Špionážny smartfón so skrytou kamerou a nahrávaním na pozadí

Štandardný trhovo dostupný smartfón so skrytou miniatúrnou kamerou v dierke na vrchnej strane telefónu dokáže zhotovovať fotografie a tajne nahrávať video záznam spoločne so zvukom, a to aj v tom prípade, že má vypnutý displej. Všetky zhotovené fotografie a video záznamy ukladá zariadenie priamo na vloženú micro SD kartu v telefóne.

780,00 € (s DPH)
Kód:
SIMPLE
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tento komerčne bežne dostupný smartfón poskytuje okrem svojich štandardných funkcii bežného telefónu možnosť nahrávať a fotografovať pomocou dokonale ukrytej kamery. Na smartfóne nie je možné spozorovať rozdiel oproti bežne predávanému modelu smartfónu, preto je funkcia skrytého nahrávania video záznamov neodhaliteľná.

Funkcia spustenia/zastavenia skrytého nahrávania a fotografovania sa jednoducho ovláda pomocou pridržania tlačidiel na pridávanie hlasitosti po dobu 4 sekúnd, čo v každom prípade nemá vplyv na plno hodnotné fungovanie pridávania a znižovania hlasitosti reproduktoru telefónu. Hlasitosť je možné bežne ovládať smerom na hor a na dol jednoduchým stlačením. Funkcia skrytej kamery neobmedzuje v žiadnom prípade bežné fungovanie funkcii telefónu.

V prípade, že sa užívateľ rozhodne spustiť na telefóne skryté nahrávanie, displej smartfónu môže byť vypnutý (zablokovaný), čo ale neznamená, že nahrávanie video záznamu na pozadí telefónu neprebieha. Nahrávanie prebieha, či má užívateľ momentálne vypnutý displej, alebo ho práve osobne používa. Každý zhotovený video záznam, či fotografia sa ukladá na vloženú micro SD kartu, ktorá je vložená do štandardného slotu pre micro SD karty v smarfóne.
Spionazny_smartfon_so_skrytou_kamerou_a_nahravanim_na_pozadi_Popis.jpg
Zhotovené skryté fotografie a video záznamy si vie užívateľ kedykoľvek prezerať priamo z telefónu, alebo vybratím pamäťovej micro SD karty a vložením do zariadenia s podporou micro SD kariet (PC, TV, atď.)

Vďaka svojej nízkej náročnosti na výdrž batérie po plnom nabití telefónu skrytá kamera umožňuje dlhotrvajúce nahrávanie bez obmedzení minimálne 3 hodiny.

Sofistikovane skrytá špionážna kamera nahráva kvalitné video záznamy vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom zo zabudovaného mikrofónu. Zvuk, ktorý sa nahráva simultánne s videom je čistý a dokonale zrozumiteľný.

Zariadenie je možné nastavovať a ovládať taktiež pomocou špeciálne upravenej aplikácie, ktorá je predinštalovaná v pamäti samotného smartfónu. Menu aplikácie poskytuje okrem štandardných nastavení ako je kvalita obrazu, otáčanie videa, vibračné upozornenia, automatického zasielania fotografii na email aj množstvo ďalších zaujímavých funkcii, vďaka ktorým je možné si nastaviť všetko podľa vlastných predstáv.

Skryté zhotovené video nahrávky a fotografie sú maskované samotnou aplikáciou, v ktorej je možné k prístupu ku koreňovému priečinku nastaviť vlastné heslo. Súbor so záznamami je šifrovaný a nemožno ho nájsť v štandardnej galérii systému Android.

Vlastnosti zariadenia:

- Dokonale ukrytá špionážna kamera v bežne dostupnom značkovom smartfóne, ktorá zaznamenáva fotografie a videa so zvukom na internú pamäť telefónu, alebo na vloženú micro SD kartu.
- Zariadenie nahráva simultánne video vo vysokom rozlíšení spoločne so zrozumiteľným hlasom.
- Smartfón "mobilný telefón" je plne funkčný. Funkcia špionážnej kamery nemá vplyv na štandardné funkcie.
- Funkcie skrytej kamery sa jednoducho nastavujú a ovládajú.
- Bohatý výber rôznych možností nahrávania a nastavení videa.
- Nahrávanie skrytej kamery môžete spustiť aj pri vypnutom alebo zapnutom displeji, prípadne pri práci s telefónom, bez toho, aby to pôsobilo podozrivo.
- Výdrž batérie dokáže zabezpečiť minimálne 3 hodiny nepretržitého nahrávania video záznamu.
- Šifrované zabezpečenie zaznamenaných dát.
- Vlastná predinštalovaná aplikácia s množstvom zaujímavých funkcii.
- Možnosť nastaviť vibračné upozornenia, napr. pri spustení nahrávania, zastavení nahrávania.

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie videa: HD 1080P/720P
Špionážna kamera: 5.0MP
Video formát: MOV (MPEG-4) 3500kbps
Audio kódovanie: PCM Stereo 44kHz
Operačný systém: Android
Úložisko: Interné úložisko alebo micro SD (TF) až do 128 GB
Nepretržité nahrávanie: Minimálne 3 hodiny
Bezdrôtové vysielanie: 4G-LTE

Obsah balenia:

1x Smartfón (mobilný telefón) so zabudovanou špionážnou kamerou

1x USB adaptér

1x micro USB kábel

2x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
SIMPLE
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
380,00 € (s DPH)

Najmenší a najnenápadnejší profesionálny špionážny diktafón na trhu s nízkou spotrebou energie a vysokou kvalitou nahrávaného zvuku. Diktafón obsahuje tie najdôležitejšie funkcie pre skryté nahrávanie, ako je spustenie nahrávania pri detekcii hlasu (VAS), šifrovanie zaznamenaných nahrávok, plánovanie nahrávania na presný dátum a čas. 

444,00 € (s DPH)

Tento plochý digitálny diktafón je jedným z najmenších profesionálnych záznamníkov na svete, ktorý ponúka široké možnosti nahrávacích režimov. Svojím miniatúrnym rozmerom a neobvyklým dizajnom nevzbudzuje žiadne podozrenie, skôr pripomína prívesok na kľúče. Vstavaný citlivý mikrofón poskytuje vysokú citlivosť a dokáže zaznamenávať reč a zvuky z okolia vo vysokej kvalite do vzdialenosti 12 metrov.

444,00 € (s DPH)

Digitálny rekordér je vyrobený z odolného platového puzdra . Diktafón zabezpečuje vysokú kvalitu záznamu (vzhľadom k 16-bitovému audio kodeku), zariadenie podporuje hlasovú aktiváciu pre úsporu pamäti a kapacity batérie (až 70 záznamových hodín). Diktafón je určený pre kvalitné nahrávanie zvuku v náročných akustických podmienkach (systém AGC) a to pre dlhé vzdialenosti až 15 metrov.

288,00 € (s DPH)

Plnohodnotný Bluetooth reproduktor má zabudovanú miniatúrnu kameru spoločne s WiFi modulom, vďaka čomu je možné sledovať video záznam na živo, alebo zo záznamu vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom na diaľku cez bezplatné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu, ktorú je možné vložiť do ukrytého slotu pre pamäťové karty.

79,00 € (s DPH)

Malý diktafón s dlhou výdržou nahrávania zvukových záznamov poskytuje priame spojenie s pevnou linkou, ktoré umožňuje automatické zaznamenávanie prichádzajúcich hovorov. Zariadenie poskytuje taktiež funkciu zaznamenávania hovorov hlasovou detekciou. Zariadenie sa jednoducho ovláda a je možné ho tajne ovládať pomocou vibrácií alebo zvolenej LED signalizácie.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa