Prenosný GPS/GSM tracker vo veľkosti bankomatovej karty - AGP-108

Ultra tenký GPS tracker vo veľkosti bankomatovej karty s presným sledovaním polohy objektu na diaľku cez mobilné aplikácie, SMS a internet.

129,00 € (s DPH)
Kód:
AGP-108
Obľúbené0
Porovnať0
Popis

Zariadenie pracuje na základe existujúcej siete GSM/GPRS a GPS satelitov. Vďaka týmto možnostiam zariadenie zasiela pravidelné informácie o svojej presnej polohe. Všetky údaje sa nahrávajú pod jeden účet cez ktorý je možné zariadenie nielen sledovať na diaľku prostredníctvom mobilných aplikácii, ale aj nastavovať. Okrem mobilných aplikácii je možné k zariadeniu pristupovať aj priamo cez ľubovoľný internetový prehliadač, kde je možné okamžite po prihlásení sledovať aktuálnu polohu zariadenia, históriu prejdenej trasy, nastavenia, atď.

GPS aplikáciu je možné používať na smartfónoch a tabletoch s podporou mobilných operačných systémov iOS a Android. Aktuálnu stopu zariadenia je možné sledovať aj prostredníctvom nastavenia odosielania SMS správ s presnou polohou zariadenia priamo na telefón.

Vďaka možnosti dvojitého polohovania GPS a AGPS patrí zariadenie medzi najmodernejšie technologické riešenia v oblasti GPS. Zariadenie spĺňa normu vodotesnosti IP66.


Zariadenie je možné ihneď začať používať po registrácii účtu a po vložení SIM karty od ľubovoľného operátora. Zariadenie sa jednoducho nastavuje a ovláda. Nastavenie a obsluhu zvládne aj menej technicky zdatný používateľ.Možnosti využitia GPS zariadenia:

1. Sledovať vozidlo do ktorého bolo zariadenie vložené

2. Mať pod dohľadom polohu dieťaťa, staršej osoby, postihnutého, chránenej osoby, zamestnanca, atď.

3. Kontrola zamestnancov v teréne
Po prihlásení do aplikácie, alebo do webového rozhrania cez internetový prehliadač je možné:


1. Sledovanie polohy v reálnom čase

2. Vytýčenie zóny sledovania

3. GPS + GSM sledovanie

4. História prejdenej trasy

5. GEO ohraničenie zóny

6. Zobrazenie upozornenia pri pohybe

7. Upozorňovanie zabudovaného senzora

8. Zobrazenie rýchlosti

9. Výstraha so zobrazením aktuálnej kapacity batérie v aplikácii a upozornenie cez SMS pri nízkej kapacite batérie.

10. SOS funkcia

11. Spánkový režimŠpecifikácia produktu:

Rozmery zariadenia: 91x46x5,6 mm
Hmotnosť: 55g
Podpora siete: GSM/GPRS
GSM frekvenčné pásma: 850/900/1800/1900MHz
GPS čip: UBLOX
Citlivosť GPS: -159dBm
Presnosť GPS: 10 metrov
Batéria: 3.7V, 560mAh, Li-ion
Podpora aplikácii: iOS, Android
Webové rozhranie: Možnosť prihlásenia sa cez ľubovoľný internetový prehliadač


Obsah balenia:


1x GPS zariadenie
1x USB adaptér s káblom
1x Gumený obal
1x Používateľský manuál

Podrobnosti o produkte
AGP-108
Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16)
65,00 € (s DPH)

Tento vysokokvalitný GPS lokátor AKPG03 MINI v kvalitnom prevedení, s rôznymi funkciami patrí medzi najmenšie zariadenia svojho druhu. Vďaka jeho vlastnostiam ho možno upevniť napríklad na kľúče. To Vám zabezpečí, že už nikdy sa za prítomnosti tohto zariadenia nestratíte. Je ideálnym riešením napríklad pre milovníkov prírody, ktorí neustále spoznávajú nové miesta.

79,92 € (s DPH)

Tento osobný, prenosný lokátor AML-65 má širokú škálu využitia. Zaznamenané údaje ale aj realnu polohu z GPS lokátora si môžete zobraziť v reálnom čase cez prehliadač, alebo cez mobilnú aplikáciu vo Vašom smartfóne. Pokiaľ chcete mať kontrolu nad Vašimi vecami, alebo informáciu o polohe Vašich detí a iných osôb, toto zariadenie je práve pre Vás. 

144,00 € (s DPH)

Majte svojich starých rodičov, alebo deti pod kontrolou. Mini sledovacia GPS jednotka pre deti a staršie osoby v podobe prívesku alebo náramku na ruku vám v tom pomôže. Zariadenie je určené na sledovanie presnej polohy objektu alebo ľudí v reálnom čase cez mobilnú aplikáciu. Veľké SOS tlačidlo umožňuje okamžitý hovor pre uskutočnenie obojsmernej komunikácie a prípadné privolanie pomoci.

Nastavenia

Viac detailov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Navigácia

Vytvorte si účet ak si chcete uložiť obľúbené položky.

Prihlásiť sa