Profesionálny špionážny diktafón ukrytý v powerbanke AKR-500

Zariadenie nahráva čistý a kvalitný zvuk. Diktafón svojím nenápadným vzhľadom pripomína záložnú nabíjačku pre smartfóny a tablety, tzv. power bank. Zariadenie okrem nahrávania skrytých audio záznamov dokáže nabíjať akýkoľvek smartfón, alebo tablet s USB. Vysoká kapacita batérie zabezpečuje dlhotrvajúcu prevádzku zariadenia až 150 dní v pohotovostnom režime. 

165,00 € (s DPH)
Kód:
AKR-500
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto zariadenie je nenápadným spojením diktafónu s nabíjačkou pre smartfóny a tablety. Zariadenie má v sebe zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý zaznamenáva čistý zvuk z okolia v ktorom sa nachádza. Zvukové záznamy z diktafónu sú zreteľné až do vzdialenosti 10 metrov. Všetky zhotovené záznamy sa ukladajú na svoju vlastnú internú pamäť.

Tým, že zariadenie plní funkciu prenosnej nabíjačky, zabezpečuje svojou vysokú kapacitou batérie (3000 mAh) dlhotrvajúcu prevádzku nahrávania až 150 dní (v pohotovostnom režime). V prípade, že sa zariadenie použije za účelom záložnej batérie, výdrž sa pri nahrávaní znižuje, nakoľko diktafón a nabíjačka zdieľajú spoločnú nabíjateľnú batériu.

Diktafón zhotovuje audio záznam v režime nepretržitého nahrávania, alebo zvolením režimu detekcie hlasu (VAR).

Ak si užívateľ vyberie funkciu nepretržitého nahrávania, zariadenie nahráva až pokiaľ užívateľ zaznamenávanie nezastaví. V prípade, ak by došlo k zaplneniu internej pamäte, posledný zhotovený zvukový záznam je nahradený aktuálnym záznamom.

Pri voľbe funkcie detekcie hlasu prechádza zariadenie z pohotovostného režimu do aktívneho režimu v momente, kedy zachytí zo svojho okolia hlas alebo zvuk. Po zachytení hlasu, alebo zvuku zariadenie automaticky začne nahrávať nový zvukový záznam. Ak zariadenie nedetekuje žiadny hlas alebo zvuk, automaticky zastaví nahrávanie a prejde do šetriaceho režimu.

Všetky zhotovené audio nahrávky zariadenie ukladá na svoju internú pamäť, pričom každá z audio nahrávok má v názve označenie s presným dátumom a časom zhotovenia. Po pripojení diktafónu pomocou USB, alebo OTG je okamžite možné prehrávať už zhotovené audio záznamy na PC, smartfóne alebo tablete.

Čo sa týka samotnej pamäte zariadenia, netreba sa obávať o nedostatok priestoru pre zhotovené audio nahrávky. Diktafón dokáže zaznamenať až 576 hodín audio záznamu!

Diktafón je svojou konštrukciou prispôsobený tak, že zo spodnej strany má k dispozícii možnosť vložiť magnet, ktorý je dodávaný v balení spoločne s diktafónom a ostatným príslušenstvom. Vďaka možnosti pripevnenia magnetu je možné pripevniť diktafón na akýkoľvek magnetický povrch.

Vlastnosti zariadenia:

- Nenápadný dizajn prispôsobený pre rôzne spôsoby využitia.
Dva režimy nahrávania:

- Nepretržité nahrávanie s výdržou batérie až 14 dní
- Nahrávanie pri detekcii hlasu s výdržou až 150 dní na jedno nabitie.
- Kapacita internej pamäte 16GB na ktorú je možné nahrať až 576 hodín zvukových záznamov.
- Citlivý mikrofón s HD kvalitou nahrávaného zvuku.
- Zariadenie sa dodáva s programom pre nastavenie presného dátumu a času. Nahrávky sú potom presne označené dátumom a časom zhotovenia.
- Všetky zvukové nahrávky sú ukladané v populárnom formáte MP3.
- Zariadenie slúži aj ako záložná batéria (powerbanka) na nabíjanie externých zariadení (smartfón, tablet).
- Zariadenie funguje na každej platforme, stačí ho pripojiť pomocou dodávaného USB kábla (funguje ako bežné USB pamäťové úložisko).
- V balení je dodávaný magnet, ktorý je možné pripojiť zo spodnej strany k diktafónu a pripevniť ho na akýkoľvek magnetický povrch (napr. pod stôl).
- Možnosť okamžitého prehrávania zhotovených záznamov cez PC, notebook, smartfón alebo tablet pomocou dodávaného USB a OTG kábla (Android zariadenia).
- LED indikátor stavu batérie (LED diódy sú počas nahrávania vypnuté).
- Jednoduché nastavovanie a ovládanie.

Technické špecifikácie:

Interná pamäť: 16 GB
Hlasová detekcia (VAR): Áno
Mikrofón: Integrovaný
Kódovanie: 64 Kbps
Formát nahrávok: MP3
Indikátor (kontrolky): LED diódy
ALC funkcia: Áno
Kapacita batérie: 3000 mAh
Výdrž batérie: - Kontinuálne nahrávanie - 14 dní
- Nahrávanie pri detekcii hlasu - 5 mesiacov
Dĺžka nabíjania batérie: Približne 5 hodín
Rozhranie: USB 2.0
Podporované systémy: Multiplatforma
Rozmer: 93 x 27 x 23 mm
Hmotnosť: 75 g

Obsah balenia:

1x Diktafón v powebanke

1x USB kábel

1x OTG kábel

1x Magnet

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-500
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
26,40 € (s DPH)

Digitálny bezdrôtový  menič hlasu, ktorý dokáže zmeniť Váš hlas v ôsmych rôznych zneniach podľa Vášho výberu. S týmto zariadením nachytáte kohokoľvek bez toho, aby rozpoznal Váš hlas. Stačí len rozprávať a o ostatné sa postará modulátor. Prístroj má možnosť nastavenia výšky tónu hlasu a rýchlosti odozvy pre ešte dokonalejší efekt robotického hlasu. Zmeňte bežné telefonáty na zábavné nachytávky.

444,00 € (s DPH)

Tento digitálny diktafón je extrémne ľahký (7 gramov) s mikro rozmerom (29 x 15 x 12 mm). Spoľahlivo a ľahko sa ovláda. Je vyrobený z pevného kovového puzdra. Podporuje aktiváciu hlasu pre ukladanie pamäte, a má 2 režimy nahrávania (nepretržité a pri detekcii hlasu). Ovládanie diktafónu sa vykonáva iba s jedným spínačom. Diktafón disponuje funkciou "digitálneho podpisu".

43,20 € (s DPH)

AKds12 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk presne z vašich úst čisto a zreteľne. Dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds12 je vhodný pri tvorbe novinárskych rozhovorov, videí do sociálnych sieti.

115,00 € (s DPH)

AKR-820 je kvalitne spracovaný diktafón ukrytý v pere s dlhou výdržou nahrávania až 40 hodín s funkciou detekcie zvuku a možnosťou použitia kedykoľvek vďaka tomu že je neustále v pohotovostnom móde. Zároveň má možnosť vypočuť nahrávky bez nutnosti použitia počítača. Pamäť zariadenia má dostatočnú kapacitu a to 32GB. Zariadenie sa dá využiť aj na počúvanie hudby, nahrávok a prenos rôznych súborov.

59,90 € (s DPH)

AKds13 je ľahký, prenosný bezdrôtový mikrofón, ktorý si nenápadne upnete na oblečenie a nahrávanie môže behom pár sekúnd začať. Nepotrebujete sťahovať žiadnu aplikáciu pre iOS a Android. Mikrofón zachytí zvuk zo všetkých smerov 360° dosah spojenia je približne 20m bez prekážok. AKds13 je ľahučký a prenášate si ho v prenosnom nabíjateľnom puzdre. Je vhodný pri tvorbe videa do sociálnych sieti.

144,00 € (s DPH)

AKA-R02 je šikovný zvukový rekordér menších rozmerov s ultra dlhou výdržou batérie, ovládaním cez wifi internet a aplikáciu priamo vo vašom mobilnom zariadení. Už žiadne ďalšie poplatky. Môžete odpočúvať živý zvuk, alebo prehrávať záznamy z histórie a to všetko cez bežný internet. Zariadenie disponuje aj detekciou zvuku a tím pádom máte hneď informáciu v aplikácii, takže vám nič dôležité neunikne.

444,00 € (s DPH)

Digitálny rekordér je vyrobený z odolného platového puzdra . Diktafón zabezpečuje vysokú kvalitu záznamu (vzhľadom k 16-bitovému audio kodeku), zariadenie podporuje hlasovú aktiváciu pre úsporu pamäti a kapacity batérie (až 70 záznamových hodín). Diktafón je určený pre kvalitné nahrávanie zvuku v náročných akustických podmienkach (systém AGC) a to pre dlhé vzdialenosti až 15 metrov.

68,00 € (s DPH)

Diktafón ukrytý v moderných hodinkách s MP3 prehrávačom na prvý pohľad pôsobí nenápadne. Vďaka zabudovanému reproduktoru dokážu prehrávať záznamy bez nutnosti pripájania slúchadiel. Vďaka detekcii zvuku môžu nahrávať len v prípade zachytenia zvuku čím výrazne šetria čas pri analýze nahrávky. Na jedno nabitie vydržia nahrávať až 18 hodín. Pre väčšiu bezpečnosť je možné hodinky zablokovať heslom.

99,00 € (s DPH)

Ak-28-UR je diktafón s malými rozmermi ktorý sa dá použiť ako prívesok na krk, kľúče, ruksak, alebo v aute. Svojím tvarom pôsobí nenápadne. Diktafón nahráva vo vysokej kvalite a mikrofón zachytí zvuk do vzdialenosti približne piatich metrov. Diktafón sa ľahko ovláda jedným prepínačom a na jedno nabitie do plna dokáže zaznamenať 40 hodín zvuku.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa