P: Áno
Vzdialenie ovládanie: Áno (smartfón, tablet)
Podpora micro SD: 128GB
Výdrž batérie: Pri nepretržitom nahrávaní cca 4-5 hodín
Batéria: Nabíjateľná 1500mAh
Doba nabíjania: 3-4 hodiny
Podpora aplikácií: iOS a Android
Dĺžka pasoveho vodiča: Kábel kamery 15 cm
Veľkosť kamery s objektívom: 8x8mm
Certifikácia: CE, RoHS

Obsah balenia:

1x WiFi špionážny modul s kamerou 2.0 mpx

1x Externá batéria

1x USB kábel

1x USB čítačka SD kariet

1x Užívateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-M008 (WiFi)
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (10)
120,00 € (s DPH)

Tento modul AKR-M005 poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek ľubovoľného predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Takto skrytá kamera je ťažko odhaliteľná, keďže zariadenie neni pripojené na WiFi ani GSM sieť a nič nevysiela.

160,00 € (s DPH)

Tento kamerový modul AKR-LS010 je dokonalým riešením na vlastné ukrytie kamery kdekoľvek do elektronických zariadení, či iných predmetov. Modul disponuje pinhole objektívom ktorému stačí 2mm dierka, PIR senzorom pre detekciu pohybu a IR prisvietením do vzdialenosti 5m. Modul takto vydrží ísť na pribalenú batériu v pohotovostnom režime 180dní. 

180,00 € (s DPH)

Modul AKIP-051B poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu pinhole kameru do akéhokoľvek predmetu a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Zabudovaný modul je možné spárovať s WiFi alebo použiť SIM kartu a sledovať obraz so zvukom v aplikácii v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Modul disponuje aj automatickým nočným videním.

105,00 € (s DPH)

Modul AKR-C012 poskytuje užívateľovi možnosť ho ukryť do akéhokoľvek bežného predmetu a vďaka IR prísvitu môže vidieť obraz aj v úplnej tme. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s WiFi sieťou a sledovať živý obraz alebo záznam cez aplikáciu pre smartfóny a tablety na diaľku 24/7 z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet. Zariadenie je malých rozmerov.

84,00 € (s DPH)

Tento modul AKR-C010 poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou WiFi sieťou a sledovať záznam z aplikácie pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

132,00 € (s DPH)

Tento modul AKR-M010 poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou WiFi sieťou a sledovať záznam z aplikácie pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

102,00 € (s DPH)

Modul AKR-C017 poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek ľubovoľného predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou WiFi sieťou a sledovať záznam z aplikácie pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

319,00 € (s DPH)

Kamerový modul Lawmate PV-DY20i je dokonalým riešením na vlastné ukrytie kamery kdekoľvek. Zariadenie disponuje veľmi jednoduchým ovládaním za pomoci prepínačov na tele ako aj prostredníctvom mobilnej aplikácie pre iOS a Android cez ktorú je možnosť vzdialene sledovať záznamy ako aj živý obraz. Súčasťou je aj diaľkové ovládanie, ktorým sa dá zapnúť a vypnúť prístroj, nahrávanie a WiFi.

154,00 € (s DPH)

Tento modul AKR-M001 poskytuje užívateľovi možnosť skryť špionážnu kameru do akéhokoľvek predmetu v domácnosti a vyrobiť si tak vlastnú kamufláž skrytej kamery. Vďaka zabudovanému modulu WiFi je možné spárovať zariadenie s domácou sieťou a sledovať HD 1080P video v aplikácii pre smartfóny a tablety v reálnom čase, alebo zo záznamu na diaľku z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet.

42,00 € (s DPH)

AKABA-01 je prenosný a univerzálny batériový box, ktorý dokáže napájať 5V,1A rôzne Wi-Fi kamery, batériové kamery, DIY modulové kamery, digitálne produkty, ako sú chytré telefóny, podložky, drony a iné. zariadenia, ktoré sa nabíjajú prúdom 5V/1A kedykoľvek a kdekoľvek. Jeho hlavnými vlastnosťami sú veľká kapacita, viacúčelovosť, dlhá životnosť, bezpečnosť a spoľahlivosť.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa