LawMate PV-CHG30i - Univerzálna nabíjačka pre smartfóny

Univerzálna plnefunkčná nabíjačka pre smartfóny LawMate PV-CHG30i so skrytou FULL HD kamerou so sledovaním na diaľku disponuje vymeniteľnými koncovkami pre rôzne zariadenia. Disponuje detekciou pohybu a nočným videním.

318,00 € (s DPH)
Kód:
PV-CHG30i
Značka:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Novo vydaný LawMate PV-CHG30i má viacero nabíjacích hláv, ktoré sú ľahko vymeniteľné a sú kompatibilné s rôznymi typmi smartfónov. 

konektory

Zatiaľ čo predchádzajúce modely (PV-GHG20i pre Android a iOS) boli kompatibilné iba so smartfónmi, PV-CHG30i je možné používať s tabletmi, čo umožňuje väčšiu obrazovku pri sledovaní živého vysielania. Rovnako ako všetky modely Lawmate IP ponúka prístup k nastaveniam, živému vysielaniu a snímkam odkiaľkoľvek na svete s dostupnosťou Wi-Fi / mobilnej siete. Cez aplikáciu môžete v kľude aj na diaľku nastavovať všetky funkcie ako aj formátovať SD kartu.

Túto plne funkčnú nabíjačku smartfónov je možné nastaviť na rôzne rozlíšenia (1080p / 720p / WVGA) a viaceré režimy nahrávania ( nepretržite / manuálne / detekcia pohybu ) a zároveň ponúka funkciu prepisovania posledných záznamov ak je SD karta plná. Snímač CDS na zadnej strane zariadenia automaticky zapne funkciu nočného videnia (infraled) keď je v miestnosti tma. S príslušenstvom je dodávaná 32 GB SD karta. 

Táto nabíjačka je napájaná priamo z elektrickej zásuvky, čo zaisťuje nepretržité nahrávanie čím máte zabezpečené že neprídete o žiadne dôležité momenty.

Ide o skutočne všestranné zariadenie, ktoré sa prispôsobí vašim požiadavkám na nahrávanie.

Vlastnosti zariadenia:

- Wi-Fi / IP modul vám umožňuje sledovať živé vysielanie odkiaľkoľvek na svete
- Pre smartfóny a tablety
- Plne funkčnú nabíjačku smartfónov
- Vhodná pre rôzne typy smartfónov
- Automatické nočné videnie
- Režimy nahrávania Nepretržite / Manuálne / Detekcia pohybu
- Nahrávanie v slučke

Technické špecifikácie:

Obrazový senzor: 1/2,9" progresívny snímač CMOS
Rozlíšenie snímača: 2000x1121
Citlivosť snímača: 0,1 Lux @ F 2,0
Objektív: F 2,0
Ohnisková vzdialenosť: 4,3 mm
Uhol pohľadu: 78,2°
Video kódovanie: H.264, JPEG
Formát súboru: MOV, JPG
Rozlíšenie záznamu: 1920x1080, 1280x720, 848x480 / 30Fps
Fotografia: 2M (1600*1200)
Wi-Fi: Protokol TCP/IP (IEEE 802.11b/g/n)
Napájanie: DC 5V 3A
Čas záznamu: 500 minút pri rozlíšení 1920x1080 na 16GB
Rozmery:  75x78x72 mm

Obsah balenia:

1x LawMate PV-CHG30i

1x Napájací kábel so zdrojom

1x USB kábel

1x micro SD karta (16GB)

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
PV-CHG30i
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
299,00 € (s DPH)

LawMate PV-AP10i skrytá FULL HD WiFi / IP / DVR kamera zabudovaná v atrape čističky vzduchu je vhodná pre vaše kancelárske a domáce priestory. Zariadenie je napájané káblom, nahrávanie a prezeranie záznamov je možne na diaľku cez mobilnú aplikáciu. Všetky upozornenia na pohyb a živý obraz máte priamo v aplikácii ktorá je už v cene prístroja. Prístroj funguje aj ako DVR bez potreby internetu.

243,60 € (s DPH)

Precízne a diskrétne maskovaná mikro kamera CM-TC10 ľahko zapadne do vášho obleku a kravaty, pri čom nahráva kvalitné záznamy. Používa sa ako bežné nosenie spony na kravate, jediný rozdiel je v tom, že táto spona má v sebe špionážnu kameru. Nevzbudzuje ani najmenšie podozrenie a nie je cítiť žiadny rozdiel od bežnej spony na kravatu.

360,00 € (s DPH)

AKMASA-12 je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

339,00 € (s DPH)

LawMate PV-PB30W skrytá FULL HD WiFi / DVR kamera zabudovaná v power banke je vhodná pre nosenie kdekoľvek kde potrebujete získať dôkazové záznamy. Nastavovanie, nahrávanie a prezeranie záznamov videa so zvukom je možne na diaľku cez mobilnú aplikáciu. Aplikácia je v cene prístroja. Prístroj funguje aj ako DVR bez potreby internetu. Prístroj má všetky funkcie power banky.

360,00 € (s DPH)

AKMASA-12a je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

338,00 € (s DPH)

LawMate PV-WB10i skrytá FULL HD WiFi / IP / DVR kamera zabudovaná ako zosilňovač Wi-Fi sieti pre vaše kancelárske a domáce priestory. Zariadenie je napájané káblom, takže sa nemusíte obávať o výdrž batérie, nahrávanie a prezeranie záznamov je možne na diaľku cez mobilnú aplikáciu. Všetky upozornenia na pohyb a živý obraz máte priamo v aplikácii ktorá je už v cene prístroja.

294,00 € (s DPH)

Skrytá kamera v držiaku na smartfón do auta je skvelou voľbou pre nenápadné monitorovanie auta cez deň aj cez noc, vďaka funkcii zabudovaných IR LED diód. Pomocou flexibilne otočiteľnej kamery si viete nastavíť smer ktorým sa má video nahrávať, čím môžete sledovať napríklad miesto šoféra, alebo cestu pred autom.

380,00 € (s DPH)

Najmenší a najnenápadnejší profesionálny špionážny diktafón na trhu s nízkou spotrebou energie a vysokou kvalitou nahrávaného zvuku. Diktafón obsahuje tie najdôležitejšie funkcie pre skryté nahrávanie, ako je spustenie nahrávania pri detekcii hlasu (VAS), šifrovanie zaznamenaných nahrávok, plánovanie nahrávania na presný dátum a čas. 

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa