Lawmate – Detektor skrytých kamier, ploštíc a odposluchov

Detektor je malý a ľahký, jednoducho sa ovláda a jeho hlavnou funkciou je nájsť skryté kamery, šošovky, odposluchy a ploštice. Zariadenie vyhľadáva vysielače pomocou detekčnej metódy od 20MHz po 6GHz frekvenciu. Objektívy skrytých DVR kamier ktoré žiaden signál nevysielajú a treťou dôležitou funkciu je vyhľadávanie skrytej elektroniky ukrytej v rôznych predmetoch. 

149,00 € (s DPH)
Kód:
RD-30
Značka:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Vďaka zabudovanému hľadáčiku môžete vyhľadávať v priestoroch skryté špionážne kamery. Detektor dokáže odhaliť miniatúrne skryté kamery a šošovky objektívov. Stačí, ak si vyberiete stály alebo blikajúci režim a nazriete do špeciálneho filtra hľadáčika. Keď cez hľadáčik v skúmaných priestoroch uvidíte záblesk svetla mohlo by to naznačovať prítomnosť skrytej kamery.

Detektor sníma RF signál v rozsahu 20 MHz až 6 GHz. To zahŕňa dôležité frekvencie, ktoré bezdrôtové špionážne vysielače najčastejšie používajú. Citlivosť zariadenia pomáha pri hľadaní rádiových vysielačov, ploštíc, odposluchov, skrytých kamier

Jednou s funkcii detektora RD-30 je vyhľadávanie zabudovanej elektroniky v rôznych predmetoch ako sú predlžovačky, zásuvky, vypínače a iné. Prístroj prepnete do príslušného módu, priložíte na predmet a posúvate po obvode skúmaného predmetu Detektor RD-30 detekuje elektromagnetické vlnenie ktoré vysiela akékoľvek elektrické zariadenie poháňané elektrikou pričom zariadenie nemusí vysielať žiadne RF signály.LED ukazovatel

Detektor disponuje akustickým a vibračným režimom detekcie signálu. Pokiaľ pri detekcii skrytých signálov nechcete upozorňovať, je možné zariadenie prepnúť do vibračného režimu. Prístroj môžete nosiť vo vrecku a pri vstúpení do miestnosti a zachytení signálu Vás diskrétne upozorní vibrovaním na prítomnosť signálu. Zariadenie samo o sebe je jednoduché na ovládanie. Všetky funkcie na zariadení je možné ovládať pomocou štyroch tlačidiel.

Pásik LED diód slúži ako kontrolky sily signálu pri detekcii, čím silnejší signál tím viac kontroliek svieti. Na detektore RD-30 si volíte tri stupne citlivosti detektora a ešte ju regulujete vysúvaním antény. Zariadenie je dodávané so šiestimi batériami typu AAA čo Vám umožňuje používať okamžite prístroj 14 hodín v kuse.

Hladáčik

Vlastnosti zariadenia:

- Malá veľkosť a hmotnosť proti špionážneho RF detektora
- Rýchle zistenie výskytu skrytých kamier v monitorovaných priestoroch
- Zariadenie môže byť použité na odhalenie diktafónov, bezdrôtových audio skrytých ploštíc, WiFi kamier
- Možnosť vybrať si akustický režim alebo vibračný režim pre tajnú detekciu
- Široká možnosť skenovania frekvencii od 20MHz do 6GHz
- výdrž 7 hodín prevádzky
- Balenie obsahuje 6x batérie AAA čo postačí na prevádzku 2 x 7 hodín

 RD-30 popis funkciíTechnické špecifikácie:

Frekvenčný rozsah: 20 MHz – 6 GHz
Typ batérii: AAA batérie
Rozmer: 80x52x15.5 mm
Hmotnosť: 40g

Obsah balenia:

1x Detektor skrytých kamier a odposluchov RD-30

6x Batérie AAA

1x Manuál

Podrobnosti o produkte
RD-30
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
338,00 € (s DPH)

LawMate PV-WB10i skrytá FULL HD WiFi / IP / DVR kamera zabudovaná ako zosilňovač Wi-Fi sieti pre vaše kancelárske a domáce priestory. Zariadenie je napájané káblom, takže sa nemusíte obávať o výdrž batérie, nahrávanie a prezeranie záznamov je možne na diaľku cez mobilnú aplikáciu. Všetky upozornenia na pohyb a živý obraz máte priamo v aplikácii ktorá je už v cene prístroja.

243,60 € (s DPH)

Precízne a diskrétne maskovaná mikro kamera CM-TC10 ľahko zapadne do vášho obleku a kravaty, pri čom nahráva kvalitné záznamy. Používa sa ako bežné nosenie spony na kravate, jediný rozdiel je v tom, že táto spona má v sebe špionážnu kameru. Nevzbudzuje ani najmenšie podozrenie a nie je cítiť žiadny rozdiel od bežnej spony na kravatu.

294,00 € (s DPH)

Skrytá kamera v držiaku na smartfón do auta je skvelou voľbou pre nenápadné monitorovanie auta cez deň aj cez noc, vďaka funkcii zabudovaných IR LED diód. Pomocou flexibilne otočiteľnej kamery si viete nastavíť smer ktorým sa má video nahrávať, čím môžete sledovať napríklad miesto šoféra, alebo cestu pred autom.

154,80 € (s DPH)

Malý diktafón s dlhou výdržou nahrávania zvukových záznamov poskytuje priame spojenie s pevnou linkou, ktoré umožňuje automatické zaznamenávanie prichádzajúcich hovorov. Zariadenie poskytuje taktiež funkciu zaznamenávania hovorov hlasovou detekciou. Zariadenie sa jednoducho ovláda a je možné ho tajne ovládať pomocou vibrácií alebo zvolenej LED signalizácie.

444,00 € (s DPH)

Tento digitálny diktafón je extrémne ľahký (7 gramov) s mikro rozmerom (29 x 15 x 12 mm). Spoľahlivo a ľahko sa ovláda. Je vyrobený z pevného kovového puzdra. Podporuje aktiváciu hlasu pre ukladanie pamäte, a má 2 režimy nahrávania (nepretržité a pri detekcii hlasu). Ovládanie diktafónu sa vykonáva iba s jedným spínačom. Diktafón disponuje funkciou "digitálneho podpisu".

260,40 € (s DPH)

PV-IP7HDi je špionážne puzdro prispôsobené pre smartfóny iPhone 7, ktoré má zabudovanú mikro CMOS kameru. Zariadenie zaznamenáva kvalitné video v rozlíšení Full HD (1080p) spoločne so zvukom. Vďaka možnosti pripojenia cez Wi-Fi modul priamo do zariadenia, je možné sledovať video záznam v reálnom čase, alebo zo záznamu cez smartfón alebo tablet. Zariadenie má podporú aplikácii pre iOS a Android.

325,00 € (s DPH)

Smart hodinky LawMate PV-WT20W so skrytou Full HD kamerou a možnosťou vzdialeného sledovania obrazu cez aplikáciu (dosah 5m) majú výdrž až 90 minút na jedno nabitie bez použitia WiFi. Moderný dizajn digitálnych hodiniek, ktorý nebudí žiadne podozrenie majú jednoduché a spoľahlivé ovládanie jedným tlačidlom. Kamera je umiestnená na strane, tak nemusíte pri natáčaní podozrivo vykrúcať ruku.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa