Lawmate PV-CG10 – Špionážna USB auto nabíjačka s kamerou a mikrofónom

Ukrytý DVR rekordér so zamaskovanou kamerou v USB auto nabíjačke do zapaľovania, ktorá zhotovuje kvalitný video záznam so zvukom v kvalite Full HD. Zariadenie sa ľahko ovláda a pracuje hlavne automaticky ako video rekordér a súčasne ako nabíjačka pre smartfón alebo tablet.

360,00 € (s DPH)
Kód:
PV-CG10
Značka:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Auto nabíjačka so zabudovaným DVR rekordérom a skrytou kamerou sa môže používať bez nutnosti náročných nastavení a zložitého ovládania. Po vložení micro SD pamäťovej karty s podporou až 64 GB je možné automaticky začať nahrávať video záznam so zvukom. Ak je zariadenie pripojené do štandardnej elektrickej auto zástrčky (bežne určenej pre zapaľovač), stačí ak sa auto naštartuje a zariadenie začne nahrávať skrytý video záznam na vloženú micro SD kartu.

Miniatúrny objektív kamery ukrytý v tele auto nabíjačky je možné otáčať, posúvať a nakláňať do potrebného smeru, podľa vlastnej potreby. Napájací kľúč, USB port a slot pre pamäťovú kartu je navyše precízne ukrytý v rotujúcom pevnom kryte, ktorý môže mať ovládací panel zakrytý alebo odhalený.

5.jpg

DVR je napájané zo zásuvky zapaľovača cigariet. Užívateľ sa nemusí obávať o životnosť batérie a čas nahrávaného záznamu, nakoľko je zariadenie napájané priamo zo zásuvky automobilu. Zariadenie nahráva približne 20 minút aj po vypnutí motora automobilu.

7.jpg

Zariadenie je možné nastaviť na automatické alebo manuálne nahrávanie stlačením tlačidla REC. Batéria ukrytá v zariadení sa automaticky nabíja, keď je DVR zapojené do zásuvky zapaľovača cigariet a vozidlo je naštartované.

6.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Precízne skrytá miniatúrna kamera s citlivým mikrofónom
- Nahráva video záznam so zvukom v kvalite Full HD (1920x1080)
- Zabudovaná batéria, ktorá vydrží po vypnutí motora 20 minút nahrávať video záznam
- Možnosť vložiť externú micro SD kartu až do kapacity 64 GB
- Hlavu nabíjačky so zabudovanou kamerou je možné otáčať, posúvať, nakláňať do potrebného smeru, podľa potreby
- Zariadenie slúži ako bežný USB auto adaptér, je možné ním dobíjať mobilný telefón alebo tablet
- Možné nabíjať až 2 zariadenia súčasne
- V balení je priložená 16GB micro SD karta
- Možnosť vybrať si medzi tým, či má byť viditeľný alebo skrytý slot pre SD karty / port USB / formátovacie tlačidlo
- Autonabíjačka automaticky spúšťa a zastavuje nahrávanie, samozrejme je možné ovládať funkcie aj manuálne
- Zhotovené video súbory sa dajú načítať 2 spôsobmi, a to vložením SD karty do čítačky SD kariet, alebo pripojením auto nabíjačky pomocou USB kábla priamo k PC.
- Kompaktný a nízkoprofilový dizajn

Technické špecifikácie:

Vstavaný obrazový snímač: 1/2,9" Progresívny SONY CMOS
Rozlíšenie senzora: 2000x1121
Citlivosť snímača: 0,1 Lux @ F2.0 50IRE
Objektív F/No: F2.0
Ohnisková vzdialenosť: 4,6 mm
Uhol zobrazenia: 78,2°
Algoritmus: H.264, JPEG
Formát súboru: MOV
Režim nahrávania videa: Prepínanie na automatický a manuálny
Rozlíšenie: 1920x1080
Počet snímkou za sekundu: 30 fps
Typ pamäte: micro SD (podporuje SDHC max = 64GB)
Dátové rozhranie: Mini USB 2.0
Zobrazenie dátumu a času: ROK/MESIAC/DEŇ, Hodina:Minúta:Sekunda
Napájanie: DC 12-24V
Spotreba energie: 260 - 300 mA
Batéria: Polymérová (Vstup - DC 3.7V/130mA)
Životnosť batérie: Nepretržité nahrávanie 20 minút
Výkon: 1,1A
Rozmer: 9,5x4x4 (cm)
Hmotnosť: 57g

Obsah balenia:

1x Auto nabíjačka so skrytou kamerou

1x micro SD karta 16GB

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
PV-CG10
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
380,00 € (s DPH)

Najmenší a najnenápadnejší profesionálny špionážny diktafón na trhu s nízkou spotrebou energie a vysokou kvalitou nahrávaného zvuku. Diktafón obsahuje tie najdôležitejšie funkcie pre skryté nahrávanie, ako je spustenie nahrávania pri detekcii hlasu (VAS), šifrovanie zaznamenaných nahrávok, plánovanie nahrávania na presný dátum a čas. 

360,00 € (s DPH)

AKMASA-12a je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

336,00 € (s DPH)

AKMASA-5a je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

154,80 € (s DPH)

Malý diktafón s dlhou výdržou nahrávania zvukových záznamov poskytuje priame spojenie s pevnou linkou, ktoré umožňuje automatické zaznamenávanie prichádzajúcich hovorov. Zariadenie poskytuje taktiež funkciu zaznamenávania hovorov hlasovou detekciou. Zariadenie sa jednoducho ovláda a je možné ho tajne ovládať pomocou vibrácií alebo zvolenej LED signalizácie.

444,00 € (s DPH)

Tento plochý digitálny diktafón je jedným z najmenších profesionálnych záznamníkov na svete, ktorý ponúka široké možnosti nahrávacích režimov. Svojím miniatúrnym rozmerom a neobvyklým dizajnom nevzbudzuje žiadne podozrenie, skôr pripomína prívesok na kľúče. Vstavaný citlivý mikrofón poskytuje vysokú citlivosť a dokáže zaznamenávať reč a zvuky z okolia vo vysokej kvalite do vzdialenosti 12 metrov.

484,00 € (s DPH)

PV-900 EVO3 je maketa bežného smartfónu so skrytou kamerou hore na ráme telefónu vďaka čomu môžete sledovať obraz keď je telefón položený na stole. Zariadenie má rozlíšenie Full HD. Má integrovanú pamäť a dokáže nahrávať v režimoch Zapnuté / Manuálne / Detekcia pohybu. Obraz sa dá po spárovaní s WiFi sledovať na diaľku v druhom smartfóne v aplikácii. Telefón môže fungovať aj bez internetu ako DVR.

336,00 € (s DPH)

AKMASA-5 je prémiový audio rekordér s hlasovou aktiváciou a dlhou výdržou batérie s GSM audio odpočúvacím zariadením so špičkovými MEMS mikrofónmi v plastovo karbónovom kryte s mini rozmermi. Na obale sú pridané silné neodýmové magnety. V porovnaní s ostatnými zariadeniami je najlepším odpočúvacím zariadením, pretože obsahuje kódovaný kábel, bez neho nikto nemôže čítať nahrávky. 

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa