Profesionálny špionážny diktafón ukrytý v pere AR9

Špionážny nenápadný diktafón ukrytý v elegantnom tele pera so špičkovou kvalitou nahrávaného zvuku. Zariadenie je ideálne pri zaznamenávaní rozhovoru, či už pre pracovnú dokumentáciu, štúdium alebo pre osobné účely.

199,00 € (s DPH)
Kód:
AR9
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto elegantné pero s luxusným dizajnom dokáže zhotovovať prvotriedne audio nahrávky okolitého zvuku. Vďaka širokým možnostiam je tento produkt vhodným riešením, či už pre biznis, štúdium, alebo pre súkromné účely. Zariadenie dokáže citlivo a zreteľne zachytávať rozhovor vo svojom okolí. Bez pochybností patrí toto exkluzívne pero medzi špičkové maskované diktafóny na trhu. Zariadenie posúva kategóriu výrobkov v jeho triede o niekoľko úrovní vyššie, a to najmä kvôli svojím užitočným a obšírnym vlastnostiam a funkciám.

Medzi veľké výhody tohto zakamuflovaného diktafónu v pere patri dlhá výdrž zabudovanej batérie, ktorá vydrží nahrávať audio záznam dlhodobo, a to až 19 hodín nepretržite na jedno nabitie. Pri zapnutej funkcii detekcie hlasu zariadenie začne zaznamenávať audio nahrávku len v tom momente, kedy zachytí hlas z okolia. Táto funkcia nielenže slúži na zaznamenávanie dôležitých momentov, ale hlavne šetrí batériu v zariadení. Zariadenie vydrží v pohotovostnom režime nahrávania pri zapnutej funkcii hlasovej detekcie približne 30 dní. Doba nabíjania na plnú kapacitu batérie prostredníctvom bežného USB portu trvá približne 2 hodiny.

Diktafón zaznamenáva kvalitný zvukový záznam na internú pamäť 8GB, kde sa zmestí približne 144 hodín audio záznamu. Každá jedná audio nahrávka je označená presným dátumom a časom zhotovenia. Zhotovený záznam je prevedený do populárneho audio formátu MP3 a je kompatibilný s akýmkoľvek bežným prehrávačom zvukových médií. Pri tomto zariadení nie je potrebné inštalovať žiadny dodatočný software. Nahrávky je možné si jednoducho stiahnuť pripojením diktafónu do počítača cez rozhranie USB. Zariadenie sa chová pri odšróbovaní a zasunutí vrchnej časti pera s diktafónom do USB portu rovnako ako bežný dátový USB kľúč. Funkcie diktafónu a samotný diktafón sa veľmi jednoducho obsluhuje.

Zariadenie neplní len obyčajnú kamufláž diktafónu v tele pera, má v sebe vloženú atramentovú tuhu, ktorú zoženiete v bežnom papiernictve. Môžete si tak zaznamenávať poznámky na papier, zatiaľ čo zabudovaný diktafón nahráva audio záznam.

V prípade potreby je samozrejme možné mať diktafón pripojený k externému zdroju napájania, čím sa zabezpečí nepretržitý chod zariadenia.

Profesionalny_spionazny_diktafon_ukryty_v_pere_Popis.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Zabudovaný nenápadný diktafón s citlivým mikrofónom
- Zariadenie vydrží zhotovovať audio záznam nepretržite 19 hodín
- Možnosť zapnutia funkcie detekcie hlasu (šetrí batériu a zaznamenáva len podstatné momenty)
- V pohotovostnom režime zariadenie vydrží až 30 dní
- Na zabudovanú kapacitu 8GB sa zmestí približne 144 hodín audio záznamu
- Všetky nahrávky sú označené dátumom a časom zhotovenia
- Zariadenie má zabudovaný nenápadný prepínač na zapínanie a vypínanie nahrávania
- Nahrávky sa zhotovujú v populárnom formáte MP3
- Zariadenie po vložení do USB portu funguje ako bežný USB kľúč
- V prípade potreby je možné mať zariadenie pripojené k externému zdroju a zabezpečiť tak non stop prevádzku
- Diktafón disponuje funkciou ALC (Automatická kontrola úrovne nahrávania)
- S perom je možné písať, kým diktafón nahráva audio záznam
- Atramentová tuha použitá v pere je bežne dostupná v bežnom papiernictve
- Zariadenie sa veľmi jednoducho ovláda

Technické špecifikácie:

Kvalita nahrávania: 128Kbps
Pamäť zariadenia: 8GB
Rozhranie: USB 2.0
Indikátor batérie: LED displej (Vypnuté počas nahrávania)
Čas nahrávania: cca 144 hodín
Doba životnosti batérie: 19 hodín (nepretržitého nahrávania)
Doba nabíjania batérie: cca 2 hodiny
Hlasovo aktivovaný režim nahrávania: Výdrž v pohotovostnom režime približne 30 dní
Úroveň detekcie VAR: 60 dB
Maximálny počet súborov: 999
Rozmer a hmotnosť: 14.3mm (Φ) ×133.5mm (D) , 28.5g
Typ batérie: 3.7V, Li-Polymer 230mA
Prevádzkové podmienky: Teplota: 0° ~ 40 °C
Vlhkosť: 20% ~ 80%
Podpora PC OS: Windows 2000, XP, Vista, Windows 7, 8, 10

Obsah balenia:

1x Diktafón v pere

2x Náhradné náplne

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AR9
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
120,00 € (s DPH)

Diktafón AKR-Q70 má zabudovaný magnet, disponuje dlhou výdržou batérie 144 hodín nahrávania v kuse, alebo detekciou zvuku alebo si môžete nastaviť čas od-do a koľko dní má nahrávať. Nahrávky sa dajú vypočuť aj bez použitia počítača. Diktafón je tvarovo zaoblený, ľahko sa ovláda jedným prepínačom. Výborne sa hodí na nahrávanie prednášok, školení, ako aj na skryté nahrávanie.

59,90 € (s DPH)

AKds13 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si nenápadne upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk zo všetkých smerov 360° dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds13 je ľahučký a prenášate si ho v prenosnom nabíjateľnom puzdre. Je vhodný pri tvorbe videa do sociálnych sieti.

154,80 € (s DPH)

Malý diktafón s dlhou výdržou nahrávania zvukových záznamov poskytuje priame spojenie s pevnou linkou, ktoré umožňuje automatické zaznamenávanie prichádzajúcich hovorov. Zariadenie poskytuje taktiež funkciu zaznamenávania hovorov hlasovou detekciou. Zariadenie sa jednoducho ovláda a je možné ho tajne ovládať pomocou vibrácií alebo zvolenej LED signalizácie.

444,00 € (s DPH)

Digitálny rekordér je vyrobený z odolného platového puzdra . Diktafón zabezpečuje vysokú kvalitu záznamu (vzhľadom k 16-bitovému audio kodeku), zariadenie podporuje hlasovú aktiváciu pre úsporu pamäti a kapacity batérie (až 70 záznamových hodín). Diktafón je určený pre kvalitné nahrávanie zvuku v náročných akustických podmienkach (systém AGC) a to pre dlhé vzdialenosti až 15 metrov.

99,00 € (s DPH)

Ak-28-UR je diktafón s malými rozmermi ktorý sa dá použiť ako prívesok na krk, kľúče, ruksak, alebo v aute. Svojím tvarom pôsobí nenápadne. Diktafón nahráva vo vysokej kvalite a mikrofón zachytí zvuk do vzdialenosti približne piatich metrov. Diktafón sa ľahko ovláda jedným prepínačom a na jedno nabitie do plna dokáže zaznamenať 40 hodín zvuku.

120,00 € (s DPH)

AK-RM6 je diktafón s malými rozmermi ktorý sa dá použiť ako prívesok na krk, kľúče, ruksak, v aute kde pôsobí nenápadne. Diktafón nahráva vo vysokej kvalite a mikrofón zachytí zvuk do vzdialenosti približne piatich metrov. Diktafón sa ľahko ovláda jedným prepínačom a na jedno nabitie do plna dokáže zaznamenať 12,5 hodín zvuku. Disponuje funkciou detekcia hlasu a plánované nahrávanie podľa rozvrhu.

135,00 € (s DPH)

AKR-821 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v elegantnom pere a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka plnej funkčnosti bežného pera. Pamäť zariadenia má kapacitu 128Gb. Diktafón sa jednoducho používa. AKR-821 diktafón disponuje aj funkciou detekcie hlasu čím nahráva len keď zachytí hlas vo svojom okolí. Diktafón môžete použiť ako MP3 prehrávač alebo si môžete prehrávať nahrávky cez slúchadlá.

144,00 € (s DPH)

AKA-R02 je šikovný zvukový rekordér menších rozmerov s ultra dlhou výdržou batérie, ovládaním cez wifi internet a aplikáciu priamo vo vašom mobilnom zariadení. Už žiadne ďalšie poplatky. Môžete odpočúvať živý zvuk, alebo prehrávať záznamy z histórie a to všetko cez bežný internet. Zariadenie disponuje aj detekciou zvuku a tím pádom máte hneď informáciu v aplikácii, takže vám nič dôležité neunikne.

99,00 € (s DPH)

AKR-819 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v pere s výdržou nahrávania do 11 hodín na jedno nabitie. Po prepnutí prepínača v tele pera sa dá ovládať nahrávanie tlačidlom na vrchu pera. Zároveň má možnosť vypočuť nahrávky bez nutnosti použitia počítača. Pamäť zariadenia má dostatočnú kapacitu a to 8Gb. Zariadenie sa dá využiť aj na počúvanie hudby, nahrávok a prenos rôznych súborov.

119,00 € (s DPH)

Nabíjací stojan (micro USB) v sebe ukrýva špionážnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, videozáznam pri pohybe, alebo samostatný zvuk. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na micro SD kartu, ktorá je nenápadne ukrytá v zariadení. Všetky funkcie sa zapínajú diaľkovým ovládaním.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa