Univerzálny GPS OBD tracker pre automobily bez potreby inštalácie

Univerzálny GPS tracker určený pre vozidla s možnosťou on-line sledovania cez mobilné aplikácie, alebo webový prehliadač s jednoduchou inštaláciou bez nutnosti zásahu technického odborníka.

179,00 € (s DPH)
Kód:
AGT08
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Popis produktu:

OBD GPS tracker je ideálnym riešením pre monitoring automobilov v reálnom čase. Tracker stačí zapojiť do OBD zásuvky vozidla a zariadenie začne okamžite získavať všetky potrebné informácie o polohe a histórii prejdenej trasy. OBD zásuvkou v dnešnej dobe disponuje skoro každé motorové vozidlo, nakoľko zásuvka pôvodne slúži automechanikom na získavanie servisných údajov pri servisných prehliadkach.

Zariadenie je možné kedykoľvek presne lokalizovať prostredníctvom webového rozhrania, alebo pomocou bezplatných aplikácií určených pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS alebo Android. Tracker má v sebe zabudované moderné funkcie, ktoré sa jednoducho nastavujú a ovládajú. Montáž zariadenia sa dá zvládnuť samostatne bez nutnosti zásahu odborníka.

Po prihlásení sa do webového rozhrania, alebo mobilnej aplikácie je možné kontrolovať okrem aktuálnej polohy aj históriu prejdených trás, a to podľa presného dátumu a času. Ľahko je možné si stiahnuť úplný prehľad o každej lokalite, ktorú zariadenie vo vozidle „navštívilo“.

Tracker disponuje gyroskopickým senzorom, ktorý rozoznáva náklon a otrasy vozidla. Zariadenie tým poskytuje celý rád bezpečnostných opatrení, ako je napríklad otrasový alarm, odpojenie od batérie, alebo pokus o neoprávnené naštartovanie vozidla. V prípade spomínaných neoprávnených pokusov sa okamžite užívateľ dozvie formou SMS správy, že sa s jeho vozidlom v dobe, keď sa pri ňom nachádza niečo deje. Vďaka týmto užitočným funkciám vie majiteľ automobilu zabrániť krádeži vozidla, krádeži kolies, odtiahnutiu, alebo sa dozvie informácie o spôsobenej nehode na jeho vozidle v čase, keď sa pri vozidle fyzicky nenachádza.

Tracker vo svojej konštrukcii ukrýva GSM a GPS anténu, snímanie zapaľovania, blokovanie motora a samozrejme vstavanú záložnú batériu. Zariadenie má taktiež vlastnú pamäť, ktorá slúži v prípade nedostupnosti niektorého z potrebných signálov. Pri akejkoľvek strate GSM alebo GPS signálu je tracker možné lokalizovať s presnosťou niekoľkých desiatok metrov.

Jednou z ešte nespomenutých výhod zariadenia je funkcia alarmu rýchlosti, ktorá zabezpečuje kontrolu nad aktuálnou rýchlosťou vozidla. Spolu s touto funkciou zariadenie informuje o nízkej kapacite batérie a nízkej úrovni signálu.

Platforma aplikácie poskytuje:
- Sledovanie v reálnom čase (online monitoring)
- História prejdenej trasy
- Vypínanie chodu motora pomocou relé na diaľku
- Gyroskopický senzor (alarm vibrácii, zrážky a pohybu)
- Alarm rýchlosti
- GEO oplotenie zóny
- Alarm odpojenia od napájania
- Alarm nízkej kapacity

Hlavné spôsoby použitia GPS trackera, lokátora (modulu):
- Vo vozových parkoch
- Pri väčšine motorových vozidiel
- Nákladných vozidlách a kamiónoch
- Pri priemyselných a poľnohospodárskych strojoch

GPS_iOS_Android_aplikacie_pre_tracker.jpg

GPS_rozhranie_prehliadaca_pre_tracker.jpg

Vlastnosti zariadenia:

- Podpora štvorpásmových frekvencií, 850/900/1800/1900MHz (univerzálne frekvencie na svete).
- Jednoduchá inštalácia, zariadenie stačí zapojiť do zásuvky pre OBD.
- Presné určovanie polohy GPS pomocou A-GPS s pravidelným nahrávaním prostredníctvom služby GPRS.
- Sledovanie polohy v reálnom čase a prehrávanie histórie trasy.
- Platforma cez webový prehliadač a SMART aplikácie pre iOS a Android. Možnosť ovládať zariadenie aj pomocou SMS príkazov.
- Vstavaná batéria, pri odpojení zariadenia okamžite hlásenie užívateľovi.
- Podpora viacnásobných alarmov (zabudovaný snímač zrýchlenia, vibrácií, kolízie, atď.)
- Podpora viacerých protokolov, môže byť integrovaná do platformy zákazníka.
- Aktualizácie OTA firmvéru

Technické špecifikácie:

Presnosť polohovania GPS: 5-15m (V závislosti od signálu GPS)
Presnosť určovania polohy GSM: Asi 200 metrov (V závislosti od hustoty základňových staníc operátora)
Frekvencia GPS: 1575MHz
Frekvencie GSM: 850/900/1800/1900MHz
Horúci, teplý, studený štart: 3s, 15s, 60s
Kapacita batérie: 200mAh
Rozmery (mm): 56.5x47x24.6
Hmotnosť: 69g
Prevádzková teplota: -20 ℃ ~ 70 ℃
Prevádzková vlhkosť: 20% ~ 80% RH

Obsah balenia:

1x OBD GPS Tracker

1x Predlžovací kábel

2x Skrutky

1x Používateľský manuálUpozornenie!

Všetky ponúkané výrobky v tejto kategórii slúžia na študijné a súkromné účely! Nevyužívajte techniku na účel, ktorý by mohol byť v rozpore s právnymi normami platnými na území jednotlivých krajín. Predávajúci nezodpovedá za akúkoľvek ujmu a škodu spôsobenú nezákonným použitím predanej techniky!

Podrobnosti o produkte
AGT08
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
78,00 € (s DPH)

USB autonabíjačka AMLC-T4 sa ovláda cez aplikáciu. Táto autonabíjačka má v sebe zabudovaný GPS lokátor a funkciu odpočúvania. Je ideálna na ochranu a informáciu o polohe Vášho auta. Vo vnútri nabíjačky je batéria vďaka čomu dokáže pracovať aj mimo autozásuvky. Zariadenie dokáže rozpoznávať otrasy vďaka 3D G-senzoru a stráži aj hladinu zvuku. Po prekročení určitej hladiny zavolá na hlavné číslo.

110,00 € (s DPH)

Pomocou GPS trackera AE-115 môžete monitorovať vozidlo v aplikácii a prehliadači cez internet. Môže vám pomôcť transparentne spravovať, znižovať náklady, udržiavať bezpečnosť a zvyšovať efektivitu. Teraz je široko používaný v obchodnej doprave, distribúcii logistiky, prenájme automobilov, inteligentnej doprave, lodnom trhu, armáde a polícii, záchrane, bezpečnostnom dozore, inteligentnom meste.

108,00 € (s DPH)

GPS tracker AK119 je ideálne riešenie pre presné zisťovanie GPS polohy automobilu, alebo motocykla cez bezplatnú mobilnú aplikáciu pre smartfóny a tablety. Polohu zariadenia je možné taktiež sledovať aj po prihlásení do webového rozhrania cez ľubovoľný prehliadač prostredníctvom prihlasovacieho mena a hesla.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa