Špionážny diktafón ako prívesok Ak-28-UR

Ak-28-UR je diktafón s malými rozmermi ktorý sa dá použiť ako prívesok na krk, kľúče, ruksak, alebo v aute. Svojím tvarom pôsobí nenápadne. Diktafón nahráva vo vysokej kvalite a mikrofón zachytí zvuk do vzdialenosti približne piatich metrov. Diktafón sa ľahko ovláda jedným prepínačom a na jedno nabitie do plna dokáže zaznamenať 40 hodín zvuku.

99,00 € (s DPH)
Kód:
Ak-28-UR
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Diktafón ukrytý v prívesku nebudí žiadne podozrenie pričom zaznamenáva kvalitný zvuk. Diktafón Ak-28-UR sa jednoducho ovláda jedným prepínačom zapnúť vypnúť. Po prepnutí prepínača sa spustí hlasom aktivovaný záznam (funkcia VOX), záznamová bitová rýchlosť 192 kb/s (vizuálna kontrola: zabliká červená kontrolka po nej modrá kontrolka 5-krát zabliká a zhasne). Počas nahrávania nesvieti žiadna kontrolka. Na jedno nabitie dokáže diktafón zaznamenať 40 hodín záznamu.

diktafon Ak-28-UR              Ultra fialová lampa

Vlastnosti zariadenia:

- Nenápadný vzhľad
- Kvalitný záznam
- Dlhá výdrž nahrávania
- Možnosť použitia ako USB kľúč
- Jednoduché ovládanie
- Slušný dosah mikrofónu
- Nastaviteľný dátum a čas

Technické špecifikácie:

Formát záznamu: WAV, 192 kbps
Nahrávku ukladá: Do 4 hodinových blokov
Ultrafialová led lampa: Na kontrolu bankoviek
Pamäť: 8GB
Dĺžka záznamu do zaplnenia pamäti: 94 hodín
Batéria: Polymérová batéria 3,7V 160mAh
Výdrž batérie: 40 hodín nahrávania
Rozmery zariadenia: 32 x 60 mm
Hmotnosť: 13 g

Obsah balenia:

1x Diktafón

5x Nálepka na zakrytie USB zásuvky

1x USB nabíjací kábel

1x Šnúrka

1x Manuál

Podrobnosti o produkte
Ak-28-UR
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
444,00 € (s DPH)

Tento plochý digitálny diktafón je jedným z najmenších profesionálnych záznamníkov na svete, ktorý ponúka široké možnosti nahrávacích režimov. Svojím miniatúrnym rozmerom a neobvyklým dizajnom nevzbudzuje žiadne podozrenie, skôr pripomína prívesok na kľúče. Vstavaný citlivý mikrofón poskytuje vysokú citlivosť a dokáže zaznamenávať reč a zvuky z okolia vo vysokej kvalite do vzdialenosti 12 metrov.

119,00 € (s DPH)

Nabíjací stojan (micro USB) v sebe ukrýva špionážnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, videozáznam pri pohybe, alebo samostatný zvuk. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na micro SD kartu, ktorá je nenápadne ukrytá v zariadení. Všetky funkcie sa zapínajú diaľkovým ovládaním.

26,40 € (s DPH)

Digitálny bezdrôtový  menič hlasu, ktorý dokáže zmeniť Váš hlas v ôsmych rôznych zneniach podľa Vášho výberu. S týmto zariadením nachytáte kohokoľvek bez toho, aby rozpoznal Váš hlas. Stačí len rozprávať a o ostatné sa postará modulátor. Prístroj má možnosť nastavenia výšky tónu hlasu a rýchlosti odozvy pre ešte dokonalejší efekt robotického hlasu. Zmeňte bežné telefonáty na zábavné nachytávky.

104,90 € (s DPH)

Zariadenie nahráva čistý a kvalitný zvuk. Diktafón svojím nenápadným vzhľadom pripomína záložnú nabíjačku pre smartfóny a tablety, tzv. power bank. Zariadenie okrem nahrávania skrytých audio záznamov dokáže nabíjať akýkoľvek smartfón, alebo tablet s USB. Vysoká kapacita batérie zabezpečuje dlhotrvajúcu prevádzku zariadenia až 150 dní v pohotovostnom režime. 

444,00 € (s DPH)

Tento digitálny diktafón je extrémne ľahký (7 gramov) s mikro rozmerom (29 x 15 x 12 mm). Spoľahlivo a ľahko sa ovláda. Je vyrobený z pevného kovového puzdra. Podporuje aktiváciu hlasu pre ukladanie pamäte, a má 2 režimy nahrávania (nepretržité a pri detekcii hlasu). Ovládanie diktafónu sa vykonáva iba s jedným spínačom. Diktafón disponuje funkciou "digitálneho podpisu".

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa