Plochý digitálny mikro diktafón EMT-B76+

Tento plochý digitálny diktafón je jedným z najmenších profesionálnych záznamníkov na svete, ktorý ponúka široké možnosti nahrávacích režimov. Svojím miniatúrnym rozmerom a neobvyklým dizajnom nevzbudzuje žiadne podozrenie, skôr pripomína prívesok na kľúče. Vstavaný citlivý mikrofón poskytuje vysokú citlivosť a dokáže zaznamenávať reč a zvuky z okolia vo vysokej kvalite do vzdialenosti 12 metrov.

444,00 € (s DPH)
Kód:
EMT-B76+
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Zariadenie poskytuje bezkonkurenčné parametre a vysokú kvalitu zvukového záznamu pri miniatúrnych rozmeroch 37x25x6 mm a hmotnosti len 16 gramov. Zabudovaný citlivý mikrofón je tak výkonný, že bez problémov dokáže zaznamenať zrozumiteľne aj šepot, či bežnú konverzáciu do vzdialenosti až 12 metrov.


Zariadenie poskytuje výdrž batérie až po dobu 25 hodín, pričom dokáže na vnútornú pamäť zaznamenať až 150 hodín zvukových záznamov. Batériu je v prípade potreby možno šikovne vymeniť a pokračovať v nahrávaní, vďaka čomu nie je zariadenie závislé od nabíjačky. Zabudovaný mikro LED indikátor poskytuje pre užívateľa informácie o zostávajúcej úrovni kapacity batérie a zostávajúcej pamäte na nahrávanie. Výdrž batérie zariadenia pri režime detekcie hlasu je až 80 hodín. Diktafón vydrží v úspornom režime niekoľko dní, pričom, keď zachytí hlas, alebo zvuk z okolia začne automaticky nahrávať zvuk.

Profesionalny_plochy_digitalny_diktafon_EMT-B76+_Popis_1.jpg


Základná obsluha diktafónu pozostáva z jedného prepínača a signalizačnej LED diódy. Posunutím páčky do pozície zapnutia (ON) sa zariadenie automaticky aktivuje a začne sa nahrávanie pomocou prednastaveného režimu. Zvukové záznamy sú ukladané do internej pamäti, odkiaľ je možné pomocou dodávaného konektoru sťahovať dáta priamo do počítača.


Mikrodiktafón sa dokonale hodí v diskrétnych situáciách. Zariadenie sa často používa v detektívnych zložkách, štátnych orgánoch, polície, atď.)

Profesionalny_plochy_digitalny_diktafon_EMT-B76+_Popis_2.jpg

Nastavovanie zariadenia a prehrávanie nahrávok

K nastaveniu režimov a parametrov zariadenia slúži priložený softvér, ktorým je možné nastavovať kvalitu nahrávok, citlivosť detekcie hluku, nahrávací kalendár, režim nahrávania, atď. Dodávaný zvukový program slúži taktiež na prehrávanie nahrávok. Prehrávač je vybavený funkciou preskakovania tichých úsekov, ktorá pomáha urýchľovať analýzu zvukových dát. K zariadeniu je dodávaná aplikácia pomocou ktorej je možné eliminovať šum, pokročilo upravovať nahrávky, zvýšiť hlasitosť nahrávok, alebo konverzovať nahrávky do textovej podoby pomocou algoritmickej funkcie od Google.

 

Nahrávací režim aktivovaný hlasom (VOX)

Režim poskytuje nahrávanie pri detekcii zvuku v jeho okolí. V dodávanom softvéri je možné nastaviť citlivosť zvukovej hranice pri ktorej zariadenie spustí pri detekcii nahrávanie.

 

Pracovné režimy

Parametre zariadenia je možné prispôsobiť v prostredí dodávaného softvéru.

 

Medzi nahrávacie režimy patria:


1. Nepretržité nahrávanie

2. Nahrávanie aktivované zvukom (hlasom)

3. Nahrávanie podľa časového plánu (harmonogram)

Časová pečiatka v nahrávkach

Všetky zhotovené nahrávky sú označené presným dátumom a časom obstarania nahrávky. Každá zvuková nahrávka je označená unikátnym sériovým číslom, pričom všetky pokusy o manipuláciu s nahrávkou sú zaznamenané.

 

Digitálny podpis

Diktafón poskytuje zaručenú ochranu záznamov pred falšovaním. To je jedna z najdôležitejších výhod. Všetky nahrávky z rekordéra sú špeciálne kódované (takzvaný "digitálny podpis"), ktorý možno ľahko zistiť, pričom disponujú informáciami ako: model záznamníku, sériové číslo, dátum / čas záznamu, vykonané, alebo nie modifikácie záznamu. A čo je najdôležitejšie - kontinuita záznamu a jeho modifikácie môžu byť kontrolované pomocou špeciálneho programu pri overovaní pravosti zvukového záznamu. Ak by sa niekto pokúšal upraviť záznam z tohto diktafónu bude detekovaný so 100% pravdepodobnosťou.

 

 

Technické špecifikácie:

Celkové rozmery: 30x25x6 mm
Hmotnosť: 16g
Materiál krytu: Kov
Čas nahrávania (pamäť): Hodnota
Zabudovaná kapacita pamäte: Hodnota
Ovládanie: Pomocou spínača
Prehrávanie nahrávok: Cez počítač
Režim nahrávania zvuku: Mono
Indikácia: Áno, LED
Kapacita pamäte: 150HQ (4 GB) - 150 hodín
Frekvenčný rozsah: 100 - 10 000 Hz
Pomer signálu a šumu: - 65 dB
Kodek: 10 bit
Zdroj záznamu: Vstavaný mikrofón
Citlivosť zabudovaného mikrofónu: do vzdialenosti až 12 metrov
Kompresné algoritmy: Bez kompresie, u-Law
Vzorkovacie frekvencie: 8, 11, 16, 22 kHz
Výstupný formát audio súborov: .WAV
Ochrana záznamov: Digitálny podpis, heslo
Trvanie práce z plne nabitého akumulátora: - Vydrž pri nepretržitom nahrávaní až 36 hodín
- Výdrž až 80 hodín pri aktívnom režime detekcie hlasu
- Výdrž v pohotovostnom režime - niekoľko mesiacov
Komunikácia s počítačom: Rozhranie USB 2.0, rýchlosť prenosu dát - až 7 MB/s.
Rozsah prevádzkovej teploty: od 0 do + 40 ° C

Obsah balenia:

1x Digitálny diktafón EMT-B76+

1x Prepojovací konektor do PC

1x Batéria CR2016

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
EMT-B76+
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa