Lawmate PV-CG10 – Špionážna USB auto nabíjačka s kamerou a mikrofónom

Ukrytý DVR rekordér so zamaskovanou kamerou v USB auto nabíjačke do zapaľovania, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom v kvalite Full HD. Zariadenie sa ľahko ovláda a pracuje hlavne automaticky ako video rekordér a súčasne ako nabíjačka pre smartfón alebo tablet.

360,00 € (s DPH)
Kód:
PV-CG10
Značka:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Auto nabíjačka so zabudovaným DVR rekordérom a skrytou kamerou sa môže používať bez nutnosti náročných nastavení a zložitého ovládania. Po vložení micro SD pamäťovej karty s podporou až 64 GB je možné automaticky začať nahrávať video záznam so zvukom. Ak je zariadenie pripojené do štandardnej elektrickej auto zástrčky (bežne určenej pre zapaľovač), stačí ak sa auto naštartuje a zariadenie začne nahrávať skrytý video záznam na vloženú micro SD kartu.

Miniatúrny objektív kamery ukrytý v tele auto nabíjačky je možné otáčať, posúvať a nakláňať do potrebného smeru, podľa vlastnej potreby. Napájací kľúč, USB port a slot pre pamäťovú kartu je navyše precízne ukrytý v rotujúcom pevnom kryte, ktorý môže mať ovládací panel zakrytý alebo odhalený.

5.jpg

DVR je napájané zo zásuvky zapaľovača cigariet. Užívateľ sa nemusí obávať o životnosť batérie a čas nahrávaného záznamu, nakoľko je zariadenie napájané priamo zo zásuvky automobilu. Zariadenie nahráva približne 20 minút aj po vypnutí motora automobilu.

7.jpg

Zariadenie je možné nastaviť na automatické alebo manuálne nahrávanie stlačením tlačidla REC. Batéria ukrytá v zariadení sa automaticky nabíja, keď je DVR zapojené do zásuvky zapaľovača cigariet a vozidlo je naštartované.

6.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Precízne skrytá miniatúrna kamera s citlivým mikrofónom
- Nahráva video záznam so zvukom v kvalite Full HD (1920x1080)
- Zabudovaná batéria, ktorá vydrží po vypnutí motora 20 minút nahrávať video záznam
- Možnosť vložiť externú micro SD kartu až do kapacity 64 GB
- Hlavu nabíjačky so zabudovanou kamerou je možné otáčať, posúvať, nakláňať do potrebného smeru, podľa potreby
- Zariadenie slúži ako bežný USB auto adaptér, je možné ním dobíjať mobilný telefón alebo tablet
- Možné nabíjať až 2 zariadenia súčasne
- V balení je priložená 16GB micro SD karta
- Možnosť vybrať si medzi tým, či má byť viditeľný alebo skrytý slot pre SD karty / port USB / formátovacie tlačidlo
- Autonabíjačka automaticky spúšťa a zastavuje nahrávanie, samozrejme je možné ovládať funkcie aj manuálne
- Zhotovené video súbory sa dajú načítať 2 spôsobmi, a to vložením SD karty do čítačky SD kariet, alebo pripojením auto nabíjačky pomocou USB kábla priamo k PC.
- Kompaktný a nízkoprofilový dizajn

Technické špecifikácie:

Vstavaný obrazový snímač: 1/2,9" Progresívny SONY CMOS
Rozlíšenie senzora: 2000x1121
Citlivosť snímača: 0,1 Lux @ F2.0 50IRE
Objektív F/No: F2.0
Ohnisková vzdialenosť: 4,6 mm
Uhol zobrazenia: 78,2°
Algoritmus: H.264, JPEG
Formát súboru: MOV
Režim nahrávania videa: Prepínanie na automatický a manuálny
Rozlíšenie: 1920x1080
Počet snímkou za sekundu: 30 fps
Typ pamäte: micro SD (podporuje SDHC max = 64GB)
Dátové rozhranie: Mini USB 2.0
Zobrazenie dátumu a času: ROK/MESIAC/DEŇ, Hodina:Minúta:Sekunda
Napájanie: DC 12-24V
Spotreba energie: 260 - 300 mA
Batéria: Polymérová (Vstup - DC 3.7V/130mA)
Životnosť batérie: Nepretržité nahrávanie 20 minút
Výkon: 1,1A
Rozmer: 9,5x4x4 (cm)
Hmotnosť: 57g

Obsah balenia:

1x Auto nabíjačka so skrytou kamerou

1x micro SD karta 16GB

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
PV-CG10
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
780,00 € (s DPH)

Štandardný trhovo dostupný smartfón so skrytou miniatúrnou kamerou v dierke na vrchnej strane telefónu dokáže zhotovovať fotografie a tajne nahrávať video záznam spoločne so zvukom, a to aj v tom prípade, že má vypnutý displej. Všetky zhotovené fotografie a video záznamy ukladá zariadenie priamo na vloženú micro SD kartu v telefóne.

184,00 € (s DPH)

Precízne a diskrétne maskovaná mikro kamera CM-TC10 ľahko zapadne do vášho obleku a kravaty, pri čom nahráva kvalitné záznamy. Používa sa ako bežné nosenie spony na kravate, jediný rozdiel je v tom, že táto spona má v sebe špionážnu kameru. Nevzbudzuje ani najmenšie podozrenie a nie je cítiť žiadny rozdiel od bežnej spony na kravatu.

380,00 € (s DPH)

Najmenší a najnenápadnejší profesionálny špionážny diktafón na trhu s nízkou spotrebou energie a vysokou kvalitou nahrávaného zvuku. Diktafón obsahuje tie najdôležitejšie funkcie pre skryté nahrávanie, ako je spustenie nahrávania pri detekcii hlasu (VAS), šifrovanie zaznamenaných nahrávok, plánovanie nahrávania na presný dátum a čas. 

288,00 € (s DPH)

Plnohodnotný Bluetooth reproduktor má zabudovanú miniatúrnu kameru spoločne s WiFi modulom, vďaka čomu je možné sledovať video záznam na živo, alebo zo záznamu vo vysokom rozlíšení spoločne so zvukom na diaľku cez bezplatné aplikácie pre iOS a Android. Všetky zhotovené video záznamy sa ukladajú na micro SD kartu, ktorú je možné vložiť do ukrytého slotu pre pamäťové karty.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa