Náhradné bezdrôtové ovládanie k bezdrôtovému relé RF433 MHz

Bezdrôtové ovládanie slúži na otváranie zámku na diaľku, v spolupráci s bezdrôtovým relé RF433 MHz. Pri stlačením tlačidla, relé zopne a následne sa zámok dverí otvorí. Hosť môže vstúpiť. Na jedno bezdrôtové relé môžete naparovať maximálne 4ks. ovládačov.

15,90 € (s DPH)
Kód:
acon100
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Diaľkové ovládanie pracuje na frekvencii RF433 MHz a umožňuje priamu kontrolu pri otváraní vonkajšej brány alebo dvier. Ovládač sa ponúka ako doplnok k SMART video vrátnikovi a pracuje výhradne len s bezdrôtovým relé RF433 MHz.,

WiFi SMART video vrátnik s podporou iOS/Android/Windows aplikácii-AKR B-100   a   Inteligentný Smart Video vrátnik 1080p

 Diaľkový ovládač sa páruje s bezdrôtovým relé a môže sa spárovať aj viac ovládačov na jedno relé, ale maximálne 4ks., alebo viac relé na jeden ovládač. Ak potrebujete používať viac diaľkových ovládačov je potrebné zapojiť paralelne viac relé podľa počtu ovládačov 4-1, 8-2, 12-3, atď.

Vlastnosti zariadenia:


Napájacie napätie: 3V (batéria CR2032)

Prevádzkový prúd: ≤ 8,5 mA

Pracovná frekvencia: 433.92 MHz

Vysielací výkon: 6mW

Dosah RF: 10 metrov

Podrobnosti o produkte
acon100
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (11)
10,00 € (s DPH)

Karta microSDHC / microSDXC triedy 10 od spoločnosti Kingston je vybavená rýchlosťou zápisu 10/s MB a čítania 100 MB/s UHS-I. Karta je ideálna pre fotografov, ktorí fotografujú a nahrávajú video od statických záberov po pohyblivé. Karta je taktiež ideálna pre video s vysokým rozlíšením (1080p) pričom redukuje čas medzi zábermi v porovnaní s kartou triedy 4.

6,00 € (s DPH)

Karta microSDHC / microSDXC triedy 10 od spoločnosti Kingston je vybavená rýchlosťou zápisu 10MB/s a čítania 100 MB/s UHS-I. Karta je ideálna pre fotografov, ktorí fotografujú a nahrávajú video od statických záberov po pohyblivé. Karta je taktiež ideálna pre video s vysokým rozlíšením (1080p) pričom redukuje čas medzi zábermi v porovnaní s kartou triedy 4.

35,00 € (s DPH)

Set bezdrôtové relé + diaľkový ovládač slúži na otváranie bránky, alebo dverí na diaľku. Je ho možné spárovať s videovrátnikom. Ak ho nespárujete môžete ho používať samostatne. Spárovať môžete aj viac diaľkových ovládačov ale maximálne 4ks. s jedným relé alebo viac relé s jedným ovládačom.

18,00 € (s DPH)

Karta microSDHC / microSDXC triedy 10 od spoločnosti Kingston je vybavená rýchlosťou zápisu 10 MB/s a čítania 100 MB UHS-I. Karta je ideálna pre fotografov, ktorí fotografujú a nahrávajú video od statických záberov po pohyblivé. Karta je taktiež ideálna pre video s vysokým rozlíšením (1080p) pričom redukuje čas medzi zábermi v porovnaní s kartou triedy 4.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa