Lawmate PV-TM10FHD – Skrytá kamera v meteostanici s PIR detekciou pohybu

Multifunkčná meteostanica s predpoveďou počasia PV-TM10FHD so zabudovanou skrytou špionážnou kamerou s funkciou PIR detekcie pohybu, zhotovuje prvotriedny video záznam v kvalite FullHD 1920x1080.

246,00 € (s DPH)
Kód:
PV-TM10FHD
Značka:
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Nová verzia meteostanice so zabudovanou špionážnou mikro kamerou a DVR rekordérom zhotovuje kvalitný video záznam v rozlíšení FullHD 1080P. Miniatúrny objektív špionážnej kamery je nenápadne ukrytý na prednej strane zariadenia.

Medzi podstatné funkcie tohto zariadenia patrí možnosť nastavenia prepisovania posledného (najstaršieho) záznamu na vloženej pamäťovej micro SD karte, reálny čas a dátum uvedený na zhotovenom videu a funkcia PIR detekcie pohybu, vďaka ktorej sa video začne nahrávať až v tom momente, keď sa pred objektívom niečo udeje. Zariadenie vydrží v pohotovostnom režime bez pripojenia do elektrickej zásuvky až 9 dní. V prípade potreby je možné zariadenie používať nepretržite pripojením zariadenia pomocou USB adaptéra do elektrickej zásuvky.

Lawmate_PV-TM10FHD_Skryta_kamera_v_meteostanici_s_PIR_detekciou_pohybu_Popis_1.jpg

Použitím funkcie pohybovej detekcie PIR možno značne predĺžiť dobu práce rekordéra v porovnaní s inými podobnými rekordérmi, ktoré používajú detekciu pohybu pomocou kamery. Zabudovaný PIR senzor v meteostanici je všeobecne používaný v typoch snímačov, ktoré sú používané aj v poplašných systémoch a osvetleniach. Vďaka použitiu snímača PIR možno vykonávať dlhodobé monitorovanie a nahrávanie priestorov s možnosťou výberu medzi foto a video režimom. PV-TM10FHD je napájaný batériou s vysokou kapacitou 1350 mAh. Umožňuje nepretržite nahrávať cca 9 dní v pohotovostnom režime (PIR) a približne 180 minút nepretržitého video záznamu.

Lawmate_PV-TM10FHD_Skryta_kamera_v_meteostanici_s_PIR_detekciou_pohybu_Popis_2.jpg

Zabudovaný citlivý mikrofón priamo v zariadení umožňuje nahrávať kvalitný zvuk z okolia meteostanice. Zhotovené dáta sú ukladané na vymeniteľnú pamäťovú micro SD kartu s kapacitou až 32GB. Tieto dáta je možné skopírovať do Vášho PC pomocou čítačky kariet, alebo pripojením USB kábla k PC portu.

Pomocou dodávaného štandardného príslušenstva meteostanice je možné zariadenie postaviť na stôl alebo zavesiť na stenu. Zariadenie je priam ideálnym riešením pre diskrétne sledovanie rôznych priestorov.

Vlastnosti zariadenia:

Zhotovuje kvalitný Full HD (1920x1080) video/audio záznam
Dokonale ukrytá miniatúrna špionážna kamera priamo v meteostanici
Pri zapnutej funkcii pohybovej detekcie zariadenie nahráva len vtedy, keď sa pred objektívom niečo udeje
Výdrž batérie v pohotovostnom režime až 9 dní (V režime PIR pohybovej detekcie)
Výdrž pri nepretržitom nahrávaní až 180 minút
Zariadenie je možné mať pripojené pomocou adaptéra a zhotovovať záznam bez potreby nabíjania batérie (nepretržite)
Batériu je možné vybrať zo zariadenia
Zariadenie podporuje micro SD karty až do veľkosti 32GB
Možnosť nastavenia funkcie premazávania posledného zhotoveného záznamu
Možnosť režimu fotografovania
LCD meteostanica zobrazuje počasie, teplotu, vlhkosť, dátum a čas
Zariadenie je dodávané so stojanom na stôl a uchytením na stenu

Technické špecifikácie:

Kamera: 1/3" progresívny CMOS senzor
Rozlíšenie videa: Full HD (1920x1080)
Rozlíšenie fotografii: 5MP (2592x1944" JPG)
Citlivosť: 3.3 Lux @ F2.0
Objektív F/No: F3.2
Priemer šošovky: 4mm
Uhol zobrazenia: 66°
Formát súborov: MOV, JPG
Počet snímkou za sekundu: 30fps
Nahrávací režim: Nepretržitý / PIR pohybová detekcia
Typ pamäte: Micro SD karta (Podporuje SDHC max. 32GB)
Data rozhranie: Mini USB 2.0
Zobrazenie dátumu a času: ROK/MESIAC/DEŇ, Hodina:Minúta:Sekunda
Nepretržité nahrávanie: Full HD: 160 min (16G SD Karta)
Spotreba energie: 250mA-390mA
Spotreba v pohotovostnom režime: 6.4mA (približne)
Pohotovostný čas: 9 dní
Životnosť batérie: 180 minút (nepretržite)
Kapacita batérie: DC 3.7V / 1350mA batéria
Rozmer: 10x10x1.5 mm
Hmotnosť: 133g

Obsah balenia:

1x Ukrytá kamera PV-TM10FHD v meteostanici

1x Nástavec pre upevnenie na stenu

1x Stojan

1x Obojstranná lepiaca páska pre upevnenie

1x Napájací (dátový) USB kábel

1x Pamäťová SD karta (16GB) + Adaptér

1x ManuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
PV-TM10FHD
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
154,80 € (s DPH)

Malý diktafón s dlhou výdržou nahrávania zvukových záznamov poskytuje priame spojenie s pevnou linkou, ktoré umožňuje automatické zaznamenávanie prichádzajúcich hovorov. Zariadenie poskytuje taktiež funkciu zaznamenávania hovorov hlasovou detekciou. Zariadenie sa jednoducho ovláda a je možné ho tajne ovládať pomocou vibrácií alebo zvolenej LED signalizácie.

260,40 € (s DPH)

PV-IP7HDi je špionážne puzdro prispôsobené pre smartfóny iPhone 7, ktoré má zabudovanú mikro CMOS kameru. Zariadenie zaznamenáva kvalitné video v rozlíšení Full HD (1080p) spoločne so zvukom. Vďaka možnosti pripojenia cez Wi-Fi modul priamo do zariadenia, je možné sledovať video záznam v reálnom čase, alebo zo záznamu cez smartfón alebo tablet. Zariadenie má podporú aplikácii pre iOS a Android.

210,00 € (s DPH)

Bezkonkurenčná mini špionážna kamera ukrytá v bežnom kľúči od auta s možnosťou sledovania video záznamu v reálnom čase, alebo už zhotoveného záznamu cez WiFi s ovládaním pomocou mobilnej aplikácie pre iOS a Android. Zariadenie ukladá video záznam v kvalite Full HD (1920x1080) so zvukom na vloženú micro SD kartu.

319,00 € (s DPH)

Kamerový modul Lawmate PV-DY20i je dokonalým riešením na vlastné ukrytie kamery kdekoľvek. Zariadenie disponuje veľmi jednoduchým ovládaním za pomoci prepínačov na tele ako aj prostredníctvom mobilnej aplikácie pre iOS a Android cez ktorú je možnosť vzdialene sledovať záznamy ako aj živý obraz. Súčasťou je aj diaľkové ovládanie, ktorým sa dá zapnúť a vypnúť prístroj, nahrávanie a WiFi.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa