Mini online GPS tracker s dlhou výdržou batérie - AGP-660

Šikovný  GPS lokátor umiestnený v malej konštrukcii s presným lokalizovaním cez mobilné aplikácie, internetové prehliadače, alebo s možnosťou informácií o polohe prostredníctvom SMS správy ale len v rozpätí intervalu raz za minimálne 1 hodinu až maximálne raz za 240 hodín.

120,00 € (s DPH)
Kód:
AGP-660
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

GPS lokátor disponuje technológiou pre úsporu výdrže batérie. Automaticky nahráva údaje o polohe GPS podľa vami nastaveného parametru a to v rozpätí: minimálne raz za hodinu až raz za 240 hodín na server.

V prípade, ak má zariadenie nízku kapacitu batérie informuje o tom užívateľa SMS správou, alebo cez aplikáciu / webové rozhranie pričom stav batérie vidíte v informačnej bubline pri polohe zariadenia na mape.

Zobrazenie polohy a informácii AGP-660

Kapacita nenabíjateľnej batérie v zariadení je 8000mAh, vďaka čomu zariadenie vydrží pracovať až 3 roky v pasívnom režime pri zadefinovanom nastavení jeden krát za 24 hodín odosielania údajov o polohe na server.

Zariadenie je možné prepnúť z pasívneho režimu na aktívy, vtedy je výdrž batérie približne 30 hodín. Do tohto režimu sa prepne až sa prebudí, čiže po uplynutí nastavenej hodnoty odosielania polohy od zapnutia. Kým zariadenie spí neprijme žiadne príkazy. Príkaz je potrebné poslať predtým než sa zariadenie prebudí.

Toto malé GPS zariadenie vyniká svojimi malými rozmermi a extrémne dlhou výdržou batérie. Zariadenie pracuje na základe telefónnej siete GSM/GPRS od ľubovoľného operátora a signálov z GPS družice. Tracker používa najmodernejšie technológie lokalizácie GPS a AGPS s dvojitým polohovaním.

Polohu zariadenia je možné kontrolovať prostredníctvom mobilných aplikácii pre smartfóny a tablety s operačným systémom iOS a Android, alebo priamo cez počítač pomocou webového rozhrania cez ľubovoľný internetový prehliadač. Umiestnenie GPS je možné taktiež v neposlednom rade okrem už spomínaných možností kontrolovať aj prostredníctvom vyžiadania lokalizácie cez SMS správu so spätným odkazom na umiestnenie trackera cez Google Maps. Táto SMS správa s polohou príde po uplynutí nastavenej hodnoty odosielania polohy od zapnutia. Zariadenie posiela údaje o polohe na server kde sa uchováva história prejdenej trasy.

Aby mohlo zariadenie komunikovať bezproblémovo na diaľku, je nutné do neho vložiť aktívnu SIM kartu od ľubovoľného operátora. Nastavovanie, obsluha a inštalácia GPS trackera je technicky nenáročná. Zariadenie zvládne obsluhovať aj menej technicky zdatný užívateľ.

Konštrukcia zariadenia je vode odolná a podlieha norme IP67. Konštrukciu je možné pripevniť pomocou silného magnetu priamo na dno vozidla, kontajnera, alebo iného kontrolovaného objektu.

Špecifikácia produktu:

Rozmery zariadenia: 75mm x 45mm x 25mm
Hmotnosť: 28g
Podpora siete: GSM/GPRS
GSM frekvenčné pásma: 850/900/1800/1900MHz
GPS čip: UBLOX
Citlivosť GPS: -159dBm
Presnosť GPS: 5 metrov
Batéria: 3.7V, 8000mAh, Lithium (nenabíjateľná batéria)
Výdrž v pohotovostnom režime: 3 roky (pasívny režim - skenovanie polohy 1x denne), aktívny režim 30 hodín
Odosielanie polohy: 1 hodina až 240 hodín v hodinovom intervale 
Podpora aplikácii: iOS, Android
Webové rozhranie: Možnosť prihlásenia sa cez ľubovoľný internetový prehliadač

Obsah balenia:

1x GPS tracker

1x Skrutkovač

1x Používateľský manuál

Podrobnosti o produkte
AGP-660
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa