Profesionálny špionážny diktafón ukrytý v powerbanke AKR-500

Zariadenie nahráva čistý a kvalitný zvuk. Diktafón svojím nenápadným vzhľadom pripomína záložnú nabíjačku pre smartfóny a tablety, tzv. power bank. Zariadenie okrem nahrávania skrytých audio záznamov dokáže nabíjať akýkoľvek smartfón, alebo tablet s USB. Vysoká kapacita batérie zabezpečuje dlhotrvajúcu prevádzku zariadenia až 150 dní v pohotovostnom režime. 

104,90 € (s DPH)
Kód:
AKR-500
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto zariadenie je nenápadným spojením diktafónu s nabíjačkou pre smartfóny a tablety. Zariadenie má v sebe zabudovaný citlivý mikrofón, ktorý zaznamenáva čistý zvuk z okolia v ktorom sa nachádza. Zvukové záznamy z diktafónu sú zreteľné až do vzdialenosti 10 metrov. Všetky zhotovené záznamy sa ukladajú na svoju vlastnú internú pamäť.

Tým, že zariadenie plní funkciu prenosnej nabíjačky, zabezpečuje svojou vysokú kapacitou batérie (3000 mAh) dlhotrvajúcu prevádzku nahrávania až 150 dní (v pohotovostnom režime). V prípade, že sa zariadenie použije za účelom záložnej batérie, výdrž sa pri nahrávaní znižuje, nakoľko diktafón a nabíjačka zdieľajú spoločnú nabíjateľnú batériu.

Diktafón zhotovuje audio záznam v režime nepretržitého nahrávania, alebo zvolením režimu detekcie hlasu (VAR).

Ak si užívateľ vyberie funkciu nepretržitého nahrávania, zariadenie nahráva až pokiaľ užívateľ zaznamenávanie nezastaví. V prípade, ak by došlo k zaplneniu internej pamäte, posledný zhotovený zvukový záznam je nahradený aktuálnym záznamom.

Pri voľbe funkcie detekcie hlasu prechádza zariadenie z pohotovostného režimu do aktívneho režimu v momente, kedy zachytí zo svojho okolia hlas alebo zvuk. Po zachytení hlasu, alebo zvuku zariadenie automaticky začne nahrávať nový zvukový záznam. Ak zariadenie nedetekuje žiadny hlas alebo zvuk, automaticky zastaví nahrávanie a prejde do šetriaceho režimu.

Všetky zhotovené audio nahrávky zariadenie ukladá na svoju internú pamäť, pričom každá z audio nahrávok má v názve označenie s presným dátumom a časom zhotovenia. Po pripojení diktafónu pomocou USB, alebo OTG je okamžite možné prehrávať už zhotovené audio záznamy na PC, smartfóne alebo tablete.

Čo sa týka samotnej pamäte zariadenia, netreba sa obávať o nedostatok priestoru pre zhotovené audio nahrávky. Diktafón dokáže zaznamenať až 576 hodín audio záznamu!

Diktafón je svojou konštrukciou prispôsobený tak, že zo spodnej strany má k dispozícii možnosť vložiť magnet, ktorý je dodávaný v balení spoločne s diktafónom a ostatným príslušenstvom. Vďaka možnosti pripevnenia magnetu je možné pripevniť diktafón na akýkoľvek magnetický povrch.

Vlastnosti zariadenia:

- Nenápadný dizajn prispôsobený pre rôzne spôsoby využitia.
Dva režimy nahrávania:

- Nepretržité nahrávanie s výdržou batérie až 14 dní
- Nahrávanie pri detekcii hlasu s výdržou až 150 dní na jedno nabitie.
- Kapacita internej pamäte 16GB na ktorú je možné nahrať až 576 hodín zvukových záznamov.
- Citlivý mikrofón s HD kvalitou nahrávaného zvuku.
- Zariadenie sa dodáva s programom pre nastavenie presného dátumu a času. Nahrávky sú potom presne označené dátumom a časom zhotovenia.
- Všetky zvukové nahrávky sú ukladané v populárnom formáte MP3.
- Zariadenie slúži aj ako záložná batéria (powerbanka) na nabíjanie externých zariadení (smartfón, tablet).
- Zariadenie funguje na každej platforme, stačí ho pripojiť pomocou dodávaného USB kábla (funguje ako bežné USB pamäťové úložisko).
- V balení je dodávaný magnet, ktorý je možné pripojiť zo spodnej strany k diktafónu a pripevniť ho na akýkoľvek magnetický povrch (napr. pod stôl).
- Možnosť okamžitého prehrávania zhotovených záznamov cez PC, notebook, smartfón alebo tablet pomocou dodávaného USB a OTG kábla (Android zariadenia).
- LED indikátor stavu batérie (LED diódy sú počas nahrávania vypnuté).
- Jednoduché nastavovanie a ovládanie.

Technické špecifikácie:

Interná pamäť: 16 GB
Hlasová detekcia (VAR): Áno
Mikrofón: Integrovaný
Kódovanie: 64 Kbps
Formát nahrávok: MP3
Indikátor (kontrolky): LED diódy
ALC funkcia: Áno
Kapacita batérie: 3000 mAh
Výdrž batérie: - Kontinuálne nahrávanie - 14 dní
- Nahrávanie pri detekcii hlasu - 5 mesiacov
Dĺžka nabíjania batérie: Približne 5 hodín
Rozhranie: USB 2.0
Podporované systémy: Multiplatforma
Rozmer: 93 x 27 x 23 mm
Hmotnosť: 75 g

Obsah balenia:

1x Diktafón v powebanke

1x USB kábel

1x OTG kábel

1x Magnet

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AKR-500
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
444,00 € (s DPH)

Tento plochý digitálny diktafón je jedným z najmenších profesionálnych záznamníkov na svete, ktorý ponúka široké možnosti nahrávacích režimov. Svojím miniatúrnym rozmerom a neobvyklým dizajnom nevzbudzuje žiadne podozrenie, skôr pripomína prívesok na kľúče. Vstavaný citlivý mikrofón poskytuje vysokú citlivosť a dokáže zaznamenávať reč a zvuky z okolia vo vysokej kvalite do vzdialenosti 12 metrov.

380,00 € (s DPH)

Najmenší a najnenápadnejší profesionálny špionážny diktafón na trhu s nízkou spotrebou energie a vysokou kvalitou nahrávaného zvuku. Diktafón obsahuje tie najdôležitejšie funkcie pre skryté nahrávanie, ako je spustenie nahrávania pri detekcii hlasu (VAS), šifrovanie zaznamenaných nahrávok, plánovanie nahrávania na presný dátum a čas. 

444,00 € (s DPH)

Digitálny rekordér je vyrobený z odolného platového puzdra . Diktafón zabezpečuje vysokú kvalitu záznamu (vzhľadom k 16-bitovému audio kodeku), zariadenie podporuje hlasovú aktiváciu pre úsporu pamäti a kapacity batérie (až 70 záznamových hodín). Diktafón je určený pre kvalitné nahrávanie zvuku v náročných akustických podmienkach (systém AGC) a to pre dlhé vzdialenosti až 15 metrov.

120,00 € (s DPH)

Diktafón AKR-900 má zabudovaný magnet, disponuje dlhou výdržou batérie (6dní), možnosťou nahrávania v kuse a detekciou zvuku. Nahrávky sa dajú vypočuť aj bez použitia počítača, nahrávaný zvuk vďaka procesoru na redukciu šumu je kvalitne zaznamenaný. Diktafón je tvarovo zaoblený, ľahko sa ovláda jedným prepínačom. Výborne sa hodí na nahrávanie prednášok, školení, ako aj na skryté nahrávanie.

340,00 € (s DPH)

Hlavnou výhodou Diktafónu S78 je, že okrem vstavanej nabíjateľnej batérie má aj solárny panel ktorý dobíja batériu počas nahrávania. Pre nepretržitý chod musíte vystaviť rekordér dostatočnému svetlu a nastaviť ho do režimu nepretržitého nahrávania dokola. Takto z neho urobíte „čiernu skrinku“ ktorá bude zaznamenávať všetko, čo sa v miestnosti deje za posledných 150 hodín (ak nenastavíte inak).

119,00 € (s DPH)

Nabíjací stojan (micro USB) v sebe ukrýva špionážnu kameru, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom, videozáznam pri pohybe, alebo samostatný zvuk. Všetky zhotovené video záznamy ukladá na micro SD kartu, ktorá je nenápadne ukrytá v zariadení. Všetky funkcie sa zapínajú diaľkovým ovládaním.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa