Vodotesný GPS modul pre zisťovanie polohy zvierat

Vzdialené online GPS monitorovanie polohy zvierat cez mobilnú aplikáciu, internetový prehliadač, alebo SMS. Zariadenie potrebuje SIM kartu a spolupracuje s Androidom alebo iOS (Apple). V aplikácii je možnosť nastaviť 3 GEO ploty. Zariadenie ukladá na server prejdenú trasu.

84,00 € (s DPH)
Kód:
AGP-120
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Najnovší, najmenší a najodolnejší model GPS trackera pre psov a mačky AGP-120. Tento model má okrem GPS prijímania polohy cez GSM / GPRS aj LBS a WiFi polohovanie. Kedykoľvek má domáce zvieratko na sebe toto GPS zariadenie, jeho pohyb je možné sledovať  priamo zo smartfóne, tablete alebo počítači. Zariadenie spolupracuje s mobilnými aplikáciami pre systémy iOS a Android. V prípade použitia počítača je možné sledovať a nastavovať zariadenie priamo cez ľubovoľný internetový prehliadač cez webovú stránku.

Zariadenie slúži na lokalizovanie a sledovanie psa, mačky, alebo iného domáceho miláčika v reálnom čase, prípadne je možné si prezerať históriu prejdenej trasy. Zariadenie sa dá pripnúť na akýkoľvek obojok.

GPS technológia lokalizuje presnú polohu miláčika pomocou satelitov s neobmedzeným dosahom. V prípade, že zariadenie nezachytí GPS signál, nastupuje funkcia lokalizovania polohy pomocou LBS modulu, ktorý využíva sledovanie pomocou BTS vysielačov mobilných operátorov.

Aby mohlo zariadenie komunikovať bezproblémovo na diaľku, je nutné do neho vložiť aktívnu SIM kartu od ľubovoľného operátora. Nastavovanie, obsluha a inštalácia GPS trackera je technicky nenáročná. Zariadenie zvládne obsluhovať aj menej technicky zdatný užívateľ.

GPS tracker má malé rozmery a v pohotovostnom režime vydrží pracovať až 120 hodín. Kryt GPS lokátora spĺňa normu vodotesnosti IP67. V aktívnom (neustálom) režime polohovania batéria vydrží približne 20 hodín.


popis zariadenia

Vlastnosti zariadenia:

- Zariadenie komunikuje cez GSM / GPRS na frekvenciách 850/900/1800/1900.
- Sledovanie polohy je možné cez počítač, smartfón a tablet.
- Možnosť priatia presnej polohy cez SMS správu s Google maps odkazom. Stačí zavolať na SIM kartu vloženú do lokátora, v priebehu niekoľkých sekúnd lokátor zašle späť SMS s odkazom do Google máp, s vyznačením, kde sa práve nachádza.
- GPS lokátor v nastavených časových intervaloch zasiela informácie o svojej polohe na server, kde je možné vidieť históriu trasy kadiaľ sa zviera pohybovalo za vybrané časové rozmedzie. Maximálna spotreba dát za mesiac je pritom iba 50MB.
- V zariadení je možné zapnúť funkciu GEO fence, ktorá zabezpečí, že ak sa GPS lokátor vzdiali na viac ako prednastavenú vzdialenosť, automaticky odošle majiteľovi varovnú SMS o prekročenej povolenej oblasti.
- Upozorňovanie na potrebnosť nabitia zabudovanej batérie pri nízkej kapacite batérie cez aplikáciu, alebo SMS (podľa nastavenia).

Špecifikácia produktu:

Rozmery zariadenia: 50mm x 30mm x 15mm
Hmotnosť: 28g
Podpora siete: GSM/GPRS
GSM frekvenčné pásma: 850/900/1800/1900MHz
GPS čip: UBLOX
Citlivosť GPS: -159dBm
Presnosť GPS: 5 metrov
Batéria: 3.7V, 500mAh, Li-ion
Výdrž v pohotovostnom režime: 5 dní v pohotovostnom režime
Podpora aplikácii: iOS, Android
Webové rozhranie: Možnosť prihlásenia sa cez ľubovoľný internetový prehliadačObsah balenia:

1 x GPS lokátor

1 x Úchyt na obojok

1 x Skrutkovač

1 x USB nabíjacia stanica

Podrobnosti o produkte
AGP-120
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (3)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa