Profesionálny špionážny diktafón ukrytý v pere AR9

Špionážny nenápadný diktafón ukrytý v elegantnom tele pera so špičkovou kvalitou nahrávaného zvuku. Zariadenie je ideálne pri zaznamenávaní rozhovoru, či už pre pracovnú dokumentáciu, štúdium alebo pre osobné účely.

199,00 € (s DPH)
Kód:
AR9
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto elegantné pero s luxusným dizajnom dokáže zhotovovať prvotriedne audio nahrávky okolitého zvuku. Vďaka širokým možnostiam je tento produkt vhodným riešením, či už pre biznis, štúdium, alebo pre súkromné účely. Zariadenie dokáže citlivo a zreteľne zachytávať rozhovor vo svojom okolí. Bez pochybností patrí toto exkluzívne pero medzi špičkové maskované diktafóny na trhu. Zariadenie posúva kategóriu výrobkov v jeho triede o niekoľko úrovní vyššie, a to najmä kvôli svojím užitočným a obšírnym vlastnostiam a funkciám.

Medzi veľké výhody tohto zakamuflovaného diktafónu v pere patri dlhá výdrž zabudovanej batérie, ktorá vydrží nahrávať audio záznam dlhodobo, a to až 19 hodín nepretržite na jedno nabitie. Pri zapnutej funkcii detekcie hlasu zariadenie začne zaznamenávať audio nahrávku len v tom momente, kedy zachytí hlas z okolia. Táto funkcia nielenže slúži na zaznamenávanie dôležitých momentov, ale hlavne šetrí batériu v zariadení. Zariadenie vydrží v pohotovostnom režime nahrávania pri zapnutej funkcii hlasovej detekcie približne 30 dní. Doba nabíjania na plnú kapacitu batérie prostredníctvom bežného USB portu trvá približne 2 hodiny.

Diktafón zaznamenáva kvalitný zvukový záznam na internú pamäť 8GB, kde sa zmestí približne 144 hodín audio záznamu. Každá jedná audio nahrávka je označená presným dátumom a časom zhotovenia. Zhotovený záznam je prevedený do populárneho audio formátu MP3 a je kompatibilný s akýmkoľvek bežným prehrávačom zvukových médií. Pri tomto zariadení nie je potrebné inštalovať žiadny dodatočný software. Nahrávky je možné si jednoducho stiahnuť pripojením diktafónu do počítača cez rozhranie USB. Zariadenie sa chová pri odšróbovaní a zasunutí vrchnej časti pera s diktafónom do USB portu rovnako ako bežný dátový USB kľúč. Funkcie diktafónu a samotný diktafón sa veľmi jednoducho obsluhuje.

Zariadenie neplní len obyčajnú kamufláž diktafónu v tele pera, má v sebe vloženú atramentovú tuhu, ktorú zoženiete v bežnom papiernictve. Môžete si tak zaznamenávať poznámky na papier, zatiaľ čo zabudovaný diktafón nahráva audio záznam.

V prípade potreby je samozrejme možné mať diktafón pripojený k externému zdroju napájania, čím sa zabezpečí nepretržitý chod zariadenia.

Profesionalny_spionazny_diktafon_ukryty_v_pere_Popis.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Zabudovaný nenápadný diktafón s citlivým mikrofónom
- Zariadenie vydrží zhotovovať audio záznam nepretržite 19 hodín
- Možnosť zapnutia funkcie detekcie hlasu (šetrí batériu a zaznamenáva len podstatné momenty)
- V pohotovostnom režime zariadenie vydrží až 30 dní
- Na zabudovanú kapacitu 8GB sa zmestí približne 144 hodín audio záznamu
- Všetky nahrávky sú označené dátumom a časom zhotovenia
- Zariadenie má zabudovaný nenápadný prepínač na zapínanie a vypínanie nahrávania
- Nahrávky sa zhotovujú v populárnom formáte MP3
- Zariadenie po vložení do USB portu funguje ako bežný USB kľúč
- V prípade potreby je možné mať zariadenie pripojené k externému zdroju a zabezpečiť tak non stop prevádzku
- Diktafón disponuje funkciou ALC (Automatická kontrola úrovne nahrávania)
- S perom je možné písať, kým diktafón nahráva audio záznam
- Atramentová tuha použitá v pere je bežne dostupná v bežnom papiernictve
- Zariadenie sa veľmi jednoducho ovláda

Technické špecifikácie:

Kvalita nahrávania: 128Kbps
Pamäť zariadenia: 8GB
Rozhranie: USB 2.0
Indikátor batérie: LED displej (Vypnuté počas nahrávania)
Čas nahrávania: cca 144 hodín
Doba životnosti batérie: 19 hodín (nepretržitého nahrávania)
Doba nabíjania batérie: cca 2 hodiny
Hlasovo aktivovaný režim nahrávania: Výdrž v pohotovostnom režime približne 30 dní
Úroveň detekcie VAR: 60 dB
Maximálny počet súborov: 999
Rozmer a hmotnosť: 14.3mm (Φ) ×133.5mm (D) , 28.5g
Typ batérie: 3.7V, Li-Polymer 230mA
Prevádzkové podmienky: Teplota: 0° ~ 40 °C
Vlhkosť: 20% ~ 80%
Podpora PC OS: Windows 2000, XP, Vista, Windows 7, 8, 10

Obsah balenia:

1x Diktafón v pere

2x Náhradné náplne

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AR9
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
444,00 € (s DPH)

Tento digitálny diktafón je extrémne ľahký (7 gramov) s mikro rozmerom (29 x 15 x 12 mm). Spoľahlivo a ľahko sa ovláda. Je vyrobený z pevného kovového puzdra. Podporuje aktiváciu hlasu pre ukladanie pamäte, a má 2 režimy nahrávania (nepretržité a pri detekcii hlasu). Ovládanie diktafónu sa vykonáva iba s jedným spínačom. Diktafón disponuje funkciou "digitálneho podpisu".

380,00 € (s DPH)

Najmenší a najnenápadnejší profesionálny špionážny diktafón na trhu s nízkou spotrebou energie a vysokou kvalitou nahrávaného zvuku. Diktafón obsahuje tie najdôležitejšie funkcie pre skryté nahrávanie, ako je spustenie nahrávania pri detekcii hlasu (VAS), šifrovanie zaznamenaných nahrávok, plánovanie nahrávania na presný dátum a čas. 

99,00 € (s DPH)

Ak-28-UR je diktafón s malými rozmermi ktorý sa dá použiť ako prívesok na krk, kľúče, ruksak, alebo v aute. Svojím tvarom pôsobí nenápadne. Diktafón nahráva vo vysokej kvalite a mikrofón zachytí zvuk do vzdialenosti približne piatich metrov. Diktafón sa ľahko ovláda jedným prepínačom a na jedno nabitie do plna dokáže zaznamenať 40 hodín zvuku.

59,90 € (s DPH)

AKds13 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si nenápadne upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk zo všetkých smerov 360° dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds13 je ľahučký a prenášate si ho v prenosnom nabíjateľnom puzdre. Je vhodný pri tvorbe videa do sociálnych sieti.

115,00 € (s DPH)

AKR-820 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v pere s dlhou výdržou nahrávania až 40 hodín s funkciou detekcie zvuku a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka tomu že je neustále v pohotovostnom móde. Zároveň má možnosť vypočuť nahrávky bez nutnosti použitia počítača. Pamäť zariadenia má dostatočnú kapacitu a to 32GB. Zariadenie sa dá využiť aj na počúvanie hudby, nahrávok a prenos rôznych súborov.

340,00 € (s DPH)

Hlavnou výhodou Diktafónu S78 je, že okrem vstavanej nabíjateľnej batérie má aj solárny panel ktorý dobíja batériu počas nahrávania. Pre nepretržitý chod musíte vystaviť rekordér dostatočnému svetlu a nastaviť ho do režimu nepretržitého nahrávania dokola. Takto z neho urobíte „čiernu skrinku“ ktorá bude zaznamenávať všetko, čo sa v miestnosti deje za posledných 150 hodín (ak nenastavíte inak).

43,20 € (s DPH)

AKds12 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk presne z vašich úst čisto a zreteľne. Dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds12 je vhodný pri tvorbe novinárskych rozhovorov, videí do sociálnych sieti.

26,40 € (s DPH)

Digitálny bezdrôtový  menič hlasu, ktorý dokáže zmeniť Váš hlas v ôsmych rôznych zneniach podľa Vášho výberu. S týmto zariadením nachytáte kohokoľvek bez toho, aby rozpoznal Váš hlas. Stačí len rozprávať a o ostatné sa postará modulátor. Prístroj má možnosť nastavenia výšky tónu hlasu a rýchlosti odozvy pre ešte dokonalejší efekt robotického hlasu. Zmeňte bežné telefonáty na zábavné nachytávky.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa