Batožinový GPS/GSM/LBS tracker

Ultra tenký GPS tracker batožiny s presným sledovaním polohy objektu na diaľku cez mobilné aplikácie, SMS a internet.

223,20 € (s DPH)
Kód:
AKG15
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

GPS tracker batožiny je vynikajúcim pomocníkom pri cestovaní, aby sa Vám Vaša batožina nestratila, alebo aby ste ju pri ukladnutí dokázali vystopovať.

Zariadenie pracuje na základe existujúcej siete GSM/GPRS a GPS satelitov, WIFI a LBS . Vďaka týmto možnostiam zariadenie zasiela pravidelné informácie o svojej presnej polohe. 

GPS aplikáciu je možné používať na smartfónoch a tabletoch s podporou mobilných operačných systémov iOS a Android. Aktuálnu stopu zariadenia je možné sledovať aj prostredníctvom nastavenia odosielania SMS správ s presnou polohou zariadenia priamo na telefón.


Zariadenie je možné ihneď začať používať po registrácii účtu a po vložení SIM karty od ľubovoľného operátora. Zariadenie sa jednoducho nastavuje a ovláda. Nastavenie a obsluhu zvládne aj menej technicky zdatný používateľ.
Špecifikácia produktu:

Rozmery zariadenia: 96x50x11,2 mm
Hmotnosť: 65g
Podpora siete: GSM/GPS/WIFI/LBS
GSM frekvenčné pásma: 850/900/1800/1900MHz
Bluetooth: 4.0
Antena: FPC GSM antena, ceramic GPS antena
Presnosť: GPS (5-15 metrov) / WIFI  (5-50m) / LBS (>200m) 
Batéria: 1800mAh, Li-ion
Podpora aplikácii: iOS, Android
Teplota / Vlhkosť -20°C -70°C / 20% - 80% RH


Obsah balenia:


1x GPS zariadenie
1x USB adaptér s káblom
1x Používateľský manuál

Podrobnosti o produkte
AKG15
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
112,00 € (s DPH)

Mini GPS tracker zabudovaný v dizajnovom prívesku môže poslúžiť ako multifunkčný lokalizátor blízkej osoby, Vašich osobných vecí, domácich miláčikov, detí a všetkého, čo chcete mať pod kontrolou. Toto mini zariadenie môžete napríklad vložiť do tašky Vášho dieťaťa a tak prostredníctvom aplikácie zaznamenávať, kde sa práve nachádza a to bez zbytočných obáv.

79,92 € (s DPH)

Tento osobný, prenosný lokátor AML-65 má širokú škálu využitia. Zaznamenané údaje ale aj realnu polohu z GPS lokátora si môžete zobraziť v reálnom čase cez prehliadač, alebo cez mobilnú aplikáciu vo Vašom smartfóne. Pokiaľ chcete mať kontrolu nad Vašimi vecami, alebo informáciu o polohe Vašich detí a iných osôb, toto zariadenie je práve pre Vás. 

Nastavenia

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa