Online GPS tracker pre vozidlá a osobné využitie - AGP-800

Vodotesné GPS zariadenie podporujúce online monitoring cez mobilné apikácie, internetový prehliadač a SMS. Ideálne pre osobné využitie a lokalizovanie vozidiel.

139,00 € (s DPH)
Kód:
AGP-800
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Tento model GPS lokátora je univerzálnym riešením pre monitorovanie polohy cez mobilné aplikácie alebo webové rozhranie. Mobilné aplikácie sú dostupné pre smartfóny a tablety s operačnými systémami iOS a Android. V prípade potreby je možné prihlásením do používateľského účtu využívať zariadenie aj priamo na PC cez ľubovoľný internetový prehliadač. Polohu trackera je možné sledovať okrem mobilnej aplikácie a webového rozhrania aj prostredníctvom vyžiadania presnej polohy cez SMS správy s odkazom na Google Maps.

Zariadenie pracuje na základe existujúcej siete GSM/GPRS s najmodernejšou technológiou dvojitého polohovania GPS  a AGPS. Konštrukcia zariadenia má malé rozmery a podlieha norme vodotesnosti IPX6 (odolnosť proti prúdu striekajúcej vody). Aby mohlo zariadenie komunikovať bezproblémovo na diaľku, je nutné do neho vložiť aktívnu SIM kartu od ľubovoľného operátora. Nastavovanie, obsluha a inštalácia GPS trackera je technicky nenáročná. Zariadenie zvládne obsluhovať aj menej technicky zdatný užívateľ.

GPS lokátor obsahuje SOS tlačidlá, ktoré po stlačení automaticky zatelefonujú na predvolené telefónne číslo. Tlačidlo slúži prevažne ako núdzové riešenie pre kontrolu detí, seniorov, alebo skialpinistov, v prípadoch, kedy sa môžu dostať do problémov. Zariadenie má v sebe navyše zabudované aj malé LED svietidlo pre prisvietenie priestoru v prípade potreby.

Samozrejmosťou zariadenia je možnosť prezrieť si záznam prejdenej trasy podľa vybraného dátumu. Ďalšou z užitočných funkcií je vymedzenie okruhu, čo je možné využiť pre hlásenie opustenia bezpečnej zóny, alebo naopak vstupu do nebezpečnej zóny (takzvaná funkcia GEO fence).

GPS lokátor disponuje technológiou pre úsporu výdrže batérie, automaticky užívateľovi zasiela hlásenie, v prípade, ak má nízku kapacitu batérie. Kapacita batérie v zariadení je 1000mAh, vďaka čomu zariadenie vydrží pracovať až 30 hodín aktívne a v pohotovostnom režime približne 10 dní.


Vlastnosti

1. Sledovanie polohy GPS v reálnom čase

2. GPS/GSM sledovanie polohy

3. História prejdenej trasy

4. Funkcia GEO oplotenia

5. SOS tlačidlo

6. LED prisvecovacie svietidlo

7. SMS zasielanie polohy a ovládanie

Špecifikácia produktu:

Rozmery zariadenia: 70mm x 55mm x 14mm
Hmotnosť: 62g
Podpora siete: GSM/GPRS
GSM frekvenčné pásma: 850/900/1800/1900MHz
GPS čip: UBLOX
Citlivosť GPS: -159dBm
Presnosť GPS: 5 metrov
Batéria: 3.7V, 1000mAh, Li-ion
Výdrž v pohotovostnom režime: 10 dní (v aktívnom režime 30 hodín)
Podpora aplikácii: iOS, Android
Webové rozhranie: Možnosť prihlásenia sa cez ľubovoľný internetový prehliadačObsah balenia:

1x GPS zariadenie

1x Adaptér s USB káblom

1x Používateľský manuál

Podrobnosti o produkte
AGP-800
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
112,00 € (s DPH)

Mini GPS tracker zabudovaný v dizajnovom prívesku môže poslúžiť ako multifunkčný lokalizátor blízkej osoby, Vašich osobných vecí, domácich miláčikov, detí a všetkého, čo chcete mať pod kontrolou. Toto mini zariadenie môžete napríklad vložiť do tašky Vášho dieťaťa a tak prostredníctvom aplikácie zaznamenávať, kde sa práve nachádza a to bez zbytočných obáv.

120,00 € (s DPH)

Monitorovacie GPS zariadenie AGT10 poskytuje možnosť sledovať cez internet presnú polohu vozidla, rýchlosť, spotrebu paliva, teplotu chladiacej kvapaliny a ďalších štandardných diagnostických údajov zo systému OBD2 cez mobilné aplikácie pre iOS, Android, alebo po prihlásení do účtu cez webový prehliadač.

79,92 € (s DPH)

Tento osobný, prenosný lokátor AML-65 má širokú škálu využitia. Zaznamenané údaje ale aj realnu polohu z GPS lokátora si môžete zobraziť v reálnom čase cez prehliadač, alebo cez mobilnú aplikáciu vo Vašom smartfóne. Pokiaľ chcete mať kontrolu nad Vašimi vecami, alebo informáciu o polohe Vašich detí a iných osôb, toto zariadenie je práve pre Vás. 

144,00 € (s DPH)

Mini GPS GSM tracker ochrana dverí proti krádeži 24/7. Ocenia ho najmä majitelia chat, bytov, domov. Zariadenie pracuje cez aplikáciu, disponuje funkciou vzdialeného odpočúvania, detekciou hluku, vibrácii a rozpojenia magnetickej časti. Zariadenie vám do mobilného telefónu zašle podľa vášho nastavenia výstrahu a to do APP alebo SMS + vám zavolá a vy pohodlne môžete počúvať čo sa deje. 

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa