Online GPS tracker pre vozidlá a osobné využitie - AGP-800

Vodotesné GPS zariadenie podporujúce online monitoring cez mobilné apikácie, internetový prehliadač a SMS. Ideálne pre osobné využitie a lokalizovanie vozidiel.

139,00 € (s DPH)
Kód:
AGP-800
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Tento model GPS lokátora je univerzálnym riešením pre monitorovanie polohy cez mobilné aplikácie alebo webové rozhranie. Mobilné aplikácie sú dostupné pre smartfóny a tablety s operačnými systémami iOS a Android. V prípade potreby je možné prihlásením do používateľského účtu využívať zariadenie aj priamo na PC cez ľubovoľný internetový prehliadač. Polohu trackera je možné sledovať okrem mobilnej aplikácie a webového rozhrania aj prostredníctvom vyžiadania presnej polohy cez SMS správy s odkazom na Google Maps.

Zariadenie pracuje na základe existujúcej siete GSM/GPRS s najmodernejšou technológiou dvojitého polohovania GPS  a AGPS. Konštrukcia zariadenia má malé rozmery a podlieha norme vodotesnosti IPX6 (odolnosť proti prúdu striekajúcej vody). Aby mohlo zariadenie komunikovať bezproblémovo na diaľku, je nutné do neho vložiť aktívnu SIM kartu od ľubovoľného operátora. Nastavovanie, obsluha a inštalácia GPS trackera je technicky nenáročná. Zariadenie zvládne obsluhovať aj menej technicky zdatný užívateľ.

GPS lokátor obsahuje SOS tlačidlá, ktoré po stlačení automaticky zatelefonujú na predvolené telefónne číslo. Tlačidlo slúži prevažne ako núdzové riešenie pre kontrolu detí, seniorov, alebo skialpinistov, v prípadoch, kedy sa môžu dostať do problémov. Zariadenie má v sebe navyše zabudované aj malé LED svietidlo pre prisvietenie priestoru v prípade potreby.

Samozrejmosťou zariadenia je možnosť prezrieť si záznam prejdenej trasy podľa vybraného dátumu. Ďalšou z užitočných funkcií je vymedzenie okruhu, čo je možné využiť pre hlásenie opustenia bezpečnej zóny, alebo naopak vstupu do nebezpečnej zóny (takzvaná funkcia GEO fence).

GPS lokátor disponuje technológiou pre úsporu výdrže batérie, automaticky užívateľovi zasiela hlásenie, v prípade, ak má nízku kapacitu batérie. Kapacita batérie v zariadení je 1000mAh, vďaka čomu zariadenie vydrží pracovať až 30 hodín aktívne a v pohotovostnom režime približne 10 dní.


Vlastnosti

1. Sledovanie polohy GPS v reálnom čase

2. GPS/GSM sledovanie polohy

3. História prejdenej trasy

4. Funkcia GEO oplotenia

5. SOS tlačidlo

6. LED prisvecovacie svietidlo

7. SMS zasielanie polohy a ovládanie

Špecifikácia produktu:

Rozmery zariadenia: 70mm x 55mm x 14mm
Hmotnosť: 62g
Podpora siete: GSM/GPRS
GSM frekvenčné pásma: 850/900/1800/1900MHz
GPS čip: UBLOX
Citlivosť GPS: -159dBm
Presnosť GPS: 5 metrov
Batéria: 3.7V, 1000mAh, Li-ion
Výdrž v pohotovostnom režime: 10 dní (v aktívnom režime 30 hodín)
Podpora aplikácii: iOS, Android
Webové rozhranie: Možnosť prihlásenia sa cez ľubovoľný internetový prehliadačObsah balenia:

1x GPS zariadenie

1x Adaptér s USB káblom

1x Používateľský manuál

Podrobnosti o produkte
AGP-800
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
110,00 € (s DPH)

Pomocou GPS trackera AE-115 môžete monitorovať vozidlo v aplikácii a prehliadači cez internet. Môže vám pomôcť transparentne spravovať, znižovať náklady, udržiavať bezpečnosť a zvyšovať efektivitu. Teraz je široko používaný v obchodnej doprave, distribúcii logistiky, prenájme automobilov, inteligentnej doprave, lodnom trhu, armáde a polícii, záchrane, bezpečnostnom dozore, inteligentnom meste.

95,00 € (s DPH)

GSM GPS zariadenie AML-11 vám umožní sledovať polohu a odpočúvanie zvuku z okolia. Zariadenie má možnosť ukladať záznamy na vloženú pamäťovú kartu, alebo priamo do telefónu prostredníctvom voľne dostupnej mobilnej aplikácie určenej pre systém Android a iOS. V aplikácii a PC môžete vidieť aktuálnu polohu, stav batérie, všetky alarmy a archív prejdených trás. Zariadenie má detekciu pohybu-otrasu.

96,00 € (s DPH)

Ideálne riešenie pre online sledovanie domácich miláčikov s presným zameraním GPS polohy a zaznamenávaním prejdenej trasy 24/7. Aplikácia spolupracuje so systémom Android, iOS, web prehliadačom, prípadne cez SMS príkazy. Podľa nastavení môžete dostávať upozornenia pri pohybe obojku alebo pri prekročení nastaveného neviditeľného plotu. Cez aplikáciu môžete posielať rôzne druhy vibrácii do obojka.

108,00 € (s DPH)

GPS tracker AK119 je ideálne riešenie pre presné zisťovanie GPS polohy automobilu, alebo motocykla cez bezplatnú mobilnú aplikáciu pre smartfóny a tablety. Polohu zariadenia je možné taktiež sledovať aj po prihlásení do webového rozhrania cez ľubovoľný prehliadač prostredníctvom prihlasovacieho mena a hesla.

99,00 € (s DPH)

GPS lokátor a tracker AGP-110-4G je vyrobený pre použitie na e-bicykle a bicykle. Zariadenie je dobre kamuflované a nenápadné. Vďaka tomuto GPS zariadeniu budete mať vždy presnú informáciu o polohe a stave bicykla. Na zariadení sa dá zapnúť alarm na otras vďaka čomu vám pri pohybe bicykla príde hláška s dátumom a časom do mobilu. Svetlo samozrejme vykonáva svoju funkciu svetla blikaním, svietením.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa