LawMate PV-900 EVO3 1080P WiFi DVR Smartfón

PV-900 EVO3 je maketa bežného smartfónu so skrytou kamerou hore na ráme telefónu vďaka čomu môžete sledovať obraz keď je telefón položený na stole. Zariadenie má rozlíšenie Full HD. Má integrovanú pamäť a dokáže nahrávať v režimoch Zapnuté / Manuálne / Detekcia pohybu. Obraz sa dá po spárovaní s WiFi sledovať na diaľku v druhom smartfóne v aplikácii. Telefón môže fungovať aj bez internetu ako DVR.

484,00 € (s DPH)
Kód:
PV-900 EVO3
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

PV-900 EVO3 je maketa bežného smartfónu so skrytou kamerou hore na ráme telefónu vďaka čomu môžete sledovať obraz keď je telefón položený na stole, alebo pri chôdzi bez toho aby ste spôsoboval podozrenie že niečo nahrávate. Zariadenie má rozlíšenie Full HD. Má integrovanú pamäť a dokáže nahrávať v režimoch Zapnuté / Manuálne / Detekcia pohybu. Obraz sa dá po spárovaní s WiFi sledovať na diaľku v druhom smartfóne v aplikácii. Telefón môže fungovať aj bez internetu ako DVR. Záznamy si môžete prezerať aj bez počítača priamo v telefóne alebo na diaľku v aplikácii. Citlivý video snímač zabezpečí kvalitný obraz aj za zhoršených svetelných podmienok.

Má tlačidlo okamžitého nahrávania, spustí nahrávanie do 3 sekúnd po zapnutí. Dodáva sa tiež s viacnásobnou ochranou heslom a možnosťou zamaskovať obrazovku tak, aby vyzerala, že je vypnutá, alebo zobraziť rozhranie uzamknutia heslom.

Má čas záznamu 180 minút pri vypnutom Wi-Fi ako DVR a 150 minút času záznamu v režime Wi-Fi. 

LawMate PV-900 EVO3 1080P WiFi DVR Smartfón

V aplikácii je možnosť zapnúť / vypnúť časovú pečiatku čo dobre poslúži pri orientácii a kontrole archívu nahrávok. Ďalej je možnosť nahrávať video bez zvuku, alebo so zvukom všetko podľa potreby. Detekcia pohybu dokáže ušetriť miesto v pamäti. To sa dá aj nastavením nižšieho rozlíšenia alebo zmenou počtu obrázkov za sekundu (FPS).

Zariadenie môže biť napájané aj s externým napájacím zdrojom ako je powerbanka alebo nabíjačka mobilných telefónov. Takto môže fungovať neobmedzene s tím že si môžete zapnúť prepisovanie najstarších zápisov novými. 

Pri záujme o iný reálny telefónny prístroj je možnosť sa telefonicky informovať vo firme Akruks.

Vlastnosti zariadenia:

- Živý prenos videa cez WiFi do bezplatnej aplikácie
- Nahrávanie bez WiFi ako DVR na vnútornú pamäť
- Minimálna hrúbka ako bežný smartfón
- Podporuje rozlíšenie až 1080p s rôznymi možnosťami FPS
- Viacero režimov nahrávania: Zapnutý/vypnutý cez APP / Manuálne / Detekcia pohybu
- Tlačidlo okamžitého nahrávania spustí nahrávanie do 3 sekúnd po zapnutí zariadenia
- Viacnásobná ochrana heslom
- Zapnutie / vypnutie LED kontrolky
- Voliteľné Vibračné upozornenie pri spustení nahrávania / vypnutie / fotografii / vybitej batérii
- Doba záznamu až 180 minút DVR; 150 minút s WiFi

Technické špecifikácie:

Obrazový senzor: 1/3 "progresívny CMOS s rozlíšením 2304x1536
Svetelná citlivosť: 3.3 Lux @ F 2.0
Ohnisková vzdialenosť: 4 mm 
Uhol záberu: 66°
Rozlíšenie videa: 1920x1080 / 1280x720 / 640x480
Počet obrázkov za sekundu: 25fps / 30fps / 60fps
Rozlíšenie fotografií: 5 MP (2592x1944)
Kompresia súborov: H.264, JPEG
Formát zápisu: MOV, JPG
Veľkosť displeja: 5" LCD
Rozlíšenie displeja: 854 x 480
Režim záznamu: nepretržité nahrávanie / vypnuté-zapnuté cez aplikáciu / detekcia pohybu
Vzdialený prístup cez smartfón: Áno
Dátum a čas na záznamoch: Áno
Detekcia pohybu: Áno
Fotografie: Áno
Audio spolu s videom: Áno, nahrávanie zvuku sa dá vypnúť
Detekcia pohybu: Áno
Kapacita / Podpora pamäťových kariet: vstavaná pamäť 64GB
Max. dĺžka záznamu z vlastnej batérie: 150 minút s WiFi a až 180 minút bez WiFi ako DVR
Dátové rozhranie: Mini USB 2.0 5V/1A
Kapacita batérie: DC 3,7V / 2000 mAh
Doba nabíjania: cca 3,5 hodiny
Rozmery: 143 x 75 x 8,4 mm
Váha: 135g

Obsah balenia:

1x LawMate PV-900EVO3 Skrytá kamera v smartfóne

1x USB kábel

1x Slúchadlá

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
PV-900 EVO3
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
325,00 € (s DPH)

Plnohodnotný Bluetooth reproduktor má zabudovanú miniatúrnu kameru spoločne s WiFi modulom, vďaka čomu je možné sledovať video záznam na živo, alebo zo záznamu vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom na diaľku cez bezplatné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu, ktorú je možné vložiť do ukrytého slotu pre pamäťové karty.

210,00 € (s DPH)

Bezkonkurenčná mini špionážna kamera ukrytá v bežnom kľúči od auta s možnosťou sledovania video záznamu v reálnom čase, alebo už zhotoveného záznamu cez WiFi s ovládaním pomocou mobilnej aplikácie pre iOS a Android. Zariadenie ukladá video záznam v kvalite Full HD (1920x1080) so zvukom na vloženú micro SD kartu.

260,40 € (s DPH)

PV-IP7HDi je špionážne puzdro prispôsobené pre smartfóny iPhone 7, ktoré má zabudovanú mikro CMOS kameru. Zariadenie zaznamenáva kvalitné video v rozlíšení Full HD (1080p) spoločne so zvukom. Vďaka možnosti pripojenia cez Wi-Fi modul priamo do zariadenia, je možné sledovať video záznam v reálnom čase, alebo zo záznamu cez smartfón alebo tablet. Zariadenie má podporú aplikácii pre iOS a Android.

349,00 € (s DPH)

PV-500L4i je prvé DVR zariadenie s podporou P2P/IP, ktoré je kompatibilné s analógovými kamerami CMOS a CCD. Zariadenie umožňuje pripojenie ku kamere prostredníctvom mobilnej aplikácie pre systémy iOS a Android. Vďaka mobilným aplikáciám je možné sledovať obraz na živo, alebo zo záznamu z akéhokoľvek miesta na svete s prístupom na internet (cez smartfón alebo tablet).

329,00 € (s DPH)

PV-CS10i je nová plne funkčná USB nabíjacia stanica od firmy LawMate ktorá disponuje skrytou IP DVR kamerou a integrovaným Wi-Fi modulom vďaka čomu umožňuje IP pripojenie zariadenia. Po nastavení môžete zariadenie sledovať a ovládať prostredníctvom aplikácie pre smartfóny odkiaľkoľvek na svete s pripojením na internet. je ideálna pre domácnosť, kanceláriu pretože dokonale zapadá do prostredia. 

444,00 € (s DPH)

Tento digitálny diktafón je extrémne ľahký (7 gramov) s mikro rozmerom (29 x 15 x 12 mm). Spoľahlivo a ľahko sa ovláda. Je vyrobený z pevného kovového puzdra. Podporuje aktiváciu hlasu pre ukladanie pamäte, a má 2 režimy nahrávania (nepretržité a pri detekcii hlasu). Ovládanie diktafónu sa vykonáva iba s jedným spínačom. Diktafón disponuje funkciou "digitálneho podpisu".

360,00 € (s DPH)

AKMASA-12a je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa