Smart Videovrátnik s detekciou pohybu - AKDB2

Tento smart videovrátnik s PIR detekciou pohybu je napájaný z batérie čo umožňuje bezdrôtovú montáž. Tento tip videovrátnika sa hodí všade tam kde je problém ťahať káble, čiže presklené kancelárie, obchody, pumpy. Vďaka PIR senzoru budete vedieť o návšteve skôr ako zazvoní na zvonček.

139,00 € (s DPH)
Kód:
AKDB2
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Tento videovrátnik AKDB2 disponuje detekciou ľudskej postavy vďaka čomu sa vyhnete falošným poplachom ak by sa k videovrátnikovi  priblížilo nejaké zviera, týmto pádom sa šetrí aj batéria. Vďaka tejto funkcii získate bezpečnostnú kontrolu 24/7.

funkcie AKDB2

2304*1296p HD, 3MP, jasný obraz, ľahko uspokojí každodenné potreby vášho monitorovania. Jednou s dobrých funkcii je zmena hlasu zo ženského na mužský, alebo obrátene v reálnom čase.

v mobile

Videovrátnik má automatické nahrávanie. Podporuje až 256 Gb pamäť, čím máte zabezpečené prezeranie videí a fotiek na diaľku kedykoľvek a kdekoľvek bez toho, aby vám chýbali akékoľvek informácie. Keď je pamäť plná, nové video prepíše najstarší záznam.

Zvonček je vyrobený vo vysokej kvalite, má silnú, zároveň nastaviteľnú hlasitosť a nastaviteľné rôzne tóny zvonenia. Jeho obsluha je jednoduchá a zvládnu to aj starší ľudia alebo deti.

Technické špecifikácie:

Snímač: CMOS 1/2.9”
Rozlíšenie: 1920*1080P @ 15fps
Clona: F2,0, pevná clona
Uhol obrazu: Ohnisková vzdialenosť 3,2 mm Uhol 126°
Audio a Video: H.264/H.265
WIFI Protokoly: TCP/IP, HTTP, TCP, UDP, DHCP, DNS, NTP, P2P
Bezdrôtová frekvencia: 2,4 ~ 2,4835 GHz, IEEE802.11b/g/n
Bezdrôtová bezpečnosť: 64/128-bit WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK (šifrovanie údajov)
Dosah nočného videnia: 7m, 4ks IR LED svetiel
Ukladanie údajov: Cloudové úložisko, pamäťová karta Mikro SD 256Gb
Inteligentná funkcia: Áno PIR detekcia človeka
Alarm: Áno, spínač proti krádeži
Nabíjanie, napájanie: 5V1A / Vstavaná batéria 5000mAh
Pracovná teplota: -10℃~+60℃
Váha: 210g


Obsah balenia:

1x Videovrátnik AKDB2

1x Vnútorný zvonček

1x Držiak videovrátnika

1x Šraubovák

1x Sada skrutiek

1x USB kábel na nabíjanie

1x Manuál

Podrobnosti o produkte
AKDB2
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (10)
213,90 € (s DPH)

Pomocou tohto inteligentného video vrátnika je možné nadviazať po zazvonení na zvonček obojstrannú komunikáciu s návštevníkom, ktorý stojí pred vašimi dverami alebo bránou, a otvárať tak dvere na diaľku pomocou mobilnej aplikácie určenej pre smartfóny a tablety so systémom iOS alebo Android z akéhokoľvek miesta na svete.

145,00 € (s DPH)

Moderný smart video vrátnik, ktorý disponuje mnohými funkciami. Video vrátnik spolupracuje s mobilnými aplikáciami na smart telefónoch, alebo tabletoch. Vďaka obojsmernej komunikácii na diaľku Vám už žiadna informácia o návšteve neunikne. Prístroj má aj funkciu nočného videnia do 6 m a PIR senzor s tromi úrovňami citlivosti na pohyb. Vďaka malej spotrebe vydrží pracovať na batériu 3-6 mesiacov.  

98,40 € (s DPH)

Zariadenia tohto druhu sa čoraz častejšie stávajú štandardným majetkom modernej domácnosti. Toto zariadenie má niekoľko funkcií – vchodový video telefón s obojsmernou audio komunikáciou a alarm pohybu. WiFi video vrátnik ASVBT je napájaný z batérii takže nepotrebuje žiadnu zdĺhavú montáž. Kúpou toho to zariadenia získate nepretržité monitorovanie vo vysokom rozlíšení 1080p.

198,00 € (s DPH)

Inteligentný vrátnik so systémom rozpoznávania tváre je vhodný pre firmy s oddelenými prevádzkami, alebo pre časti s veľa objektami kde je potrebné separovať zamestnancov. Prístroj disponuje pamäťou pre 300 tvári a PIN kódov. Používateľ nepotrebuje žiadne kľúče odomkne za pomoci svojej tváre ak bude mať do objektu prístup. Prístroj vedie denník a pracuje samostatne, stačí napájanie a zámok.300,00 € (s DPH)

Set kovový video vrátnik s vnútornou jednotkou je prepojený navzájom káblom a s návštevou komunikujete okrem vnútornej jednotky aj cez smartfón, alebo tablet. Tento smart videovrátnik spolupracuje s aplikáciami Tuya a SmartLife Dizajn produktu zaisťuje univerzálny vzhľad, ktorý môžete umiestniť kamkoľvek a vďaka odolnému povrchu zvládne svoju funkciu aj v náročných podmienkach. 

144,00 € (s DPH)

Inteligentný video-vrátnik sa od svojich predchádzajúcich modelov líši najmä svojimi rozmermi, elegantným vzhľadom a kvalitou snímaného obrazu. Prostredníctvom tohto video-vrátnika je možné obojsmerne komunikovať, otvárať dvere, zhotovovať videozáznamy a fotografie. Ovládanie je jednoduché - prostredníctvom bezplatného softvéru, ktorý je určený pre smartfóny s operačným systémom Android / iOS.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa