Batožinový GPS/GSM/LBS tracker

Ultra tenký GPS tracker batožiny s presným sledovaním polohy objektu na diaľku cez mobilné aplikácie, SMS a internet.

223,20 € (s DPH)
Kód:
AKG15
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

GPS tracker batožiny je vynikajúcim pomocníkom pri cestovaní, aby sa Vám Vaša batožina nestratila, alebo aby ste ju pri ukladnutí dokázali vystopovať.

Zariadenie pracuje na základe existujúcej siete GSM/GPRS a GPS satelitov, WIFI a LBS . Vďaka týmto možnostiam zariadenie zasiela pravidelné informácie o svojej presnej polohe. 

GPS aplikáciu je možné používať na smartfónoch a tabletoch s podporou mobilných operačných systémov iOS a Android. Aktuálnu stopu zariadenia je možné sledovať aj prostredníctvom nastavenia odosielania SMS správ s presnou polohou zariadenia priamo na telefón.


Zariadenie je možné ihneď začať používať po registrácii účtu a po vložení SIM karty od ľubovoľného operátora. Zariadenie sa jednoducho nastavuje a ovláda. Nastavenie a obsluhu zvládne aj menej technicky zdatný používateľ.
Špecifikácia produktu:

Rozmery zariadenia: 96x50x11,2 mm
Hmotnosť: 65g
Podpora siete: GSM/GPS/WIFI/LBS
GSM frekvenčné pásma: 850/900/1800/1900MHz
Bluetooth: 4.0
Antena: FPC GSM antena, ceramic GPS antena
Presnosť: GPS (5-15 metrov) / WIFI  (5-50m) / LBS (>200m) 
Batéria: 1800mAh, Li-ion
Podpora aplikácii: iOS, Android
Teplota / Vlhkosť -20°C -70°C / 20% - 80% RH


Obsah balenia:


1x GPS zariadenie
1x USB adaptér s káblom
1x Používateľský manuál

Podrobnosti o produkte
AKG15
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
65,00 € (s DPH)

Tento vysokokvalitný GPS lokátor AKPG03 MINI v kvalitnom prevedení, s rôznymi funkciami patrí medzi najmenšie zariadenia svojho druhu. Vďaka jeho vlastnostiam ho možno upevniť napríklad na kľúče. To Vám zabezpečí, že už nikdy sa za prítomnosti tohto zariadenia nestratíte. Je ideálnym riešením napríklad pre milovníkov prírody, ktorí neustále spoznávajú nové miesta.

144,00 € (s DPH)

Majte svojich starých rodičov, alebo deti pod kontrolou. Mini sledovacia GPS jednotka pre deti a staršie osoby v podobe prívesku alebo náramku na ruku vám v tom pomôže. Zariadenie je určené na sledovanie presnej polohy objektu alebo ľudí v reálnom čase cez mobilnú aplikáciu. Veľké SOS tlačidlo umožňuje okamžitý hovor pre uskutočnenie obojsmernej komunikácie a prípadné privolanie pomoci.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa