Vodotesný GPS modul v obojku pre psov s online monitorovaním - AGP-110

Ideálne riešenie GPS online sledovania domácich miláčikov s presným zameraním polohy cez mobilnú aplikáciu, internetový prehliadač, alebo SMS.

84,00 € (s DPH)
Kód:
AGP-110
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Lokátor je vhodný pre monitorovanie GPS polohy rôznych plemien psov. GPS obojok je možné použiť nielen u psov, ale aj u iných domácich miláčikov. Polohu a pohyb zvieraťa je možné jednoducho sledovať priamo cez smartfón, tablet alebo počítač. Zariadenie podporuje mobilné aplikácie pre operačné systémy iOS, Android. V prípade používania GPS zariadenia s počítačom sa stačí prihlásiť pomocou prihlásenia do webového rozhrania prostredníctvom ľubovoľného internetového prehliadača. V prostredí webového rozhrania, alebo aplikácie je možné sledovať aktuálnu GPS polohu zariadenia, ale aj využívať a nastavovať ostatné užitočné funkcie. GPS tracker má malé rozmery a je znamenitý veľkou výdržou batérie, a to až 240 hodín. Kryt GPS lokátora spĺňa normu vodotesnosti IP67.

Aby mohlo zariadenie komunikovať bezproblémovo na diaľku, je nutné do neho vložiť aktívnu SIM kartu od ľubovoľného operátora. Nastavovanie, obsluha a inštalácia GPS trackera je technicky nenáročná. Zariadenie zvládne obsluhovať aj menej technicky zdatný užívateľ.

Vďaka tomuto zariadeniu budete mať vždy svoje zvieratko pod kontrolou a zabránite tak tomu, aby sa  zatúlalo. Toto malé zariadenie využíva GSM/GPRS sieť a GPS signál zo satelitov, zároveň umožňuje sledovanie a určenie presnej polohy. Zariadenie dokáže zaslať presné súradnice aj cez SMS správu predvolenému kontaktu. V prípade použitia zasielania polohy pomocou SMS správy, stačí zavolať na SIM kartu vloženú do lokátora, v priebehu niekoľkých sekúnd lokátor zašle späť SMS s odkazom do google máp, s vyznačením, kde sa práve nachádza.

GPS lokátor v nastavených časových intervaloch zasiela informácie o svojej polohe na server, kde je možné vidieť históriu trasy kadiaľ sa zviera pohybovalo, za vybrané časové rozmedzie. Maximálna spotreba dát za mesiac je pritom iba 50MB.

V zariadení je možné zapnúť funkciu GEO fence, ktorá zabezpečí, že ak sa GPS lokátor vzdiali na viac ako prednastavenú vzdialenosť, automaticky odošle majiteľovi varovnú SMS o prekročenej povolenej oblasti.

Funkcia histórie trasy umožňuje priehľadne kedykoľvek prezerať detaily prejdených miest a ciest podľa presného vymedzenia dátumu a času.

Vlastnosti

1. Sledovanie polohy GPS v reálnom čase

2. GPS/GSM sledovanie polohy

3. História prejdenej trasy

4. Funkcia GEO oplotenia

5. Upozornenie na pohyb
Špecifikácia produktu:


Rozmery zariadenia: 80mm x 38 mm x 20mm
Hmotnosť: 50g
Podpora siete: GSM/GPRS
GSM frekvenčné pásma: 850/900/1800/1900MHz
GPS čip: UBLOX-7
Citlivosť GPS: -159dBm
Presnosť GPS: 5 metrov
Batéria: 3.7V, 1000mAh, Li-ion
Výdrž v pohotovostnom režime: 240 hodín
Podpora aplikácii: iOS, Android
Webové rozhranie: Možnosť prihlásenia sa cez ľubovoľný internetový prehliadačObsah balenia:


1 x GPS lokátor

1 x Obojok

1 x USB kábel s adaptérom

1 x Užívateľská príručka

Podrobnosti o produkte
AGP-110
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (5)
112,00 € (s DPH)

Mini GPS tracker zabudovaný v dizajnovom prívesku môže poslúžiť ako multifunkčný lokalizátor blízkej osoby, Vašich osobných vecí, domácich miláčikov, detí a všetkého, čo chcete mať pod kontrolou. Toto mini zariadenie môžete napríklad vložiť do tašky Vášho dieťaťa a tak prostredníctvom aplikácie zaznamenávať, kde sa práve nachádza a to bez zbytočných obáv.

96,00 € (s DPH)

Ideálne riešenie pre online sledovanie domácich miláčikov s presným zameraním GPS polohy a zaznamenávaním prejdenej trasy 24/7. Aplikácia spolupracuje so systémom Android, iOS, web prehliadačom, prípadne cez SMS príkazy. Podľa nastavení môžete dostávať upozornenia pri pohybe obojku alebo pri prekročení nastaveného neviditeľného plotu. Cez aplikáciu môžete posielať rôzne druhy vibrácii do obojka.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa