Diktafón Edic-mini Tiny 16+ S78

Hlavnou výhodou Diktafónu S78 je, že okrem vstavanej nabíjateľnej batérie má aj solárny panel ktorý dobíja batériu počas nahrávania. Pre nepretržitý chod musíte vystaviť rekordér dostatočnému svetlu a nastaviť ho do režimu nepretržitého nahrávania dokola. Takto z neho urobíte „čiernu skrinku“ ktorá bude zaznamenávať všetko, čo sa v miestnosti deje za posledných 150 hodín (ak nenastavíte inak).

340,00 € (s DPH)
Kód:
AK-s78
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

• Tento model je jedinečný vďaka použitiu dvoch solárnych panelov, ktoré mu umožňujú dobíjať vstavanú dobíjaciu batériu a tým predĺžiť nepretržitú prevádzku rekordéra v závislosti od úrovne osvetlenia. 

• Nízka spotreba energie a vysokokapacitná batéria umožňujú nepretržité nahrávanie zvuku zo vstavanej batérie dlhšie ako dva dni.

• Profesionálna elektronika poskytuje 16-bitový zvukový kodek, ktorý výrazne zlepšil kvalitu záznamu. Nový algoritmus digitalizácie zvuku umožnil znížiť digitálny šum.

• Vďaka svojej miniatúrnej veľkosti a nízkej hmotnosti je zariadenie veľmi mobilné a ľahko sa používa.

• Mikrofón rekordéra sa vyznačuje vysokou citlivosťou a nízkou hladinou hluku, čo umožňuje profesionálny záznam zvuku až do vzdialenosti 15 metrov.

• Automatic Gain Control (AGC), ktorý vám umožňuje ovládať úroveň zvuku pri nahrávaní. To vám umožní dokonale zaznamenať veľmi hlasné zvuky a zosilniť tiché zvuky. 

• Zariadenie sa veľmi ľahko používa: nahrávanie sa aktivuje jednoducho a rýchlo pomocou posuvného prepínača.

• S78 podporuje systém digitálnych značiek: k záznamu sa pridávajú tiché značky na identifikáciu času a dátumu záznamu a typu záznamníka a jeho sériového čísla, čo sa nedá nijako zmeniť.

• Použitie adaptéra USB 2.0 umožňuje rýchle načítanie záznamov do osobného počítača.

• Pomocou špeciálneho softvéru môže užívateľ jednoducho upraviť kvalitu a čas záznamu, povoliť a nakonfigurovať profesionálne funkcie podľa prostredia a v súlade s požiadavkami.

  

Vlastnosti zariadenia:

• Nepretržitý kvalitný záznam zvuku na vzdialenosť až 15 metrov 

• Automatic Gain Control (AGC), ktorý vám umožňuje ovládať úroveň zvuku pri nahrávaní

• Dva solárne panely rozširujú nepretržitú prevádzku

• Vstavaná nabíjateľná batéria poskytuje až 60 hodín prevádzky

• 4 GB vstavanej pamäte alebo až 150 hodín záznamu (v režime 8 kHz, u-Law) 

• Nahrávanie je povolené pomocou prepínača, systému aktivácie hlasom (VAS) alebo denných a jednorazových časovačov

• LED prevádzka záznamníka 

• Nahrávanie v kuse do zaplnenia pamäte, nahrávanie dookola - staré záznamy nahradí novými  

• Systém digitálnych značiek, ktorý umožňuje autentifikáciu záznamu 

• Vysokorýchlostné USB 2.0 (až 7 Mb/s) 

• Vstavané hodiny a kalendár

 
Ďalšie vlastnosti zariadenia:

• Prehrávanie, sťahovanie, úprava a odstraňovanie záznamov

• Upravte záznam a nastavte požadovaný pomer kvality a trvania

• Pripojte a nakonfigurujte ďalšie funkcie a možnosti rekordéra (časovače, VAS atď.)

• Prehrávajte nahrávky priamo z rekordéra bez ich nahrávania do počítača

• vystrihnúť a vykonať operácie s vybranou časťou záznamu

• vybrať a prehrať len požadované časti nahrávky, ktoré vykonáva VAS vynechaním častí kde je nahraté ticho

• Vďaka vstavaným tipom je správa programov veľmi jednoduchá a pohodlná.

 

Technické špecifikácie:

Čas záznamu: 150 hod (kapacita pamäte)
Výdrž batérie v režime nahrávania: 74 hodín
Výdrž batérie v režime VAS: 150 hodín
Výdrž batérie v pohotovostnom režime: 4 mesiace
Citlivosť vstavaného mikrofónu: 15m
Zabudovaná flash pamäť: 4 Gb
Rozhranie: USB 2.0
Audiokodek: 16 bit
Formát záznamu: WAV - Mono
Frekvenčné pásmo: 100-10000 Hz
Dynamický rozsah: 65 dB
Vzorkovacia frekvencia: 8, 10, 13.3, 20
Systém aktivácie hlasom: ÁNO
Časované nahrávanie: ÁNO
Obal: Plast + sklo
Rozmery VŠH: 41 x 29 x 8 mm
Váha: 14 gObsah balenia:

1x Diktafón Edic-mini Tiny 16+ S78

1x USB kľúč pre prácu s diktafónom

1x Manuál 

Podrobnosti o produkte
AK-s78
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
115,00 € (s DPH)

AKR-820 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v pere s dlhou výdržou nahrávania až 40 hodín s funkciou detekcie zvuku a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka tomu že je neustále v pohotovostnom móde. Zároveň má možnosť vypočuť nahrávky bez nutnosti použitia počítača. Pamäť zariadenia má dostatočnú kapacitu a to 32GB. Zariadenie sa dá využiť aj na počúvanie hudby, nahrávok a prenos rôznych súborov.

120,00 € (s DPH)

AK-RM6 je diktafón s malými rozmermi ktorý sa dá použiť ako prívesok na krk, kľúče, ruksak, v aute kde pôsobí nenápadne. Diktafón nahráva vo vysokej kvalite a mikrofón zachytí zvuk do vzdialenosti približne piatich metrov. Diktafón sa ľahko ovláda jedným prepínačom a na jedno nabitie do plna dokáže zaznamenať 12,5 hodín zvuku. Disponuje funkciou detekcia hlasu a plánované nahrávanie podľa rozvrhu.

444,00 € (s DPH)

Digitálny rekordér je vyrobený z odolného platového puzdra . Diktafón zabezpečuje vysokú kvalitu záznamu (vzhľadom k 16-bitovému audio kodeku), zariadenie podporuje hlasovú aktiváciu pre úsporu pamäti a kapacity batérie (až 70 záznamových hodín). Diktafón je určený pre kvalitné nahrávanie zvuku v náročných akustických podmienkach (systém AGC) a to pre dlhé vzdialenosti až 15 metrov.

59,90 € (s DPH)

AKds13 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si nenápadne upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk zo všetkých smerov 360° dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds13 je ľahučký a prenášate si ho v prenosnom nabíjateľnom puzdre. Je vhodný pri tvorbe videa do sociálnych sieti.

119,00 € (s DPH)

Nabíjací stojan (micro USB) v sebe ukrýva špionážnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, videozáznam pri pohybe, alebo samostatný zvuk. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na micro SD kartu, ktorá je nenápadne ukrytá v zariadení. Všetky funkcie sa zapínajú diaľkovým ovládaním.

444,00 € (s DPH)

Tento digitálny diktafón je extrémne ľahký (7 gramov) s mikro rozmerom (29 x 15 x 12 mm). Spoľahlivo a ľahko sa ovláda. Je vyrobený z pevného kovového puzdra. Podporuje aktiváciu hlasu pre ukladanie pamäte, a má 2 režimy nahrávania (nepretržité a pri detekcii hlasu). Ovládanie diktafónu sa vykonáva iba s jedným spínačom. Diktafón disponuje funkciou "digitálneho podpisu".

144,00 € (s DPH)

AKA-R02 je šikovný zvukový rekordér menších rozmerov s ultra dlhou výdržou batérie, ovládaním cez wifi internet a aplikáciu priamo vo vašom mobilnom zariadení. Už žiadne ďalšie poplatky. Môžete odpočúvať živý zvuk, alebo prehrávať záznamy z histórie a to všetko cez bežný internet. Zariadenie disponuje aj detekciou zvuku a tím pádom máte hneď informáciu v aplikácii, takže vám nič dôležité neunikne.

43,20 € (s DPH)

AKds12 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk presne z vašich úst čisto a zreteľne. Dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds12 je vhodný pri tvorbe novinárskych rozhovorov, videí do sociálnych sieti.

380,00 € (s DPH)

Najmenší a najnenápadnejší profesionálny špionážny diktafón na trhu s nízkou spotrebou energie a vysokou kvalitou nahrávaného zvuku. Diktafón obsahuje tie najdôležitejšie funkcie pre skryté nahrávanie, ako je spustenie nahrávania pri detekcii hlasu (VAS), šifrovanie zaznamenaných nahrávok, plánovanie nahrávania na presný dátum a čas. 

120,00 € (s DPH)

Diktafón AKR-900 má zabudovaný magnet, disponuje dlhou výdržou batérie (6dní), možnosťou nahrávania v kuse a detekciou zvuku. Nahrávky sa dajú vypočuť aj bez použitia počítača, nahrávaný zvuk vďaka procesoru na redukciu šumu je kvalitne zaznamenaný. Diktafón je tvarovo zaoblený, ľahko sa ovláda jedným prepínačom. Výborne sa hodí na nahrávanie prednášok, školení, ako aj na skryté nahrávanie.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa