Mini GPS lokátor – tracker AKG30

Zariadenie AKG30 so zabudovaným GPS modulom je vhodným riešením pre stráženie detí, starých rodičov, zvierat a podobne. Vďaka vysokej presnosti GPS čipu viete kedykoľvek zistiť, kde sa osoba v reálnom čase nachádza.

144,00 € (s DPH)
Kód:
AKG30
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Zariadenie AKG30 so zabudovaným GPS modulom je vhodným riešením pre stráženie detí, starých rodičov, zvierat a podobne. Vďaka vysokej presnosti GPS čipu viete kedykoľvek zistiť, kde sa osoba v reálnom čase nachádza. Polohu zariadenia je možné sledovať cez mobilnú aplikáciu, alebo cez webové rozhranie prehliadača prihlásením sa pomocou mena a hesla. Medzi funkcie zariadenia patrí núdzové volanie a počúvanie zariadenia na diaľku. Zariadenie spolupracuje s formátom micro SIM karty. Hlasovú komunikáciu je možné viesť obojsmerne.

Batéria v zariadení poskytuje výdrž 6 dní a viac v pohotovostnom režime pri štandardne určenom intervale zasielana informácii o polohe na server. V prípade aktívneho (non-stop) sledovania polohy zariadenia sa výdrž batérie pohybuje od 12 do 16 hodín v závislosti od používania a pohybu. Ak sa zariadenie dlhší čas nepohybuje, automaticky prejde do šetriaceho režimu, čím šetrí batériu v zariadení.


Vlastnosti produktu:

• Podporuje pásma (850/900/1800/1900MHz, univerzálne frekvencie vo svete)
• GPS/WiFi/LBS režim trojitého polohovania, podporuje A-GPS
• Zvyčajne pracuje ako WiFi/LBS, GPS je možné aktivovať v prípade potreby (automaticky sa uzavrie po 1 hodine)
• SOS funkcia pomocou jediného tlačidla
• Automatické zapínanie a vypínanie
• Vodotesnosť IP65 úroveň
• Podpora internetového protokolu, môže byť integrovane do ľubovoľnej platformy
• OTA aktualizácia firmvéru
Platforma / APP:

• Sledovanie v reálnom čase
• Prehrávanie trasy
• SOS Alarm
• Počúvanie
• Krokomer
• Merač rýchlosti
• Funkcia GPS ohraničenia GEO-Fence
• Upozornenie na slabú kapacitu batérie
Kontrolujte polohu zariadenia priamo cez Váš prehliadač, alebo cez mobilnú aplikáciu.


Obsah balenia:

1x GPS zariadenie AKG30
1x Gumené púzdro pre zariadenie AKG30
1x Šnúrka na krk
1x Mikro USB nabíjací kábel
1x Šroubovák a náhradne šrouby
1x Manuál

Podrobnosti o produkte
AKG30
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
144,00 € (s DPH)

Majte svojich starých rodičov, alebo deti pod kontrolou. Mini sledovacia GPS jednotka pre deti a staršie osoby v podobe prívesku alebo náramku na ruku vám v tom pomôže. Zariadenie je určené na sledovanie presnej polohy objektu alebo ľudí v reálnom čase cez mobilnú aplikáciu. Veľké SOS tlačidlo umožňuje okamžitý hovor pre uskutočnenie obojsmernej komunikácie a prípadné privolanie pomoci.

120,00 € (s DPH)

Monitorovacie GPS zariadenie AGT10 poskytuje možnosť sledovať cez internet presnú polohu vozidla, rýchlosť, spotrebu paliva, teplotu chladiacej kvapaliny a ďalších štandardných diagnostických údajov zo systému OBD2 cez mobilné aplikácie pre iOS, Android, alebo po prihlásení do účtu cez webový prehliadač.

112,00 € (s DPH)

Mini GPS tracker zabudovaný v dizajnovom prívesku môže poslúžiť ako multifunkčný lokalizátor blízkej osoby, Vašich osobných vecí, domácich miláčikov, detí a všetkého, čo chcete mať pod kontrolou. Toto mini zariadenie môžete napríklad vložiť do tašky Vášho dieťaťa a tak prostredníctvom aplikácie zaznamenávať, kde sa práve nachádza a to bez zbytočných obáv.

108,00 € (s DPH)

GPS tracker AK119 je ideálne riešenie pre presné zisťovanie GPS polohy automobilu, alebo motocykla cez bezplatnú mobilnú aplikáciu pre smartfóny a tablety. Polohu zariadenia je možné taktiež sledovať aj po prihlásení do webového rozhrania cez ľubovoľný prehliadač prostredníctvom prihlasovacieho mena a hesla.

110,00 € (s DPH)

Pomocou GPS trackera AE-115 môžete monitorovať vozidlo v aplikácii a prehliadači cez internet. Môže vám pomôcť transparentne spravovať, znižovať náklady, udržiavať bezpečnosť a zvyšovať efektivitu. Teraz je široko používaný v obchodnej doprave, distribúcii logistiky, prenájme automobilov, inteligentnej doprave, lodnom trhu, armáde a polícii, záchrane, bezpečnostnom dozore, inteligentnom meste.

65,00 € (s DPH)

Tento vysokokvalitný GPS lokátor AKPG03 MINI v kvalitnom prevedení, s rôznymi funkciami patrí medzi najmenšie zariadenia svojho druhu. Vďaka jeho vlastnostiam ho možno upevniť napríklad na kľúče. To Vám zabezpečí, že už nikdy sa za prítomnosti tohto zariadenia nestratíte. Je ideálnym riešením napríklad pre milovníkov prírody, ktorí neustále spoznávajú nové miesta.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa