LawMate PV-900 EVO3 1080P WiFi DVR Smartfón

PV-900 EVO3 je maketa bežného smartfónu so skrytou kamerou hore na ráme telefónu vďaka čomu môžete sledovať obraz keď je telefón položený na stole. Zariadenie má rozlíšenie Full HD. Má integrovanú pamäť a dokáže nahrávať v režimoch Zapnuté / Manuálne / Detekcia pohybu. Obraz sa dá po spárovaní s WiFi sledovať na diaľku v druhom smartfóne v aplikácii. Telefón môže fungovať aj bez internetu ako DVR.

484,00 € (s DPH)
Kód:
PV-900 EVO3
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

PV-900 EVO3 je maketa bežného smartfónu so skrytou kamerou hore na ráme telefónu vďaka čomu môžete sledovať obraz keď je telefón položený na stole, alebo pri chôdzi bez toho aby ste spôsoboval podozrenie že niečo nahrávate. Zariadenie má rozlíšenie Full HD. Má integrovanú pamäť a dokáže nahrávať v režimoch Zapnuté / Manuálne / Detekcia pohybu. Obraz sa dá po spárovaní s WiFi sledovať na diaľku v druhom smartfóne v aplikácii. Telefón môže fungovať aj bez internetu ako DVR. Záznamy si môžete prezerať aj bez počítača priamo v telefóne alebo na diaľku v aplikácii. Citlivý video snímač zabezpečí kvalitný obraz aj za zhoršených svetelných podmienok.

Má tlačidlo okamžitého nahrávania, spustí nahrávanie do 3 sekúnd po zapnutí. Dodáva sa tiež s viacnásobnou ochranou heslom a možnosťou zamaskovať obrazovku tak, aby vyzerala, že je vypnutá, alebo zobraziť rozhranie uzamknutia heslom.

Má čas záznamu 180 minút pri vypnutom Wi-Fi ako DVR a 150 minút času záznamu v režime Wi-Fi. 

LawMate PV-900 EVO3 1080P WiFi DVR Smartfón

V aplikácii je možnosť zapnúť / vypnúť časovú pečiatku čo dobre poslúži pri orientácii a kontrole archívu nahrávok. Ďalej je možnosť nahrávať video bez zvuku, alebo so zvukom všetko podľa potreby. Detekcia pohybu dokáže ušetriť miesto v pamäti. To sa dá aj nastavením nižšieho rozlíšenia alebo zmenou počtu obrázkov za sekundu (FPS).

Zariadenie môže biť napájané aj s externým napájacím zdrojom ako je powerbanka alebo nabíjačka mobilných telefónov. Takto môže fungovať neobmedzene s tím že si môžete zapnúť prepisovanie najstarších zápisov novými. 

Pri záujme o iný reálny telefónny prístroj je možnosť sa telefonicky informovať vo firme Akruks.

Vlastnosti zariadenia:

- Živý prenos videa cez WiFi do bezplatnej aplikácie
- Nahrávanie bez WiFi ako DVR na vnútornú pamäť
- Minimálna hrúbka ako bežný smartfón
- Podporuje rozlíšenie až 1080p s rôznymi možnosťami FPS
- Viacero režimov nahrávania: Zapnutý/vypnutý cez APP / Manuálne / Detekcia pohybu
- Tlačidlo okamžitého nahrávania spustí nahrávanie do 3 sekúnd po zapnutí zariadenia
- Viacnásobná ochrana heslom
- Zapnutie / vypnutie LED kontrolky
- Voliteľné Vibračné upozornenie pri spustení nahrávania / vypnutie / fotografii / vybitej batérii
- Doba záznamu až 180 minút DVR; 150 minút s WiFi

Technické špecifikácie:

Obrazový senzor: 1/3 "progresívny CMOS s rozlíšením 2304x1536
Svetelná citlivosť: 3.3 Lux @ F 2.0
Ohnisková vzdialenosť: 4 mm 
Uhol záberu: 66°
Rozlíšenie videa: 1920x1080 / 1280x720 / 640x480
Počet obrázkov za sekundu: 25fps / 30fps / 60fps
Rozlíšenie fotografií: 5 MP (2592x1944)
Kompresia súborov: H.264, JPEG
Formát zápisu: MOV, JPG
Veľkosť displeja: 5" LCD
Rozlíšenie displeja: 854 x 480
Režim záznamu: nepretržité nahrávanie / vypnuté-zapnuté cez aplikáciu / detekcia pohybu
Vzdialený prístup cez smartfón: Áno
Dátum a čas na záznamoch: Áno
Detekcia pohybu: Áno
Fotografie: Áno
Audio spolu s videom: Áno, nahrávanie zvuku sa dá vypnúť
Detekcia pohybu: Áno
Kapacita / Podpora pamäťových kariet: vstavaná pamäť 64GB
Max. dĺžka záznamu z vlastnej batérie: 150 minút s WiFi a až 180 minút bez WiFi ako DVR
Dátové rozhranie: Mini USB 2.0 5V/1A
Kapacita batérie: DC 3,7V / 2000 mAh
Doba nabíjania: cca 3,5 hodiny
Rozmery: 143 x 75 x 8,4 mm
Váha: 135g

Obsah balenia:

1x LawMate PV-900EVO3 Skrytá kamera v smartfóne

1x USB kábel

1x Slúchadlá

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
PV-900 EVO3
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
299,00 € (s DPH)

LawMate PV-AP10i skrytá FULL HD WiFi / IP / DVR kamera zabudovaná v atrape čističky vzduchu je vhodná pre vaše kancelárske a domáce priestory. Zariadenie je napájané káblom, nahrávanie a prezeranie záznamov je možne na diaľku cez mobilnú aplikáciu. Všetky upozornenia na pohyb a živý obraz máte priamo v aplikácii ktorá je už v cene prístroja. Prístroj funguje aj ako DVR bez potreby internetu.

149,00 € (s DPH)

Detektor je malý a ľahký, jednoducho sa ovláda a jeho hlavnou funkciou je nájsť skryté kamery, šošovky, odposluchy a ploštice. Zariadenie vyhľadáva vysielače pomocou detekčnej metódy od 20MHz po 6GHz frekvenciu. Objektívy skrytých DVR kamier ktoré žiaden signál nevysielajú a treťou dôležitou funkciu je vyhľadávanie skrytej elektroniky ukrytej v rôznych predmetoch. 

380,00 € (s DPH)

Najmenší a najnenápadnejší profesionálny špionážny diktafón na trhu s nízkou spotrebou energie a vysokou kvalitou nahrávaného zvuku. Diktafón obsahuje tie najdôležitejšie funkcie pre skryté nahrávanie, ako je spustenie nahrávania pri detekcii hlasu (VAS), šifrovanie zaznamenaných nahrávok, plánovanie nahrávania na presný dátum a čas. 

325,00 € (s DPH)

Plnohodnotný Bluetooth reproduktor má zabudovanú miniatúrnu kameru spoločne s WiFi modulom, vďaka čomu je možné sledovať video záznam na živo, alebo zo záznamu vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom na diaľku cez bezplatné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu, ktorú je možné vložiť do ukrytého slotu pre pamäťové karty.

329,00 € (s DPH)

PV-CS10i je nová plne funkčná USB nabíjacia stanica od firmy LawMate ktorá disponuje skrytou IP DVR kamerou a integrovaným Wi-Fi modulom vďaka čomu umožňuje IP pripojenie zariadenia. Po nastavení môžete zariadenie sledovať a ovládať prostredníctvom aplikácie pre smartfóny odkiaľkoľvek na svete s pripojením na internet. je ideálna pre domácnosť, kanceláriu pretože dokonale zapadá do prostredia. 

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa