Nabíjačka so skrytou mini Full HD kamerou

Mini špionážna kamera ukrytá vo funkčnej USB nabíjačke nahráva skrytý video záznam spoločne so zvukom vo vysokom rozlíšení Full HD priamo na vloženú micro SD kartu. Zariadenie si vďaka zabudovanému IR prisvitu dokáže poradiť aj s úplnou tmou. Vďaka možnosti voľby nahrávania pri detekcii pohybu zariadeniu nič neunikne. Rovnako je možné zvoliť voľbu nepretržitého nahrávania video záznamu.

129,00 € (s DPH)
Kód:
AkMn-20
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Ukrytá špionážna kamera v nabíjačke zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom na vloženú micro SD kartu. Kameru je možné nastaviť tak, aby nahrávala po pripojení do zásuvky video záznam v jednom z dvoch rôznych režimov.

Prvý režim poskytuje nahrávanie bez prestávky v slučkách, čo znamená, že posledný zhotovený video záznam, ktorý sa uložil na micro SD kartu bude nahradený (premazaný) najnovším video záznamom.

Druhý a zároveň najčastejšie využívaný režim, ktorý je možné si zvoliť, nahráva video záznam, len v tom v prípade, že sa pred objektívom skrytej kamery niečo udeje. Táto užitočná možnosť tak zabezpečuje lepšiu orientáciu pri vyhľadávaní dôležitých momentov, ktoré sa udiali pred objektívom. V prípade, že sa pred objektívom takpovediac nič nehýbe, zariadenie zastaví nahrávanie a prejde do pohotovostného režimu. Dobrou správou je, že pri tejto voľbe režimu sa šetrí miesto na vloženej micro SD karte, vďaka čomu sa uvoľní priestor pre ďalšie nahrávky.

Zariadenie si poradí aj s úplnou tmou. Vďaka zabudovaným neviditeľným IR diódam zariadenie prisvecuje video záznam aj v úplnej tme. Automaticky, keď v priestore v ktorom je adaptér zapojený nastane tma, zariadenie prepne na nočný nahrávací režim.

Vo video nahrávkach je možné zapnúť, alebo vypnúť funkciu zobrazovania presného dátumu a času. Táto možnosť uľahčuje užívateľovi ľahšie nájsť ten správny moment medzi ostatnými záznamami, ktoré sa nachádzajú na vloženej micro SD karte.

Funkcia samotnej nabíjačky je samozrejme plne funkčná a je s ňou možné nabíjať akýkoľvek smartfón, alebo tablet s USB portom.

Zariadenie sa veľmi jednoducho nastavuje a ovláda pomocou jednoduchých krokov. Skrytú kameru dokáže nastaviť aj menej technicky zdatný užívateľ.

Zhotovené video záznamy je možné prezerať, alebo preniesť dvoma spôsobmi. Prvým spôsobom je vybrať micro SD kartu zo zariadenia a vložiť ju do čítačky micro SD kariet v počítači, čím sa po pripojení zobrazia všetky už zhotovené video záznamy. Druhý spôsob je načítať video súbory z micro SD karty pomocou pribaleného micro USB kábla, ktorý stačí zapojiť do adaptéra a načítať obsah micro SD karty podobne ako pri prvom spôsobe.

Toto diskrétne zariadenie je možné použiť prakticky kdekoľvek v interiéri ako bezpečnostný, alebo sledovací prvok. Často sa používa v domácnostiach a v kanceláriách.

Nabijacka_pre_smartfony_a_tablety_so_skrytou_miniaturnou_Full_HD_kamerou_Popis.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Zhotovuje kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD (1080P) spoločne so zvukom.
- Do zariadenia je možné vložiť micro SD kartu s ľubovoľnou veľkosťou od 4GB do 32GB.
- V konštrukcii sú zabudované neviditeľné IR diódy, vďaka ktorým zariadenie zhotovuje čitateľný video záznam aj v úplnej tme.
- V nastaveniach zariadenia je možné si zvoliť z dvoch režimov nahrávania, a to nahrávaním záznamu pri detekcii pohybu, alebo nepretržité nahrávanie bez prestávky.
- Vo video záznamoch je možné zapnúť, alebo vypnúť zobrazovanie presného dátumu a času.
- Pri nastavovaní skrytej kamery je možné si zvoliť vyhovujúcu kvalitu nahrávania videa.
- Zariadenie samozrejme plnohodnotne slúži aj na nabíjanie smartfónu alebo telefónu.
- Jednoduché nastavovanie a obsluha zariadenia.

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie videa: 1920x1080 (Full HD), prípadne nižšie podľa nastavenia
Počet snímkov za sekundu: 30 fps
Formát videa: AVI
Uhol zobrazenia: 75° (Horizontálne)
Typ pamäte: micro SD karta do 32GB
Prevádzková teplota: od 0 °C do +40 °C
Prevádzková vlhkosť: 15-85%RH
IR nočné diódy: Integrované (automatické prepínanie)
Prísvit: do 3 metrov (Pri 10 Lux - Zapne / 70 Lux - Vypne)
Napájanie: AC 100-240V
Výstup napájania (USB): DC 5V/2A
Typ zástrčky: Európska
Rozmery: 42,8 x 36,8 x 10,7mm

Obsah balenia:

1x Adaptér so skrytou kamerou

1x micro USB kábel

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AkMn-20
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (13)
119,00 € (s DPH)

Nabíjací stojan (micro USB) v sebe ukrýva špionážnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, videozáznam pri pohybe, alebo samostatný zvuk. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na micro SD kartu, ktorá je nenápadne ukrytá v zariadení. Všetky funkcie sa zapínajú diaľkovým ovládaním.

126,00 € (s DPH)

Táto skrytá kamera v modernom prevedení sieťového adaptéra zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo aj do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať a počúvať, čo sa práve odohráva cez deň aj v noci kdekoľvek sa nachádzate. 

87,90 € (s DPH)

Bežná USB nabíjačka s dvomi USB výstupmi a zabudovanou miniatúrnou kamerou, ktorá zhotovuje video záznam v rozlíšení Full HD spoločne so zvukom na vloženú micro SD kartu a zároveň prenáša živý obraz cez WiFi internet až k Vám do mobilného telefónu. K takejto skrytej kamere neodmysliteľne patrí funkcia detekcie pohybu, vďaka ktorej neprídete o dôležité dianie v priestore pred objektívom.

138,00 € (s DPH)

Bluetooth reproduktor so skrytou WiFi kamerou s Full HD rozlíšením, detekciou pohybu, s nočným videním do 6m,  podporou micro SD kariet až 64GB a možnosťou vzdialeného ovládania cez mobilnú aplikáciu. Samozrejmosťou je pozeranie živého obrazu so zvukom alebo archívu na diaľku na smartfone alebo tablete s operačným systémom Android/iOS.

179,00 € (s DPH)

Tento bezdrôtový bluetooth reproduktor s hodinami, budíkom, teplomerom a možnosťou bezdrôtového nabíjania mobilu, v sebe ukrýva Full HD kameru s 2Mpx snímačom. Objektív má uhol záberu 120° a v noci vidí do 6 metrov. Na uloženie záznamov podporuje až 128Gb micro SD kartu. Muziku prehráva ako bežný BT reproduktor buď bezdrôtovo, z USB kľúča, alebo po stereo kábli.

159,00 € (s DPH)

AKA-IP038 Inteligentné domáce bezpečnostné hodiny so zabudovanou skrytou kamerou FULL HD a vďaka napájaniu priamo z 230V už nemusíte viac riešiť batérie. Tieto hodiny disponujú aj budíkom a dvomi USB zásuvkami pre nabíjanie rôznych zariadení. Kamera disponuje nočným videním a detekciou pohybu s tím že o pohybe vám dá hneď vedieť priamo do aplikácie v mobilnom telefóne so systémom Android a iOS.

98,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom na diaľku cez internet prostredníctvom spárovania zabudovaného WiFi modulu s routerom. V reálnom čase si tak viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

89,00 € (s DPH)

Táto nenápadná skrytá kamera v bežnom sieťovom adaptéri zaznamenáva kvalitný video záznam vo vysokom rozlíšení Full HD na vloženú SD kartu. Vďaka podpore iOS a Android aplikácii zariadenie dokáže zaznamenávať video záznam so zvukom, alebo robiť fotky na diaľku cez internet priamo do mobilného zariadenia. V reálnom čase viete pozerať, čo sa pred objektívom odohráva kdekoľvek sa nachádzate. 

100,00 € (s DPH)

30-wattová nabíjačka ponúka vysokovýkonný
6-ampérový výstup, ktorý vám umožní rýchlo nabiť až 5 zariadení súčasne. V nabíjačke je zabudovaná mini kamera, cez ktorú môžete pozorovať, čo sa pred objektívom v danom čase odohráva. Vďaka funkcii "detekcia pohybu" Vám nič dôležité neunikne. Prenosná nabíjačka je malých rozmerov, hodí sa pri cestovaní po svete, do práce, alebo na kontrolu domácnosti.

114,00 € (s DPH)

AKR-IP025 je moderne vyzerajúca funkčná nabíjačka mobilných telefónov, tabletov so zabudovanou kvalitnou kamerou 1080p a automaticky prepínacím nočným videním na vzdialenosť 6m dokonale ukrytým za polopriesvitným tmavým sklom bez toho aby upútala nejaké podozrenie. Na nabíjačke počas prevádzky nič nesvieti.  

78,00 € (s DPH)

USB autonabíjačka AMLC-T4 sa ovláda cez aplikáciu. Táto autonabíjačka má v sebe zabudovaný GPS lokátor a funkciu odpočúvania. Je ideálna na ochranu a informáciu o polohe Vášho auta. Vo vnútri nabíjačky je batéria vďaka čomu dokáže pracovať aj mimo autozásuvky. Zariadenie dokáže rozpoznávať otrasy vďaka 3D G-senzoru a stráži aj hladinu zvuku. Po prekročení určitej hladiny zavolá na hlavné číslo.

87,90 € (s DPH)

Bežná USB nabíjačka so zabudovanou miniatúrnou kamerou DVR, ktorá zhotovuje video záznam v rozlíšení Full HD spoločne so zvukom na vloženú ľubovoľnú veľkosť micro SD karty až do 32GB. Nabíjačku stačí vložiť do zásuvky a hneď nahráva, nič nevysiela. Disponuje detekciou pohybu čím šetrí miesto v pamäti. Nechýba funkcia nahrávanie v slučke, kde pri zaplnení pamäte staré záznamy budú nahradené novými

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa