GPS tracker s dlhodobou výdržou batérie

GPS tracker  AKG19 H je malé 3G monitorovacie zariadenie určené na dlhodobé montorovanie bez dobíjania s výdržou batérie až 3roky. 

226,80 € (s DPH)
Kód:
AKG19 H
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Monitorovacie zariadenie je vhodné na ochranu majetku a zariadení bez potreby nabíjania. 
GPS lokátor disponuje technológiou pre úsporu výdrže batérie. Automaticky nahráva údaje o polohe GPS jeden krát za deň na server. V prípade, ak má zariadenie nízku kapacitu batérie informuje o tom užívateľa SMS správou, alebo e-mailom. Kapacita batérie v zariadení je 8000mAh, vďaka čomu zariadenie vydrží pracovať až 3 roky v pasívnom režime pri zadefinovanom nastavení odosielania údajov o polohe na server.

Toto malé GPS zariadenie vyniká svojimi malými rozmermi a extrémne dlhou výdržou batérie. Zariadenie pracuje na základe telefónnej siete GSM/GPRS od ľubovoľného operátora a signálov z GPS družice. 

Polohu zariadenia je možné kontrolovať prostredníctvom mobilných aplikácii pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS a Android, alebo priamo cez PC pomocou webového rozhrania cez ľubovoľný internetový prehliadač. Umiestnenie GPS je možné taktiež v naposlednom rade okrem už spomínaných možností kontrolovať aj prostredníctvom vyžiadania lokalizácie cez SMS správu so spätným odkazom na umiestnenie trackera cez Google Maps. Zariadenie uchováva históriu prejdenej trasy.

Aby mohlo zariadenie komunikovať bezproblémovo na diaľku, je nutné do neho vložiť aktívnu SIM kartu od ľubovoľného operátora. Nastavovanie, obsluha a inštalácia GPS trackera je technicky nenáročná. Zariadenie zvládne obsluhovať aj menej technicky zdatný užívateľ.

Konštrukcia zariadenia je vode odolná a podlieha norme IP67. Konštrukciu je možné pripevniť pomocou silného magnetu priamo na dno vozidla, kontajnera, atď.

Špecifikácia produktu:

Rozmery zariadenia: 95mm x 58mm x 24,5mm
Hmotnosť: 140g
Podpora siete: GSM/GPS/LBS
GSM frekvenčné pásma: 850/900/1800/1900MHz
Vodeodolnosť: level IP67
Teplota: -20°C - 70°C
Presnosť: GPS 5-15 metrov / LBS cca100m
Batéria: 3.6V, 4200mAh, Li-ion
Výdrž v pohotovostnom režime: 3 roky (pasívny režim - skenovanie polohy 1x denne)
Podpora aplikácii: iOS, Android
Webové rozhranie: Možnosť prihlásenia sa cez ľubovoľný internetový prehliadač

Obsah balenia:

1x GPS tracker

1x Používateľský manuál

1x šroubovák

Podrobnosti o produkte
AKG19 H
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
65,00 € (s DPH)

Tento vysokokvalitný GPS lokátor AKPG03 MINI v kvalitnom prevedení, s rôznymi funkciami patrí medzi najmenšie zariadenia svojho druhu. Vďaka jeho vlastnostiam ho možno upevniť napríklad na kľúče. To Vám zabezpečí, že už nikdy sa za prítomnosti tohto zariadenia nestratíte. Je ideálnym riešením napríklad pre milovníkov prírody, ktorí neustále spoznávajú nové miesta.

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa