GPS tracker s dlhodobou výdržou batérie

GPS tracker  AKG19 H je malé 3G monitorovacie zariadenie určené na dlhodobé montorovanie bez dobíjania s výdržou batérie až 3roky. 

226,80 € (s DPH)
Kód:
AKG19 H
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Monitorovacie zariadenie je vhodné na ochranu majetku a zariadení bez potreby nabíjania. 
GPS lokátor disponuje technológiou pre úsporu výdrže batérie. jeden krát za deň na server automaticky odošle údaje o polohe GPS zariadenia. V prípade, ak má zariadenie nízku kapacitu batérie informuje o tom užívateľa SMS správou, alebo e-mailom. Kapacita batérie v zariadení je 8000mAh, vďaka čomu zariadenie vydrží pracovať až 3 roky v pasívnom režime pri zadefinovanom nastavení odosielania údajov o polohe na server jeden krát denne.

Toto malé GPS zariadenie vyniká svojimi malými rozmermi a extrémne dlhou výdržou batérie. Zariadenie pracuje na základe telefónnej siete GSM/GPRS od ľubovoľného operátora a signálov z GPS družice. 

Polohu zariadenia je možné kontrolovať prostredníctvom mobilných aplikácii pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS a Android, alebo priamo cez počítači pomocou webového rozhrania cez ľubovoľný internetový prehliadač. Umiestnenie GPS je možné taktiež v neposlednom rade okrem už spomínaných možností kontrolovať aj prostredníctvom vyžiadania lokalizácie cez SMS správu so spätným odkazom na umiestnenie trackera cez Google Maps. Zariadenie uchováva históriu prejdenej trasy.

Aby mohlo zariadenie komunikovať bezproblémovo na diaľku, je nutné do neho vložiť aktívnu SIM kartu od ľubovoľného operátora. Nastavovanie, obsluha a inštalácia GPS trackera je technicky nenáročná. Zariadenie zvládne obsluhovať aj menej technicky zdatný užívateľ.

Konštrukcia zariadenia je vode odolná a podlieha norme IP67. Konštrukciu je možné pripevniť pomocou silného magnetu priamo na dno vozidla, kontajnera, alebo iného železného povrchu.Špecifikácia produktu:

Rozmery zariadenia: 95mm x 58mm x 24,5mm
Hmotnosť: 140g
Podpora siete: GSM/GPS/LBS
GSM frekvenčné pásma: 850/900/1800/1900MHz
Odolnosť: level IP67
Teplota: -20°C - 70°C
Presnosť: GPS 5-15 metrov / LBS cca100m
Batéria: 3.6V, 4200mAh, Li-ion
Výdrž v pohotovostnom režime: 3 roky (pasívny režim - skenovanie polohy 1x denne)
Podpora aplikácii: iOS, Android
Webové rozhranie: Možnosť prihlásenia sa cez ľubovoľný internetový prehliadač

Obsah balenia:

1x GPS tracker

1x Používateľský manuál

1x šroubovák

Podrobnosti o produkte
AKG19 H
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa