Vodotesný GPS modul v obojku pre psov s online monitorovaním - AGP-110

Ideálne riešenie GPS online sledovania domácich miláčikov s presným zameraním polohy cez mobilnú aplikáciu, internetový prehliadač, alebo SMS.

84,00 € (s DPH)
Kód:
AGP-110
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Lokátor je vhodný pre monitorovanie GPS polohy rôznych plemien psov. GPS obojok je možné použiť nielen u psov, ale aj u iných domácich miláčikov. Polohu a pohyb zvieraťa je možné jednoducho sledovať priamo cez smartfón, tablet alebo počítač. Zariadenie podporuje mobilné aplikácie pre operačné systémy iOS, Android. V prípade používania GPS zariadenia s počítačom sa stačí prihlásiť pomocou prihlásenia do webového rozhrania prostredníctvom ľubovoľného internetového prehliadača. V prostredí webového rozhrania, alebo aplikácie je možné sledovať aktuálnu GPS polohu zariadenia, ale aj využívať a nastavovať ostatné užitočné funkcie. GPS tracker má malé rozmery a je znamenitý veľkou výdržou batérie, a to až 240 hodín. Kryt GPS lokátora spĺňa normu vodotesnosti IP67.

Aby mohlo zariadenie komunikovať bezproblémovo na diaľku, je nutné do neho vložiť aktívnu SIM kartu od ľubovoľného operátora. Nastavovanie, obsluha a inštalácia GPS trackera je technicky nenáročná. Zariadenie zvládne obsluhovať aj menej technicky zdatný užívateľ.

Vďaka tomuto zariadeniu budete mať vždy svoje zvieratko pod kontrolou a zabránite tak tomu, aby sa  zatúlalo. Toto malé zariadenie využíva GSM/GPRS sieť a GPS signál zo satelitov, zároveň umožňuje sledovanie a určenie presnej polohy. Zariadenie dokáže zaslať presné súradnice aj cez SMS správu predvolenému kontaktu. V prípade použitia zasielania polohy pomocou SMS správy, stačí zavolať na SIM kartu vloženú do lokátora, v priebehu niekoľkých sekúnd lokátor zašle späť SMS s odkazom do google máp, s vyznačením, kde sa práve nachádza.

GPS lokátor v nastavených časových intervaloch zasiela informácie o svojej polohe na server, kde je možné vidieť históriu trasy kadiaľ sa zviera pohybovalo, za vybrané časové rozmedzie. Maximálna spotreba dát za mesiac je pritom iba 50MB.

V zariadení je možné zapnúť funkciu GEO fence, ktorá zabezpečí, že ak sa GPS lokátor vzdiali na viac ako prednastavenú vzdialenosť, automaticky odošle majiteľovi varovnú SMS o prekročenej povolenej oblasti.

Funkcia histórie trasy umožňuje priehľadne kedykoľvek prezerať detaily prejdených miest a ciest podľa presného vymedzenia dátumu a času.

Vlastnosti

1. Sledovanie polohy GPS v reálnom čase

2. GPS/GSM sledovanie polohy

3. História prejdenej trasy

4. Funkcia GEO oplotenia

5. Upozornenie na pohyb
Špecifikácia produktu:


Rozmery zariadenia: 80mm x 38 mm x 20mm
Hmotnosť: 50g
Podpora siete: GSM/GPRS
GSM frekvenčné pásma: 850/900/1800/1900MHz
GPS čip: UBLOX-7
Citlivosť GPS: -159dBm
Presnosť GPS: 5 metrov
Batéria: 3.7V, 1000mAh, Li-ion
Výdrž v pohotovostnom režime: 240 hodín
Podpora aplikácii: iOS, Android
Webové rozhranie: Možnosť prihlásenia sa cez ľubovoľný internetový prehliadačObsah balenia:


1 x GPS lokátor

1 x Obojok

1 x USB kábel s adaptérom

1 x Užívateľská príručka

Podrobnosti o produkte
AGP-110
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (4)
144,00 € (s DPH)

Majte svojich rodičov alebo deti pod kontrolou. Mini sledovacia GPS jednotka pre deti a staršie osoby v podobe prívesku alebo náramku na ruku. Zariadenie je určené na sledovanie presnej polohy objektu alebo ľudí v reálnom čase cez mobilnú aplikáciu. Veľké SOS tlačidlo umožňuje okamžitý hovor pre uskutočnenie obojsmernej komunikácie a prípadné privolanie pomoci.

112,00 € (s DPH)

Mini GPS tracker zabudovaný v dizajnovom prívesku môže poslúžiť ako multifunkčný lokalizátor blízkej osoby, Vašich osobných vecí, domácich miláčikov, detí a všetkého, čo chcete mať pod kontrolou. Toto mini zariadenie môžete napríklad vložiť do tašky Vášho dieťaťa a tak prostredníctvom aplikácie zaznamenávať, kde sa práve nachádza a to bez zbytočných obáv.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa