Diktafón a MP3 prehrávač 32GB o veľkosťi platobnej karty

AKR-8K2 je šikovný diktafón s rozmermi kreditnej karty čím pôsobí v náprsnom vrecku košele nenápadne. Diktafón nahráva vo vysokej kvalite a mikrofón zachytí zvuk do vzdialenosti približne piatich metrov. Diktafón sa ľahko zapína jedným prepínačom a na jedno nabitie do plna dokáže zaznamenať 7 dní zvuku. Disponuje funkciou detekcia hlasu a plánované nahrávanie podľa rozvrhu.

125,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-8K2
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Diktafón o rozmere kreditnej karty sa dá ľahko niekam zastrčiť čím nebudí žiadne podozrenie. Zariadenie zaznamenáva kvalitný zvuk. Diktafón sa jednoducho ovláda jedným prepínačom zapnúť vypnúť, druhým prepínačom sa zapína detekcia hlasu, multifunkčné koliesko sa používa len pri prehrávaní nahrávok. Po prepnutí prepínača sa spustí nahrávanie podľa prednastavených parametrov - vizuálna kontrola: zasvieti červená kontrolka po chvíli 5-krát zabliká a zhasne. Počas nahrávania nesvieti žiadna kontrolka. Na jedno nabitie dokáže diktafón zaznamenať 168 hodín záznamu bez prestávky.

K diktafónu sú pribalené aj slúchadlá cez ktoré si nahrávku môžete vypočuť aj bez potreby počítača. Okrem nahrávok vie prehrať aj bežné zvukové záznamy MP3, WAV... V prístroji si môžete nastaviť citlivosť mikrofónu, kvalitu záznamu, citlivosť detekcie hlasu, dĺžku zaznamenávaného súboru - údaj slúži prístroju na rozdeľovanie dlhého záznamu na kratšie súbory pre neskoršie spracovanie, ďalej sa nastavuje dátum a čas, môžete si nastaviť časový rozvrh nahrávania od - do a počet dní, tak sa dá ušetriť batéria. 


Vlastnosti zariadenia:


- Úzky diktafón v rozmere kreditnej karty
- Kvalitný záznam možnosť nastavovania kvality
- Dlhá výdrž nahrávania
- Nahrávanie podľa rozvrhu od - do a koľko dní
- Jednoduché zapínanie
- Slušný dosah mikrofónu do 5m.
- Nastaviteľný dátum a čas


Technické špecifikácie:

Formát záznamu: WAV, 192 kbps
Nahrávku ukladá: Do vnútornej pamäte do 5 hodinových blokov - dá sa zmeniť
Pamäť: 32GB
Dĺžka záznamu do zaplnenia pamäti: 400 hodín v strednej kvalite záznamu
Batéria nabíjateľná: Polymérová batéria 3,7V
Výdrž batérie: 168 hodín nahrávania na jedno nabitie do plna.
Nabíjanie: Nabíjačkou 5V/1A  
Čas nabíjania: 2 hod.
Rozmery zariadenia: 55 x 85 x 4 mm
Hmotnosť: 33 g

Obsah balenia:

1x Diktafón prívesok

1x USB nabíjací kábel

1x Slúchadlá s ovládačom

1x Manuál SK

Podrobnosti o produkte
AKR-8K2
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
135,00 € (s DPH)

AKR-821 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v elegantnom pere a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka plnej funkčnosti bežného pera. Pamäť zariadenia má kapacitu 128Gb. Diktafón sa jednoducho používa. AKR-821 diktafón disponuje aj funkciou detekcie hlasu čím nahráva len keď zachytí hlas vo svojom okolí. Diktafón môžete použiť ako MP3 prehrávač alebo si môžete prehrávať nahrávky cez slúchadlá.

128,00 € (s DPH)

AKA-R01 je šikovný zvukový rekordér malých rozmerov s dlhou výdržou batérie a ovládaním cez wifi internet a aplikáciu priamo vo vašom mobilnom zariadení. Už žiadne ďalšie poplatky. Môžete odpočúvať živý zvuk, alebo prehrávať záznamy z histórie a to všetko cez bežný internet. Zariadenie disponuje aj detekciou zvuku a tím pádom máte hneď informáciu v aplikácii, takže vám nič dôležité neunikne.

165,00 € (s DPH)

Zariadenie nahráva čistý a kvalitný zvuk. Diktafón svojím nenápadným vzhľadom pripomína záložnú nabíjačku pre smartfóny a tablety, tzv. power bank. Zariadenie okrem nahrávania skrytých audio záznamov dokáže nabíjať akýkoľvek smartfón, alebo tablet s USB. Vysoká kapacita batérie zabezpečuje dlhotrvajúcu prevádzku zariadenia až 150 dní v pohotovostnom režime. 

99,00 € (s DPH)

AKR-819 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v pere s výdržou nahrávania do 11 hodín na jedno nabitie. Po prepnutí prepínača v tele pera sa dá ovládať nahrávanie tlačidlom na vrchu pera. Zároveň má možnosť vypočuť nahrávky bez nutnosti použitia počítača. Pamäť zariadenia má dostatočnú kapacitu a to 8Gb. Zariadenie sa dá využiť aj na počúvanie hudby, nahrávok a prenos rôznych súborov.

144,00 € (s DPH)

AKA-R02 je šikovný zvukový rekordér menších rozmerov s ultra dlhou výdržou batérie, ovládaním cez wifi internet a aplikáciu priamo vo vašom mobilnom zariadení. Už žiadne ďalšie poplatky. Môžete odpočúvať živý zvuk, alebo prehrávať záznamy z histórie a to všetko cez bežný internet. Zariadenie disponuje aj detekciou zvuku a tím pádom máte hneď informáciu v aplikácii, takže vám nič dôležité neunikne.

180,00 € (s DPH)

Diktafón v pere v tenkom dizajne dokáže zreteľne snímať rozhovory na vzdialenosť 5-10m s možnosťou manuálneho alebo automatického spustenia pri detekcii hlasu. Výdrž diktafónu je 16-20hodín podľa nastavenia kvality záznamu. Prehrávať záznamy dokáže aj bez počítača vďaka ovládaču a slúchadiel.

380,00 € (s DPH)

Najmenší a najnenápadnejší profesionálny špionážny diktafón na trhu s nízkou spotrebou energie a vysokou kvalitou nahrávaného zvuku. Diktafón obsahuje tie najdôležitejšie funkcie pre skryté nahrávanie, ako je spustenie nahrávania pri detekcii hlasu (VAS), šifrovanie zaznamenaných nahrávok, plánovanie nahrávania na presný dátum a čas. 

119,00 € (s DPH)

Nabíjací stojan (micro USB) v sebe ukrýva špionážnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, videozáznam pri pohybe, alebo samostatný zvuk. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na micro SD kartu, ktorá je nenápadne ukrytá v zariadení. Všetky funkcie sa zapínajú diaľkovým ovládaním.

444,00 € (s DPH)

Digitálny rekordér je vyrobený z odolného platového puzdra . Diktafón zabezpečuje vysokú kvalitu záznamu (vzhľadom k 16-bitovému audio kodeku), zariadenie podporuje hlasovú aktiváciu pre úsporu pamäti a kapacity batérie (až 70 záznamových hodín). Diktafón je určený pre kvalitné nahrávanie zvuku v náročných akustických podmienkach (systém AGC) a to pre dlhé vzdialenosti až 15 metrov.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa