GPS monitoring do auta s možnosťou sledovania polohy - AGP-209C-4G

Presné určovanie GPS polohy vozidla, vodotesný obal, online monitoring cez aplikácie a internetové prehliadače, zasielanie SMS a dlha výdrž batérie.

240,00 € (s DPH)
Kód:
AGP-209C-4G
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

GPS tracker je ideálnym riešením pre online a SMS monitorovanie pohybu objektu v ktorom je uložené, alebo pripevnené. Zariadenie vo svojej robustnej konštrukcii ukrýva nabíjateľnú batériu s vysokou kapacitou až 20 000 mAh, ktorá vydrží pracovať v pohotovostnom režime až 240 dní a v aktívnom pracovnom čase až 30 dní. Kryt zariadenia je vodotesný a spĺňa normu IP67. Vďaka zabudovanému silnému neodymovému magnetu je možné zariadenie pripnúť prakticky kamkoľvek, napríklad na spodnú časť automobilu.

Zariadenie je možné nastavovať a ovládať s dodávanými mobilnými aplikáciami pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS a Android, alebo priamo prihlásením užívateľa do webového rozhrania cez ľubovoľný prehliadač.

Skvelou vlastnosťou zariadenia je nízka spotreba energie, vďaka senzoru pohybu a otrasu. Ak tracker nezaznamená pohyb dlhšie ako 5 minút, automaticky prejde do šetriaceho režimu v ktorom má nízku spotrebu. Akonáhle sa zariadenie dá znova do pohybu, lokátor sa opäť prebudí.

Aby mohlo zariadenie komunikovať bezproblémovo na diaľku, je nutné do neho vložiť aktívnu SIM kartu od ľubovoľného operátora. Nastavovanie, obsluha a inštalácia GPS trackera je technicky nenáročná. Zariadenie zvládne obsluhovať aj menej technicky zdatný užívateľ.

Zariadenie navyše poskytuje vzdialený zvukový odposluch z okolia trackera. Stačí len vytočiť telefónne číslo SIM karty, ktorá je vložená v zariadení, zatelefonovať a hovor sa automaticky prijme, čím je možné okamžite počúvať zvuky z okolia zariadenia.

Tracker poskytuje v režime GPS monitoringu polohovanie s presnosťou od 5 do 10 metrov.  Medzi ostatných zástupcov monitorovania polohy patrí LBS polohovanie, ktoré pri strate GPS signálu, keď je napríklad auto v podzemí lokalizuje polohu GPS v oblasti 100 až 2000 metrov.

História prejdenej trasy sa dlhodobo ukladá na server. Údaje z prejdenej trasy je možné si kedykoľvek prezerať priamo v mobilnej aplikácii, alebo vo webovom rozhraní.

 Vlastnosti

- Jednoduché nastavovanie a ovládanie v prostredí mobilnej aplikácie, alebo priamo cez webové rozhranie.

- Automatické sledovanie polohy zariadenia v reálnom čase.

- Dlhodobé ukladanie histórie prejdenej trasy.

- Možnosť zaslania polohy GPS cez SMS.

- Podpora mobilných aplikácii pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS, Android.

- Ak zariadenie nezaznamená pohyb dlhšie ako 5 minút, automaticky prejde do šetriaceho režimu v ktorom má spotrebu iba 2mA. Po zaznamenaní pohybu sa vďaka otrasovému senzoru GPS vráti do aktívneho režimu.

- Služba založená na umiestnení (LBS).

- Upozorňovanie na nízku kapacitu batérie.

- Zariadenie umožňuje nastaviť povolené, alebo naopak zakázané miesta prístupu, kde GPS zariadenie môže, alebo by sa nemalo nachádzať, tzv. GEO fence.

- Dlhá výdrž batérie s pohotovostným režimom až 240 dní a aktívnym režimom až 30 dní.

- Silný neodymový magnet pre pevné upevnenie zariadenia.
Špecifikácia produktu


Rozmery zariadenia: 120mm x 65mm x 50mm
Hmotnosť: 455g
Podpora siete: GSM/GPRS/3G/4G
GSM frekvenčné pásma: 4G,3G 850/1900MHz & 2G GSM 850/900/1800/1900MHz
GPS čip: UBLOX
Citlivosť GPS: -159dBm
Presnosť GPS: 5 metrov
Batéria: 3.7V, 20 000mAh, Li-ion
Výdrž v pohotovostnom režime: 240 dní
Podpora aplikácii: iOS, Android
Webové rozhranie: Možnosť prihlásenia sa cez ľubovoľný internetový prehliadač
Norma vodotesnosti: IP67Obsah balenia:


1 x GPS tracker

1 x USB kábel

1 x Užívateľská príručka

Podrobnosti o produkte
AGP-209C-4G
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa