Špionážny smartfón so skrytou kamerou a nahrávaním na pozadí

Štandardný trhovo dostupný smartfón so skrytou miniatúrnou kamerou v dierke na vrchnej strane telefónu dokáže zhotovovať fotografie a tajne nahrávať video záznam spoločne so zvukom, a to aj v tom prípade, že má vypnutý displej. Všetky zhotovené fotografie a video záznamy ukladá zariadenie priamo na vloženú micro SD kartu v telefóne.

780,00 € (s DPH)
Kód:
SIMPLE
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Tento komerčne bežne dostupný smartfón poskytuje okrem svojich štandardných funkcii bežného telefónu možnosť nahrávať a fotografovať pomocou dokonale ukrytej kamery. Na smartfóne nie je možné spozorovať rozdiel oproti bežne predávanému modelu smartfónu, preto je funkcia skrytého nahrávania video záznamov neodhaliteľná.

Funkcia spustenia/zastavenia skrytého nahrávania a fotografovania sa jednoducho ovláda pomocou pridržania tlačidiel na pridávanie hlasitosti po dobu 4 sekúnd, čo v každom prípade nemá vplyv na plno hodnotné fungovanie pridávania a znižovania hlasitosti reproduktoru telefónu. Hlasitosť je možné bežne ovládať smerom na hor a na dol jednoduchým stlačením. Funkcia skrytej kamery neobmedzuje v žiadnom prípade bežné fungovanie funkcii telefónu.

V prípade, že sa užívateľ rozhodne spustiť na telefóne skryté nahrávanie, displej smartfónu môže byť vypnutý (zablokovaný), čo ale neznamená, že nahrávanie video záznamu na pozadí telefónu neprebieha. Nahrávanie prebieha, či má užívateľ momentálne vypnutý displej, alebo ho práve osobne používa. Každý zhotovený video záznam, či fotografia sa ukladá na vloženú micro SD kartu, ktorá je vložená do štandardného slotu pre micro SD karty v smarfóne.
Spionazny_smartfon_so_skrytou_kamerou_a_nahravanim_na_pozadi_Popis.jpg
Zhotovené skryté fotografie a video záznamy si vie užívateľ kedykoľvek prezerať priamo z telefónu, alebo vybratím pamäťovej micro SD karty a vložením do zariadenia s podporou micro SD kariet (PC, TV, atď.)

Vďaka svojej nízkej náročnosti na výdrž batérie po plnom nabití telefónu skrytá kamera umožňuje dlhotrvajúce nahrávanie bez obmedzení minimálne 3 hodiny.

Sofistikovane skrytá špionážna kamera nahráva kvalitné video záznamy vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom zo zabudovaného mikrofónu. Zvuk, ktorý sa nahráva simultánne s videom je čistý a dokonale zrozumiteľný.

Zariadenie je možné nastavovať a ovládať taktiež pomocou špeciálne upravenej aplikácie, ktorá je predinštalovaná v pamäti samotného smartfónu. Menu aplikácie poskytuje okrem štandardných nastavení ako je kvalita obrazu, otáčanie videa, vibračné upozornenia, automatického zasielania fotografii na email aj množstvo ďalších zaujímavých funkcii, vďaka ktorým je možné si nastaviť všetko podľa vlastných predstáv.

Skryté zhotovené video nahrávky a fotografie sú maskované samotnou aplikáciou, v ktorej je možné k prístupu ku koreňovému priečinku nastaviť vlastné heslo. Súbor so záznamami je šifrovaný a nemožno ho nájsť v štandardnej galérii systému Android.

Vlastnosti zariadenia:

- Dokonale ukrytá špionážna kamera v bežne dostupnom značkovom smartfóne, ktorá zaznamenáva fotografie a videa so zvukom na internú pamäť telefónu, alebo na vloženú micro SD kartu.
- Zariadenie nahráva simultánne video vo vysokom rozlíšení spoločne so zrozumiteľným hlasom.
- Smartfón "mobilný telefón" je plne funkčný. Funkcia špionážnej kamery nemá vplyv na štandardné funkcie.
- Funkcie skrytej kamery sa jednoducho nastavujú a ovládajú.
- Bohatý výber rôznych možností nahrávania a nastavení videa.
- Nahrávanie skrytej kamery môžete spustiť aj pri vypnutom alebo zapnutom displeji, prípadne pri práci s telefónom, bez toho, aby to pôsobilo podozrivo.
- Výdrž batérie dokáže zabezpečiť minimálne 3 hodiny nepretržitého nahrávania video záznamu.
- Šifrované zabezpečenie zaznamenaných dát.
- Vlastná predinštalovaná aplikácia s množstvom zaujímavých funkcii.
- Možnosť nastaviť vibračné upozornenia, napr. pri spustení nahrávania, zastavení nahrávania.

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie videa: HD 1080P/720P
Špionážna kamera: 5.0MP
Video formát: MOV (MPEG-4) 3500kbps
Audio kódovanie: PCM Stereo 44kHz
Operačný systém: Android
Úložisko: Interné úložisko alebo micro SD (TF) až do 128 GB
Nepretržité nahrávanie: Minimálne 3 hodiny
Bezdrôtové vysielanie: 4G-LTE

Obsah balenia:

1x Smartfón (mobilný telefón) so zabudovanou špionážnou kamerou

1x USB adaptér

1x micro USB kábel

2x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
SIMPLE
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
444,00 € (s DPH)

Tento plochý digitálny diktafón je jedným z najmenších profesionálnych záznamníkov na svete, ktorý ponúka široké možnosti nahrávacích režimov. Svojím miniatúrnym rozmerom a neobvyklým dizajnom nevzbudzuje žiadne podozrenie, skôr pripomína prívesok na kľúče. Vstavaný citlivý mikrofón poskytuje vysokú citlivosť a dokáže zaznamenávať reč a zvuky z okolia vo vysokej kvalite do vzdialenosti 12 metrov.

444,00 € (s DPH)

Tento digitálny diktafón je extrémne ľahký (7 gramov) s mikro rozmerom (29 x 15 x 12 mm). Spoľahlivo a ľahko sa ovláda. Je vyrobený z pevného kovového puzdra. Podporuje aktiváciu hlasu pre ukladanie pamäte, a má 2 režimy nahrávania (nepretržité a pri detekcii hlasu). Ovládanie diktafónu sa vykonáva iba s jedným spínačom. Diktafón disponuje funkciou "digitálneho podpisu".

360,00 € (s DPH)

AKMASA-12a je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

338,00 € (s DPH)

LawMate PV-WB10i skrytá FULL HD WiFi / IP / DVR kamera zabudovaná ako zosilňovač Wi-Fi sieti pre vaše kancelárske a domáce priestory. Zariadenie je napájané káblom, takže sa nemusíte obávať o výdrž batérie, nahrávanie a prezeranie záznamov je možne na diaľku cez mobilnú aplikáciu. Všetky upozornenia na pohyb a živý obraz máte priamo v aplikácii ktorá je už v cene prístroja.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa