Vodotesný online GPS tracker s magnetom vhodný do auta - AGP-209B-3G

GPS tracker vhodný pre auta s možnosťou online sledovania presnej polohy cez mobilné aplikácie,SMS a internetový prehliadač s dlhodobou výdržou batérie.

160,00 € (s DPH)
Kód:
AGP-209B-3G
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Tento GPS lokátor je prevažne vhodný na sledovanie dopravných prostriedkov, čo ale v žiadnom prípade neznamená, že ho nie je možné použiť aj v iných predmetoch alebo objektoch. Zabudovaný citlivý GPS prijímač dokáže spoľahlivo určovať presnosť polohy na pár metrov, zároveň aktualizovať polohu z úsporného režimu.

Zariadenie vďaka zabudovanej vysokokapacitnej batérii (10 000mAh) poskytuje extrémne dlhú výdrž až 120 dní v pohotovostnom režime na jedno nabitie.  Vďaka zabudovanému silnému neodymovému magnetu je možné zariadenie pripnúť prakticky kamkoľvek, napríklad na spodnú časť automobilu. Konštrukcia zariadenia je vodotesná a spĺňa normu IP67.

Okrem už spomenutých konštrukčných vlastností, zariadenie ponúka radu užitočných funkcii, ktoré je možné ovládať a nastavovať priamo cez webové rozhranie (ľubovoľný prehliadač), alebo z prostredia mobilnej aplikácie v smartfóne / tablete s operačným systémom iOS/Android.

Ďalšou skvelou vlastnosťou zariadenia je nízka spotreba energie, vďaka senzoru pohybu a otrasu. Ak tracker nezaznamená pohyb dlhšie ako 5 minút, automaticky prejde do šetriaceho režimu v ktorom má nízku spotrebu. Akonáhle sa zariadenie dá znova do pohybu, lokátor sa opäť prebudí.

Aby mohlo zariadenie komunikovať bezproblémovo na diaľku, je nutné do neho vložiť aktívnu SIM kartu od ľubovoľného operátora. Nastavovanie, obsluha a inštalácia GPS trackera je technicky nenáročná. Zariadenie zvládne obsluhovať aj menej technicky zdatný užívateľ.

Zmapovanú polohu môže zariadenie odoslať užívateľovi aj prostredníctvom SMS správy, a to zaslaním určeného textového príkazu s vyžiadaním na telefónne číslo SIM karty, ktorá je vložená v GPS zariadení.

V prípade, že má zariadenie nízku kapacitu batérie automaticky zasiela majiteľovi informáciou prostredníctvom SMS správy. 

Vlastnosti zariadenia a funkcie:


- Sledovanie presnej polohy v reálnom čase zo smartfónu/tabletu, alebo cez webové rozhranie

- Upozorňovanie o nízkej kapacite batérie prostredníctvom SMS správy, alebo priamo cez mobilnú aplikáciu, vďaka čomu je používateľ včas informovaný.

- Ak zariadenie nezaznamená pohyb dlhšie ako 5 minút, automaticky prejde do šetriaceho režimu v ktorom má spotrebu iba 2mA. Po zaznamenaní pohybu sa vďaka otrasovému senzoru GPS vráti do aktívneho režimu.

- Zariadenie umožňuje nastaviť povolené, alebo naopak zakázané miesta prístupu, kde GPS zariadenie môže, alebo by sa nemalo nachádzať, tzv. GEO fence.

- Funkcia histórie trasy umožňuje priehľadne kedykoľvek prezerať detaily prejdených miest a ciest podľa presného vymedzenia dátumu a času.Špecifikácia produktu:


Rozmery zariadenia: 120mm x 65mm x 35mm
Hmotnosť: 295g
Podpora siete: GSM/GPRS
GSM frekvenčné pásma: 850/900/1800/1900MHz, WCDMA (3G): 850/900/1900
GPS čip: UBLOX
Citlivosť GPS: -159dBm
Presnosť GPS: 5 metrov
Batéria: 3.7V, 10 000mAh, Li-ion
Výdrž v pohotovostnom režime: 120 dní
Podpora aplikácii: iOS, Android
Webové rozhranie: Možnosť prihlásenia sa cez ľubovoľný internetový prehliadačObsah balenia:


1 x GPS lokátor

1 x USB kábel s adaptérom

1 x Užívateľská príručka

Podrobnosti o produkte
AGP-209B-3G
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa