Lawmate PV-DY20i kamerový modul

Kamerový modul Lawmate PV-DY20i je dokonalým riešením na vlastné ukrytie kamery kdekoľvek. Zariadenie disponuje veľmi jednoduchým ovládaním za pomoci prepínačov na tele ako aj prostredníctvom mobilnej aplikácie pre iOS a Android cez ktorú je možnosť vzdialene sledovať záznamy ako aj živý obraz. Súčasťou je aj diaľkové ovládanie, ktorým sa dá zapnúť a vypnúť prístroj, nahrávanie a WiFi.

319,00 € (s DPH)
Kód:
PV-DY20i
Značka:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Kamerový modul Lawmate PV-DY20i je ideálnym riešením pre tých, ktorí uvažujú o vlastnom zabudovaní kamery. Modul je vybavený vibračným zariadením (dá sa zapnúť a vypnúť) ktoré nám oznámi že bol modul zapnutý alebo vypnutý a že ste spustili alebo zastavili nahrávanie. Hodí sa to v prípade že ho máte zabudovaný v oblečení na tele. PV-DY20i disponuje WiFi modulom, vďaka ktorému môžete sledovať obraz z kamery prakticky kdekoľvek na svete a to vďaka stabilnej mobilnej aplikácii určenej pre mobilné zariadenia s operačným systémom Anroid alebo iOS. Prostredníctvom tejto mobilnej aplikácie môžete zhotovovať video záznamy so zvukom, prehrať zaznamenané záznamy a taktiež aj nastavovať parametre zariadenia.

Zariadenie poskytuje až 3 rôzne úrovne rozlíšenia - od WVGA až po Full HD. Čím nižšie rozlíšenie, tým viac záznamov sa zmestí na SD kartu v zariadení.

Zariadenie môže biť napájané aj z externého zdroja čo mu zabezpečí neobmedzenú prevádzku a to aj vďaka funkcii "zmazanie najstaršieho záznamu novým". Táto funkcia sa dá kedykoľvek zapnúť a vypnúť. Miesto v pamäti sa dá ušetriť aj zapnutím funkcie "detekcia pohybu" čo spôsobí že modul bude nahrávať len vtedy keď zachytí pohyb pred objektívom kamery.


Súčasťou balenia je aj diaľkové ovládanie Lawmate PI-RF50, ktorým dokážete kameru ovládať len v prípade, že sa nachádzate 10 metrov od zariadenia. Diaľkový ovládač má možnosť zapnúť / vypnúť prístroj, zapnúť / vypnúť Wifi, zapnúť / vypnúť nahrávanie. Veľmi dobrou funkciou je zapnúť / vypnúť vibrovanie tohto diaľkového ovládača vďaka čomu môžete modul ovládať aj z vrecka nohavíc. Dokonalý diaľkový ovládač disponuje svetelnými kontrolkami ktoré dokážu overiť zapnuté funkcie čím máte istotu že prístroj pracuje správne.

Vlastnosti zariadenia:

- Možnosť nastavenia rozlíšenia záznamu
- Možnosť vzdialeného sledovanie cez internet prostredníctvom WiFi modulu a aplikácie
- Výber z dvoch režimov nahrávania (nepretržite / pri zachytení pohybu)
- Automatické premazávanie najstarších záznamov
- Podpora pamäťovej karty
- Relatívne dlhá výdrž batérie
- Možnosť nahrávania so zvukom
- Dĺžka záznamu až 240 minút pri nepretržitom nahrávaní

Technické špecifikácie:


Senzor: 1,3" CMOS
Uhol zobrazenia: 66°
Rozlíšenie: 1920x1080 / 1280x720 / 848x480P
Počet snímok za sekundu: 30
Podpora pamäťovej karty a typ: Áno, micro SD (max. 32GB)
Maximálna spotreba kapacity SD karty: Na 32 GB sa vmestí približne 600 minút záznamu
Možnosť nepretržitého pripojenia v elektrickej sieti: Áno
spotreba pamäte: 240 min. WVGA záznamu v kuse pri vypnutej WiFi
180 min. Full HD záznamu pri  zapnutej WiFi
Svetelnosť: 3.3 LUX
Spotreba pri nahrávaní videa: 450 - 500 mAh
Možnosť zhotovenia fotografií: Áno
Možnosť samostatného nahrávania zvuku: Nie
Možnosť nahrávania videozáznamu so zvukom: Áno
Detekcia pohybu: Áno
Maximálny čas nahrávania na jedno nabitie do plna: 240 minút
Kapacita batérie: 2 200 mAh
Čas nabíjania: 4 - 6 hodín
Rozmery: 42,8 x 36,8 x 10,7mm

Obsah balenia:

1x Kamerový modul

1x Diaľkové ovládanie

1x Batéria

2x USB kábel

1x Pamäťová karta (16GB)

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
PV-DY20i
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
299,00 € (s DPH)

LawMate PV-AP10i skrytá FULL HD WiFi / IP / DVR kamera zabudovaná v atrape čističky vzduchu je vhodná pre vaše kancelárske a domáce priestory. Zariadenie je napájané káblom, nahrávanie a prezeranie záznamov je možne na diaľku cez mobilnú aplikáciu. Všetky upozornenia na pohyb a živý obraz máte priamo v aplikácii ktorá je už v cene prístroja. Prístroj funguje aj ako DVR bez potreby internetu.

349,00 € (s DPH)

PV-500L4i je prvé DVR zariadenie s podporou P2P/IP, ktoré je kompatibilné s analógovými kamerami CMOS a CCD. Zariadenie umožňuje pripojenie ku kamere prostredníctvom mobilnej aplikácie pre systémy iOS a Android. Vďaka mobilným aplikáciám je možné sledovať obraz na živo, alebo zo záznamu z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet (cez smartfón alebo tablet).

336,00 € (s DPH)

AKMASA-5a je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

444,00 € (s DPH)

Tento plochý digitálny diktafón je jedným z najmenších profesionálnych záznamníkov na svete, ktorý ponúka široké možnosti nahrávacích režimov. Svojím miniatúrnym rozmerom a neobvyklým dizajnom nevzbudzuje žiadne podozrenie, skôr pripomína prívesok na kľúče. Vstavaný citlivý mikrofón poskytuje vysokú citlivosť a dokáže zaznamenávať reč a zvuky z okolia vo vysokej kvalite do vzdialenosti 12 metrov.

260,40 € (s DPH)

PV-IP7HDi je špionážne puzdro prispôsobené pre smartfóny iPhone 7, ktoré má zabudovanú mikro CMOS kameru. Zariadenie zaznamenáva kvalitné video v rozlíšení Full HD (1080p) spoločne so zvukom. Vďaka možnosti pripojenia cez Wi-Fi modul priamo do zariadenia, je možné sledovať video záznam v reálnom čase, alebo zo záznamu cez smartfón alebo tablet. Zariadenie má podporú aplikácii pre iOS a Android.

444,00 € (s DPH)

Digitálny rekordér je vyrobený z odolného platového puzdra . Diktafón zabezpečuje vysokú kvalitu záznamu (vzhľadom k 16-bitovému audio kodeku), zariadenie podporuje hlasovú aktiváciu pre úsporu pamäti a kapacity batérie (až 70 záznamových hodín). Diktafón je určený pre kvalitné nahrávanie zvuku v náročných akustických podmienkach (systém AGC) a to pre dlhé vzdialenosti až 15 metrov.

154,80 € (s DPH)

Malý diktafón s dlhou výdržou nahrávania zvukových záznamov poskytuje priame spojenie s pevnou linkou, ktoré umožňuje automatické zaznamenávanie prichádzajúcich hovorov. Zariadenie poskytuje taktiež funkciu zaznamenávania hovorov hlasovou detekciou. Zariadenie sa jednoducho ovláda a je možné ho tajne ovládať pomocou vibrácií alebo zvolenej LED signalizácie.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa