LawMate PV-CHG30i - Univerzálna nabíjačka pre smartfóny

Univerzálna plnefunkčná nabíjačka pre smartfóny LawMate PV-CHG30i so skrytou FULL HD kamerou so sledovaním na diaľku disponuje vymeniteľnými koncovkami pre rôzne zariadenia. Disponuje detekciou pohybu a nočným videním.

318,00 € (s DPH)
Kód:
PV-CHG30i
Značka:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Novo vydaný LawMate PV-CHG30i má viacero nabíjacích hláv, ktoré sú ľahko vymeniteľné a sú kompatibilné s rôznymi typmi smartfónov. 

konektory

Zatiaľ čo predchádzajúce modely (PV-GHG20i pre Android a iOS) boli kompatibilné iba so smartfónmi, PV-CHG30i je možné používať s tabletmi, čo umožňuje väčšiu obrazovku pri sledovaní živého vysielania. Rovnako ako všetky modely Lawmate IP ponúka prístup k nastaveniam, živému vysielaniu a snímkam odkiaľkoľvek na svete s dostupnosťou Wi-Fi / mobilnej siete. Cez aplikáciu môžete v kľude aj na diaľku nastavovať všetky funkcie ako aj formátovať SD kartu.

Túto plne funkčnú nabíjačku smartfónov je možné nastaviť na rôzne rozlíšenia (1080p / 720p / WVGA) a viaceré režimy nahrávania ( nepretržite / manuálne / detekcia pohybu ) a zároveň ponúka funkciu prepisovania posledných záznamov ak je SD karta plná. Snímač CDS na zadnej strane zariadenia automaticky zapne funkciu nočného videnia (infraled) keď je v miestnosti tma. S príslušenstvom je dodávaná 32 GB SD karta. 

Táto nabíjačka je napájaná priamo z elektrickej zásuvky, čo zaisťuje nepretržité nahrávanie čím máte zabezpečené že neprídete o žiadne dôležité momenty.

Ide o skutočne všestranné zariadenie, ktoré sa prispôsobí vašim požiadavkám na nahrávanie.

Vlastnosti zariadenia:

- Wi-Fi / IP modul vám umožňuje sledovať živé vysielanie odkiaľkoľvek na svete
- Pre smartfóny a tablety
- Plne funkčnú nabíjačku smartfónov
- Vhodná pre rôzne typy smartfónov
- Automatické nočné videnie
- Režimy nahrávania Nepretržite / Manuálne / Detekcia pohybu
- Nahrávanie v slučke

Technické špecifikácie:

Obrazový senzor: 1/2,9" progresívny snímač CMOS
Rozlíšenie snímača: 2000x1121
Citlivosť snímača: 0,1 Lux @ F 2,0
Objektív: F 2,0
Ohnisková vzdialenosť: 4,3 mm
Uhol pohľadu: 78,2°
Video kódovanie: H.264, JPEG
Formát súboru: MOV, JPG
Rozlíšenie záznamu: 1920x1080, 1280x720, 848x480 / 30Fps
Fotografia: 2M (1600*1200)
Wi-Fi: Protokol TCP/IP (IEEE 802.11b/g/n)
Napájanie: DC 5V 3A
Čas záznamu: 500 minút pri rozlíšení 1920x1080 na 16GB
Rozmery:  75x78x72 mm

Obsah balenia:

1x LawMate PV-CHG30i

1x Napájací kábel so zdrojom

1x USB kábel

1x micro SD karta (32GB)

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
PV-CHG30i
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
260,40 € (s DPH)

PV-IP7HDi je špionážne puzdro prispôsobené pre smartfóny iPhone 7, ktoré má zabudovanú mikro CMOS kameru. Zariadenie zaznamenáva kvalitné video v rozlíšení Full HD (1080p) spoločne so zvukom. Vďaka možnosti pripojenia cez Wi-Fi modul priamo do zariadenia, je možné sledovať video záznam v reálnom čase, alebo zo záznamu cez smartfón alebo tablet. Zariadenie má podporú aplikácii pre iOS a Android.

444,00 € (s DPH)

Tento digitálny diktafón je extrémne ľahký (7 gramov) s mikro rozmerom (29 x 15 x 12 mm). Spoľahlivo a ľahko sa ovláda. Je vyrobený z pevného kovového puzdra. Podporuje aktiváciu hlasu pre ukladanie pamäte, a má 2 režimy nahrávania (nepretržité a pri detekcii hlasu). Ovládanie diktafónu sa vykonáva iba s jedným spínačom. Diktafón disponuje funkciou "digitálneho podpisu".

349,00 € (s DPH)

PV-500L4i je prvé DVR zariadenie s podporou P2P/IP, ktoré je kompatibilné s analógovými kamerami CMOS a CCD. Zariadenie umožňuje pripojenie ku kamere prostredníctvom mobilnej aplikácie pre systémy iOS a Android. Vďaka mobilným aplikáciám je možné sledovať obraz na živo, alebo zo záznamu z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet (cez smartfón alebo tablet).

780,00 € (s DPH)

Štandardný trhovo dostupný smartfón so skrytou miniatúrnou kamerou v dierke na vrchnej strane telefónu dokáže zhotovovať fotografie a tajne nahrávať video záznam spoločne so zvukom, a to aj v tom prípade, že má vypnutý displej. Všetky zhotovené fotografie a video záznamy ukladá zariadenie priamo na vloženú micro SD kartu v telefóne.

319,00 € (s DPH)

Kamerový modul Lawmate PV-DY20i je dokonalým riešením na vlastné ukrytie kamery kdekoľvek. Zariadenie disponuje veľmi jednoduchým ovládaním za pomoci prepínačov na tele ako aj prostredníctvom mobilnej aplikácie pre iOS a Android cez ktorú je možnosť vzdialene sledovať záznamy ako aj živý obraz. Súčasťou je aj diaľkové ovládanie, ktorým sa dá zapnúť a vypnúť prístroj, nahrávanie a WiFi.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa