Nabíjačka so skrytou mini Full HD kamerou

Mini špionážna kamera ukrytá vo funkčnej USB nabíjačke nahráva skrytý video záznam spoločne so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD priamo na vloženú micro SD kartu. Zariadenie si vďaka zabudovanému IR prisvitu dokáže poradiť aj s úplnou tmou. Vďaka možnosti voľby nahrávania pri detekcii pohybu zariadeniu nič neunikne. Rovnako je možné zvoliť voľbu nepretržitého nahrávania video záznamu.

129,00 € (s DPH)
Kód:
AkMn-20
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Ukrytá špionážna kamera v nabíjačke zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom na vloženú micro SD kartu. Kameru je možné nastaviť tak, aby nahrávala po pripojení do zásuvky video záznam v jednom z dvoch rôznych režimov.

Prvý režim poskytuje nahrávanie bez prestávky v slučkách, čo znamená, že posledný zhotovený video záznam, ktorý sa uložil na micro SD kartu bude nahradený (premazaný) najnovším video záznamom.

Druhý a zároveň najčastejšie využívaný režim, ktorý je možné si zvoliť, nahráva video záznam, len v tom v prípade, že sa pred objektívom skrytej kamery niečo udeje. Táto užitočná možnosť tak zabezpečuje lepšiu orientáciu pri vyhľadávaní dôležitých momentov, ktoré sa udiali pred objektívom. V prípade, že sa pred objektívom takpovediac nič nehýbe, zariadenie zastaví nahrávanie a prejde do pohotovostného režimu. Dobrou správou je, že pri tejto voľbe režimu sa šetrí miesto na vloženej micro SD karte, vďaka čomu sa uvoľní priestor pre ďalšie nahrávky.

Zariadenie si poradí aj s úplnou tmou. Vďaka zabudovaným neviditeľným IR diódam zariadenie prisvecuje video záznam aj v úplnej tme. Automaticky, keď v priestore v ktorom je adaptér zapojený nastane tma, zariadenie prepne na nočný nahrávací režim.

Vo video nahrávkach je možné zapnúť, alebo vypnúť funkciu zobrazovania presného dátumu a času. Táto možnosť uľahčuje užívateľovi ľahšie nájsť ten správny moment medzi ostatnými záznamami, ktoré sa nachádzajú na vloženej micro SD karte.

Funkcia samotnej nabíjačky je samozrejme plne funkčná a je s ňou možné nabíjať akýkoľvek smartfón, alebo tablet s USB portom.

Zariadenie sa veľmi jednoducho nastavuje a ovláda pomocou jednoduchých krokov. Skrytú kameru dokáže nastaviť aj menej technicky zdatný užívateľ.

Zhotovené video záznamy je možné prezerať, alebo preniesť dvoma spôsobmi. Prvým spôsobom je vybrať micro SD kartu zo zariadenia a vložiť ju do čítačky micro SD kariet v počítači, čím sa po pripojení zobrazia všetky už zhotovené video záznamy. Druhý spôsob je načítať video súbory z micro SD karty pomocou pribaleného micro USB kábla, ktorý stačí zapojiť do adaptéra a načítať obsah micro SD karty podobne ako pri prvom spôsobe.

Toto diskrétne zariadenie je možné použiť prakticky kdekoľvek v interiéri ako bezpečnostný, alebo sledovací prvok. Často sa používa v domácnostiach a v kanceláriách.

Nabijacka_pre_smartfony_a_tablety_so_skrytou_miniaturnou_Full_HD_kamerou_Popis.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Zhotovuje kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom.
- Do zariadenia je možné vložiť micro SD kartu s ľubovoľnou veľkosťou od 4GB do 32GB.
- V konštrukcii sú zabudované neviditeľné IR diódy, vďaka ktorým zariadenie zhotovuje čitateľný video záznam aj v úplnej tme.
- V nastaveniach zariadenia je možné si zvoliť z dvoch režimov nahrávania, a to nahrávaním záznamu pri detekcii pohybu, alebo nepretržité nahrávanie bez prestávky.
- Vo video záznamoch je možné zapnúť, alebo vypnúť zobrazovanie presného dátumu a času.
- Pri nastavovaní skrytej kamery je možné si zvoliť vyhovujúcu kvalitu nahrávania videa.
- Zariadenie samozrejme plnohodnotne slúži aj na nabíjanie smartfónu alebo telefónu.
- Jednoduché nastavovanie a obsluha zariadenia.

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie videa: 1920x1080 (Full HD), prípadne nižšie podľa nastavenia
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Formát videa: AVI
Uhol zobrazenia: 75° (Horizontálne)
Typ pamäte: micro SD karta do 32GB
Prevádzková teplota: od 0 °C do +40 °C
Prevádzková vlhkosť: 15-85%RH
IR nočné diódy: Integrované (automatické prepínanie)
Prísvit: do 3 metrov (Pri 10 Lux - Zapne / 70 Lux - Vypne)
Napájanie: AC 100-240V
Výstup napájania (USB): DC 5V/2A
Typ zástrčky: Európska
Rozmery: 42,8 x 36,8 x 10,7mm

Obsah balenia:

1x Adaptér so skrytou kamerou

1x micro USB kábel

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AkMn-20
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (14)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa