GLOBAL WIFI IP VIDEO VRÁTNIK

Toto vysokokvalitné zariadenie je možné ovládať na diľku prostredníctvom mobilnej aplikácie na smartfóne či tablete. Táto mobilná aplikácia je určená pre zariadenia s operačným systémom iOS a Android.

194,40 € (s DPH)
Kód:
AR960QP
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

Toto vysokokvalitné zariadenie je možné ovládať na diaľku prostredníctvom mobilnej aplikácie na smartfóne či tablete. Táto mobilná aplikácia je určená pre zariadenia s operačným systémom iOS a Android.
Keď návšteva zazvoní, videovrátnik pošle hlášku a po otvorení aplikácie vo vašom smartfóne spustí obojstrannú komunikáciu s osobou, ktorá stojí pred videovrátnikom. To zabezpečuje mobilná aplikácia, ktorá je schopná prenášať živý obraz spoločne so zvukom v reálnom čase. Samozrejmosťou je aj možnosť identifikácie osoby na diaľku. Prostredníctvom vyššie spomínanej mobilnej aplikácie je možné osobe, ktorá stojí pred videovrátnikom otvoriť dvere na diaľku.
Prostredníctvom mobilnej aplikácie je okrem obojstrannej komunikácie či otvárania dverí na diaľku možné aj zhotoviť videozáznam, fotografovať, nastaviť úložisko atď. Zariadenie podporuje naraz až 8 mobilných zariadení. Ovládanie videovrátnika prostredníctvom mobilnej aplikácie je veľmi jednoduché, bez najmenších problémov ho zvládne bežný užívateľ mobilných telefónov či tabletov.
Pri stlačení tlačítka zvončeka vám okamžite zazvoní upozornenie vo vašej smartphone aplikácii, cez ktorú môžete obratom začať komunikovať s návštevou , sledovať obraz z kamery, alebo otvoriť dvere.
Súčasťou tohto zariadenia je kvalitný senzor snímania obrazu so širokým uhľom zorného poľa. Zariadenie je zhotovené z kovovej zliatiny tak, aby bolo vysoko odolné voči rôznym vplyvom počasia. Okrem toho zariadeniu nechýba ani funkcia detekcia pohybu nočné prisvietenie, ktoré umožňuje vidieť kvalitný obraz a následné rozpoznanie osoby aj v úplnej tme.
Zariadenie je možné napojiť cez LAN kábel. Taktiež je zariadenie možné pripojiť aj pomocou Wifi modulu, avšak spojenie prostredníctvom kábla je odporúčané z dôvodu stability a vyššej kvality spojenia.

Technické špecifikácie:

Rozlíšenie: 1280*720(720P) / 640*360 (VGA)
Kódovanie videa: H.264
Kódovanie zvuku: G.711, G.726
Komunikácia: Obojsmerná
Odomykanie kódom: 40 skupín každá so 4 miestnym kódom
Funkcie: Detekcia pohybu, nočné videnie, 67 nezávislých serverov
Napájanie: DC-12V
Pracovný prúd: 1A
Pracovná teplota: -25°C~65°C
Vodotesnosť: Áno, prachu, snehu dažďu odolné
Materiál: Zliatina kovu (pevná konštrukcia)
Rozmery: 210 x 105 x 38 mm
Hmotnosť: 950 g

Obsah balenia:

1x Smart video vrátnik.

1x Skriňa na povrchovú montáž (zadná skriňa).

1x Predlžovací káblik s Wifi anténou.

1x Pripojovacie káble.

1x Sieťový adaptér.

1x Sada skrutiek a hmoždinok.

1x Manuál.Upozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AR960QP
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (8)
98,40 € (s DPH)

Zariadenia tohto druhu sa čoraz častejšie stávajú štandardným majetkom modernej domácnosti. Toto zariadenie má niekoľko funkcií – vchodový video telefón s obojsmernou audio komunikáciou a alarm pohybu. WiFi video vrátnik ASVBT je napájaný z batérii takže nepotrebuje žiadnu zdĺhavú montáž. Kúpou toho to zariadenia získate nepretržité monitorovanie vo vysokom rozlíšení 1080p.

213,90 € (s DPH)

Pomocou tohto inteligentného video vrátnika je možné nadviazať po zazvonení na zvonček obojstrannú komunikáciu s návštevníkom, ktorý stojí pred vašimi dverami alebo bránou, a otvárať tak dvere na diaľku pomocou mobilnej aplikácie určenej pre smartfóny a tablety so systémom iOS alebo Android z akéhokoľvek miesta na svete.

145,00 € (s DPH)

Tento moderný smart video vrátnik, ktorý disponuje modernými funkciami. Tento video vrátnik spolupracuje s mobilnými aplikáciami na chytrých telefónoch, alebo tabletoch. Vďaka obojsmernej komunikácii na diaľku Vám už žiadna návšteva neodíde. Prístroj má aj funkciu nočného videnia do 6m a PIR senzor s tromi úrovňami citlivosti na pohyb. Vďaka malej spotrebe vydrží pracovať z batérie 3 - 6 mesiacov.

144,00 € (s DPH)

Inteligentý videovrátnik sa od svojich predchádzajúcich modelov líši najmä svojimi rozmermy, dokonalým vzhľadom a kvalitou snímaného obrazu. Prostredníctvom tohto videovrátniku je možné obosmerne komunikovať, otvárať dvere, zhotovať videozáznamy a fotografovať. Ovládanie je veľmi jednoduché - prostredníctvom bezplatného softvéru, ktorý je určený pre smartfóny s operačným systémom Android / iOS.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa